Ach, ty božské ženy...

Tři dny. Tři ženské archetypy.

Život každého muže je protkán všudypřítomnou ženskou energií, která dokáže mít mnoho podob. Pro nás muže je to občas výzva se v tom vyznat, nalézt souhru, porozumnění a zároveň následovat jedinečnost své vlastní cesty.

Skrze mytologii, za pomoci konstelací, prozkoumáme všechny důležité ženské archetypy a společně nahlédneme do míst, odkud pramení ženská podstata.

Vydej se s námi na cestu k pochopení ženské duše!
 

Všechny semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Urd a Klóthó

Podpůrná a sytící
 

14. 9. 2022 | 9:30 - 17 hod.

Kdo tě živí?
Kdo tě podporuje?
Jaký vztah máš k matce?
Jsi ochotný brát, aniž bys se musel starat?
Jak je to s nasycením tvých potřeb?
Jsi vděčný?

Prozkoumej základní otázky svého života.

Verdandi, Lachesis

Aktivující a vzrušující
 

4. 10. 2022 | 9:30 - 17 hod.

S kým chceš být, založit rodinu, postavit dům?
Kdo v tobě aktivuje tvou mužskou sílu? Umíš si hrát a umíš se postarat?
Co své ženě nabízíš?

Každý z nás se musí naučit vytvářet a udržovat své vztahy. Bohužel ne vždy máme zdravý příklad toho, jak má vztah vypadat.

Všechny tři dny budou naplněny rituály a konstelacemi, které společně vytvoříme pro konkrétní zájemce. Budeme v nich hrát i ženské role, což je výtečná příležitost zažít a trochu víc pochopit, jak svět vidí ženy. Na řadu možná nepřijdou všichni, každá konstelace však ukazuje skryté souvislosti a má tak smysl a účinek pro všechny přítomné.

Jsou tato setkání pro tebe? 

Pokud ti nestačí chodit jen po povrchu a hledáš hloubku, ať už v životě, ve vztahu nebo jen při setkání s jinými muži, jsou tato setkání právě pro tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nebudeme se tvářit, že se nic neděje, když se zrovna něco dít bude, a určitě se nebudeme bát vytáhnout kostlivce ze skříně.
 

K tomu, aby ses mohl účastnit jednoho, nebo všech tří celodenních seminářů, potřebuješ:

CHUŤ TVOŘIT, OTEVŘENOST
A ODVAHU

BÝT MUŽ

PŘIJÍT VČAS

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Akce nejsou určené pro začátečníky. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině (maximálně 25 účastníků).

Jan Bílý

Janovy konstelace, přednáškové večery a webináře jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý. Právě k tomu skvělá tato setkání v mužském kruhu.

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Šamanská moudrost cyklického času

27. září / 8. listopadu / 6. prosince 2022

Tři jednodenní semináře, ve kterých nahlédneme fungování prastarého cyklického vývoje všeho živého. Prozkoumáme do hloubky zásadní životní etapy každého člověka od zrození přes růst, expanzi a zrání, předávání zažitého až k rozpuštění se do oceánu vědomí. 

Zakořenit se v tomto způsobu vnímání času nám pomohou archetypální konstelace
a Šamanský kruh života (medicin wheel). 


Cesta muže k pochopení duše ženy...

Semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Počet míst je omezen a bývá rychle vyprodán!

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.