Dej si do pořádku základní lidské pilíře.
Zamiluješ si svůj život!

Cyklus tří jednodenních konstelačních seminářů, ve kterých se vydáme do hloubky zásadních témat každého člověka. Podle námětů účastníků rozklíčujeme, co stojí u zrodu problémů v těchto oblastech a jak se vyvarovat toho, abychom do těchto těžkostí znovu a znovu nepadali. Vystup ze zajetých společenských kolejí.

Všechny semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud ti nestačí chodit jen po povrchu a hledáš hloubku, ať už v životě, ve vztahu nebo v práci, jsou tyto semináře právě pro tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nebudeme se tvářit, že se nic neděje, když se zrovna něco dít bude, a určitě se nebudeme bát vytáhnout kostlivce ze skříně.

Janovy konstelace, přednáškové večery a webináře jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. To se může zdát málo. Mnozí jiní nabízejí zaručené recepty na štěstí, vztah i bohatství. Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení. Ještě lepší pak bývá, když nám porozumí i někdo druhý. Právě k tomu skvěle slouží setkání mužů.

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo - švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Akce nejsou určené pro začátečníky. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou
formou sebepoznávací práce.
Setkání budou probíhat v malé skupině, maximálně 25 účastníků.

Při registraci na všechny tři celodenní semináře
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje Maitrea v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.