Šamanská moudrost cyklického času

Tři jednodenní semináře, ve kterých nahlédneme fungování prastarého cyklického vývoje všeho živého. Prozkoumáme do hloubky zásadní životní etapy každého člověka od zrození přes růst, expanzi a zrání, předávání zažitého až k rozpuštění se do oceánu vědomí. 

Zakořenit se v tomto způsobu vnímání času nám pomohou archetypální konstelace
Šamanský kruh života (medicin wheel). 

Vystup ze zajetých kolejí a pohlédni na život očima celku!

Pokud ti nestačí chodit jen po povrchu a hledáš hloubku, ať už v životě, ve vztahu nebo v práci, jsou tyto semináře právě pro tebe. Nebudeme chodit kolem horké kaše, nebudeme se tvářit, že se nic neděje, když se zrovna něco dít bude, a určitě se nebudeme bát vytáhnout kostlivce ze skříně.

Všechny semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Jan Bílý

Janovy konstelace, přednáškové večery a webináře jsou známé tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme. Mnozí jiní nabízejí zaručené recepty na štěstí, vztah i bohatství. Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení. 

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. O této metodě napsal již devět knih.

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo - švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

MOUDROST cyklického času

Akce nejsou určené pro začátečníky. Pro účast je potřeba mít předchozí zkušenost s konstelacemi nebo jinou
formou sebepoznávací práce.
Setkání budou probíhat v malé skupině, maximálně 25 účastníků.

(na balíček a early bird ceny nelze uplatňovat další slevové kupony)

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje Maitrea v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.