Umění zastavit se a nahlédnout do svého nitra.

Pokud si v nevíme v životě s něčím rady, nemůžeme najít řešení, cestu..., je to vždy znamení, že se máme obrátit k sobě. A to je to, co předávám na svých seminářích nebo při individuálních terapiích a konzultacích. Umění zastavit se a podívat se do svého nitra a dát vědomou pozornost tomu, co se v nás děje. Kvalitu našeho života určují naše pocity.

Pokud zažíváme nepříjemné pocity, potřebujeme se podívat, kde jsme se odklonili od lásky a od cesty, která je s námi v souladu. To není chyba, tak se učíme, vyvíjíme se a poznáváme sami sebe. Chybou je ignorovat to - zvyknout si. Při tomto vnitřním objevování využívám různé techniky, jako jsou Rodinné konstelace, Klíč k životu, Reiki a Astrologie a další.


Zkušenosti účastníků

Nechám vše uležet a zpracovat a myslím, že při další příležitosti opět přijdu na nějakou tvou akci!
Jiří
Byl to pro mě obrovský zážitek a nahradil mnoho doposud přečtených knih. Moc si tvojí práce vážím, především toho, že sis, jako někteří, "neulítnul" sám na sobě, jsi respektující, chápavý a citlivý. Proto se k tobě vždycky ráda vracím.
účastnice semináře
Dělám domácí úkol každý den a opravdu cítím ten účinek, jsem jaksi jistější a sebevědomější.
Klára

Již několik let nabízím kurzy osobního rozvoje a sebepoznání jako jsou rodinné konstelace, Klíč k životu, Reiki a další. Také pracuji s lidmi formou individuálních terapií a osobních konzultací. Častými tématy naší práce jsou osobní pohoda, zdraví, rodina, vztahy, práce, podnikání, sebepoznání a hledání vlastní cesty a další.

Sám jsem prošel bohatými životními zkušenostmi a zažil vzlety i pády. Pracoval jsem jako zaměstnanec i jsem podnikal, nejprve jsem prosperoval a později i zkrachoval. Zažil jsem dlouholeté manželství, ale i rozvod a mám dva úžasné syny. Byly to pro mne důležité životní zkušenosti, díky kterým teď mohu lépe porozumět svým klientům. Moje osobní a životní problémy mne dovedly ke kurzům a seminářům osobního rozvoje, terapiím, výcvikům, kde jsem si postupně zpracovával svá traumata, strachy, bloky, různé škodlivé programy a přesvědčení. Prošel jsem tak hlubokou osobní transformací. Sebepoznání, spiritualita a osobní rozvoj se stali nedílnou součástí mého života. Nakonec jsem došel k tomu, že životní štěstí je jen o mě a o mém vnitřním nastavení a ne o vnějších okolnostech.

Jan Peterka

Práce s lidmi je pro mne inspirativní a obohacující. Někdy to bývá až až posvátný pocit, když mohu s druhými sdílet okamžiky jejich osobního probuzení, znovunavázání kontaktu s duší nebo otevření srdce k bezpodmínečné lásce a přijetí.

Klíčové kurzy a výcviky pro můj osobní rozvoj: Výcvik, kurzy a terapie „Klíč k životu“; Výcvik a semináře Rodinných-systemických konstelací u tuzemských i zahraničních lektorů; Škola čínské astrologie-kosmologie-feng shui a I-ťingu; Iniciace do Reiki včetně Mistrovské

Moji učitelé a průvodci: Vanda Prchalová, Jana Nováková, Jan Bílý, Boris Tichanovský, Daan van Kampenhaut, Ramateertha, Sneh Victoria Schnabel, Hiah Park, Kateřina Pokorná a další

Termíny seminářů Jana Peterky

3 000 Kč

Přihlásit se

Vztahy v rodině – S úctou k předkům i k sobě

So – Ne

24. – 25.8.2019

So: 10-18, Ne: 10-16 hod.

Budeme stavět RODINNÉ KONSTELACE na vaše témata. Podle situace, můžeme využít i další techniky; meditace, tranzovní techniky, fyzická cvičení či jiné. Účast je vždy dobrovolná.

Přijďte prosím pár minut před začátkem semináře, ať můžeme začít včas! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, i na naše společné zážitky a posuny.

Jan Peterka

www.janpeterka.cz

500 Kč

Přihlásit se

Jak nás klame mysl – Rádi se necháváme oklamat.

Po

16.9.2019

18-21 hod.

Každý člověk vnímá a také interpretuje skutečnosti jinak než ostatní. Je to projekce jeho mysli. Realita je jen jedna, ale interpretací je tolik, kolik je lidí. Bohužel tak ale často žijeme v iluzích a ne v pravdě. Rodinné konstelace jsou nástroj, které nám pomáhá z těchto iluzí vystoupit a dotknout se tak skutečnosti.

Budeme stavět RODINNÉ KONSTELACE na vaše témata.

Podle situace, můžeme využít i další techniky; meditace, tranzovní techniky, fyzická cvičení či jiné. Účast je vždy dobrovolná.

Přijďte prosím pár minut před začátkem semináře, ať můžeme začít včas! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, i na naše společné zážitky a posuny.

Jan Peterka

www.janpeterka.cz

500 Kč

600 Kč při platbě po 9.10.

Přihlásit se

Čas - Člověk - Prostor – Tři herci na scéně života.

St

16.10.2019

18-21 hod.

Tento seminář vám pomůže lépe porozumět sobě a také svému vztahu k času a prostoru. Je to úvod do školy Feng Ren Shui (feng řen šuej) a zároveň do tajného, dlouhou dobu jen ústně předávaného, učení Ham Yu (Cham Yu). Toto učení bylo dlouhou dobu zakázáno a zůstaly z něj jen oddělené střípky, jako je čínská medicína nebo populární Feng Shui. Feng Shui se často v knihách předává v neúplné verzi a pramení z toho mnoho neporozumění.

Během semináře se podíváme na podrobně rozpracovaný šamanský kruh v podobě Ba Gua (Pa Kua), který popisuje energie časoprostoru, dále pak na astrotyp (energie člověka, nejen) - vypočítáte si své vlastní energie, svůj potenciál, dotkneme se také letící hvězdy (astrologických vlivů) a další.

Přijďte prosím pár minut před začátkem semináře, ať můžeme začít včas! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás!

Jan Peterka

www.janpeterka.cz

500 Kč

Přihlásit se

Přijetí a odpuštění – Dovolme si nový začátek!

St

27.11.2019

18-21 hod.

V životě děláme chyby, což je přirozené. Chybami se učíme! Chyby vlastně jako takové neexistují, vše to jsou pouze zkušenosti a zároveň příležitosti. Proč se tedy často utápíme ve starých křivdách? Často je to proto, že nedokážeme unést svůj díl odpovědnosti v dané situaci. To nás pak odděluje od lásky a spokojeného života.

V tomto konstelačním semináři se podíváme na to, zda jsme připraveni na přijetí a odpuštění něčeho, co nám nedělá dobře.

Budeme stavět konstelace na vaše témata (2-3 za večer). Případně můžeme využít i jiné techniky.

Přijďte prosím pár minut před začátkem semináře, ať můžeme začít včas! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás, i na naše společné zážitky a posuny.

Jan Peterka

www.janpeterka.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů ohledně seminářů, kontaktujte přímo lektora
603 802 527
kurzy-terapie@janpeterka.cz