Já jsem žena. Ty jsi muž. 

Objevte podstatu svých vztahových "problémů" za pomoci systemických konstelací s Janem Bílým. Jde o unikátní koncept - ženský kruh vzhůru nohama! Třídílný cyklus seminářů pro ženy, který vede muž. 

Proč se v našich vztazích opakují ty stejné neshody? Zádrhel se většinou objeví, když se k partnerovi vztahujeme jinak než ke svému muži. Vidíme v něm svého otce, opatrujeme ho jako dítě, nebo je to pro nás někdo, ke komu přehnaně vzhlížíme
Otec, syn a Duch svatý - tyto tři archetypy nosíme v sobě a nyní se s nimi naučíme vědomě pracovat.

Všechny semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Všechny tři dny budou naplněny rituály a konstelacemi, které společně vytvoříme pro konkrétní zájemkyně. Budeme v nich hrát i mužské role, což je výtečná příležitost zažít a trochu víc pochopit, jak svět vidí muži. Na řadu možná nepřijdou všechny zúčastněné, ale nebojte, každá konstelace nám ukazuje skryté souvislosti a má tak smysl a účinek pro všechny přítomné. Každý seminář je postaven na konkrétních příbězích zúčastněných, proto doporučujeme přijít na jedno téma opakovaně a dostat se tak více do hloubky problému. 

Ženský kruh vzhůru nohama?

Nestává se často, že by ženský kruh vedl muž. Možná právě proto se na ženských kruzích často nesetkáváme s konfrontací s mužskými archetypy. Neočekávejte klasický ženský kruh, kde za láskyplného vedení poplujete na jedné vlně. Naopak se zde budete setkávat s tématy, které jsou v životě žen tak moc důležité. Ať už k prožívání vlastní vnitřní autority (Otec), schopnosti milovat a být milována v naprosté svobodě (Syn), nebo důvěře v to, že plynutí života je v pořádku tak, jak je (Duch svatý).

K tomu, aby ses mohla účastnit jednoho, nebo všech tří celodenních seminářů, potřebuješ:

CHUŤ SE PODÍVAT NA VĚCI Z JINÉHO ÚHLU

BÝT ŽENA

VYTVOŘIT SI PRO SEBE PROSTOR

ZKUŠENOST
S PRACÍ NA SOBĚ

Akce nejsou určené pro začátečnice. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině, maximálně 25 účastnic.

Jan Bílý

Janovy konstelace, přednáškové večery a webináře jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý. Právě k tomu skvěle slouží setkání v kruhu žen.

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche). Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Při zakoupení balíčku 3 seminářů
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.