Skryté poklady vaší „VNITŘNÍ RODINY“

5měsíční DOBRODRUŽSTVÍ pro odvážné a pokročilé!
Pochop, přijmi a miluj 5 vnitřních částí své osobnosti.

Představte si, že byste v každé situaci, do které se dostanete, měli po boku pětici báječných parťáků. Každý z nich má jinou tvář, jiné schopnosti a mluví  jiným jazykem. Na tomto principu jsou založeny mnohé fantazy-seriály, jako je Avengers, X-Men, nebo Guardians of Galaxy.
Nežilo by se vám lépe?

Pravdou je, že tyto postavy v sobě již nosíme. Většinou je moc důvěrně neznáme, a tím pádem je ani neumíme používat. Spíše naopak – ony používají nás. Když se rozčílíme, zamilujeme, běžíme maraton, hrajeme na počítači, nebo když se stáhneme do ticha a meditujeme – objeví se na delší či kratší chvilku, ovládnou nás, a pak zase zmizí a udělají místo jiným.

Mluvím o pětici vnitřních částí naší archetypální „rodiny“ –  Muž, Žena, Dítě, Zvíře a Bůh.

Všechny semináře probíhají v prostorách domu MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Každý den se budeme postupně zabývat jedním z těchto vnitřních hlasů či archetypů. Čekají nás konstelace na vaše konkrétní zakázky a společná cvičení, ve kterých se vědomě setkáte s těmito archetypy a naučíte se s nimi spoupracovat tak, aby vám byly oporou.

Jsou tato setkání pro tebe? 

Pokud ti nestačí chodit jen po povrchu a hledáš hloubku, ať už v životě, ve vztahu nebo jen při setkání s jinými muži, jsou tato setkání právě pro tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nebudeme se tvářit, že se nic neděje, když se zrovna něco dít bude, a určitě se nebudeme bát vytáhnout kostlivce ze skříně.
 

K tomu, aby ses mohl účastnit jednoho, nebo všech tří celodenních seminářů, potřebuješ:

CHUŤ TVOŘIT, OTEVŘENOST
A ODVAHU

BÝT MUŽ

PŘIJÍT VČAS

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Akce nejsou určené pro začátečníky. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině (maximálně 25 účastníků).

JAN BÍLÝ

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa a vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Cyklus pro ženy od září 2023

Janovy semináře a konstelace jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud porozumíme tomu, co se nám děje, jsme na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý. 


Přihlášení

Semináře probíhají v prostorách domu MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Počet míst je omezen a seminář bývá rychle vyprodán!

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je MAITREA?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.