Nauč se milovat ze své mužské síly

Pro nás muže existují tři ženské archetypální postavy, se kterými se musíme vyrovnat, abychom byli celiství - matka, milenka a smrt. Je nutné zjistit, která nás láká a která zase pohlcuje a děsí. Abychom mohli stanout ve své plné mužské síle, musíme každé z těchto archetypálních žen pohlédnout do očí.

Ve třech jednodenních seminářích pro muže za pomoci konstelací prozkoumáme všechny naše důležité vztahy. Především ale prožijeme, jak úžasný je dar života, za který oněm třem ženám – trojjediné Bohyni – vděčíme. 

Všechny semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Všechny tři dny budou naplněny rituály a konstelacemi, které společně vytvoříme pro konkrétní zájemce. Budeme v nich hrát i ženské role, což je výtečná příležitost zažít a trochu víc pochopit, jak svět vidí ženy. Na řadu možná nepřijdou všichni, každá konstelace však ukazuje skryté souvislosti a má tak smysl a účinek pro všechny přítomné.

Jsou tato setkání pro tebe? 

Pokud ti nestačí chodit jen po povrchu a hledáš hloubku, ať už v životě, ve vztahu nebo jen při setkání s jinými muži, jsou tato setkání právě pro tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nebudeme se tvářit, že se nic neděje, když se zrovna něco dít bude, a určitě se nebudeme bát vytáhnout kostlivce ze skříně.
 

K tomu, aby ses mohl účastnit jednoho, nebo všech tří celodenních seminářů, potřebuješ:

CHUŤ TVOŘIT, OTEVŘENOST
A ODVAHU

BÝT MUŽ

PŘIJÍT VČAS

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Akce nejsou určené pro začátečníky. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině (maximálně 25 účastníků).

Jan Bílý

Janovy konstelace, přednáškové večery a webináře jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý. Právě k tomu skvělá tato setkání v mužském kru.

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Při zakoupení balíčku 3 seminářů
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.