POZNEJ DUŠI MUŽE

V tomto třídílném cyklu pouze pro ženy se podíváme očima muže na klíčové problémy partnerství a zároveň se pokusíme lépe porozumět „duši“ muže.

Existuje mnoho mužských archetypů, z nichž tři jsou ty nejzákladnější. Je to Bojovník, Milenec a Mág. V jednotlivých částech 3dílného cyklu se bude Jan Bílý zabývat vždy jedním z těchto archetypů a pomocí konstelací nahlédnete na nejrůznější životní výzvy s nimi spojené.

Všechny semináře probíhají v prostorách domu MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

BOJOVNÍK

21. 2. 2023 | 9:3017 hod.

Po separaci od matky, což je důležitý přechod od kluka k muži, se objevuje první „chlapské“ téma – boj.

Bojovník je symbolem odvahy a stálosti. Chrání své hranice a má přirozenou potřebu ochraňovat svou ženu. Bohužel mu občas schází empatie a pochopení ženy v jejích potřebách a odlišnostech.

Takže pokud se s bojovníkem nehodláte dívat na fotbal (popřípadě hrát na počítači Counter-Strike) nebude tak jednoduché nalézt společnu řeč.

MILOVNÍK

28. 3. 2023 | 9:3017 hod.

Milovník si vychutnává život. Okouzlí vás hrou na kytaru, zpěvem, psaním básní a svou jiskrou v oku.

Je to muž, který je ženami magicky přitahován a to nejen svým sexepealem a vášní, ale také svou jemností a smyslem pro krásu.  

Intenzivně prožívá city a snadno navazuje vztahy. Pevné nervy pak ve vztahu s milovníkem potřebují majetnicky založené ženy. Milovník zjemňuje archetyp bojovníka.

 Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině.

Ženský kruh vzhůru nohama?

Nestává se často, aby ženský kruh vedl muž. Jan má tu odvahu a po úspěšném cyklu v loňské roce jde opět do toho. S mužskými archetypy se ženy setkávají každý den, ne vždy však rozumí tomu, co se odehrává na druhé straně. Všechny tři setkání budou naplněny rituály a konstelacemi. Díky tomu, že budeme hrát i mužské role, budeme mít výbornou příležitost zažít a lépe pochopit svět mužů. 

K tomu, aby ses mohla účastnit  potřebuješ:

CHUŤ PODÍVAT SE NA VĚCI
Z JINÉHO ÚHLU

BÝT ŽENA

VYTVOŘIT SI PRO SEBE
ČAS A PROSTOR

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Cesta muže k pochopení vlastní duše...

Stejná témata v mužském kruhu.
4.dubna. - 6. června 2023

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa a vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Jan Bílý

 Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Janovy semináře a konstelace jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud porozumíme tomu, co se nám děje, jsme na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý.

Při zakoupení balíčku 3 seminářů
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Počet míst je omezen a seminář bývá rychle vyprodán!

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.