Uzdrav svůj život a poznej sílu a dary celostní medicíny!

Poznejte a naučte se tradiční evropské terapeutické metody celostní medicíny. Søren vede každého z nás zpět do našeho nitra. Pomáhá nám nalézt skryté talenty, vnitřní esenci, vyléčit skrytá zranění a uvolnit napětí, které si nevědomky držíme v těle. Abychom však mohli projít touto proměnou, musíme se vzdát našich představ o sobě. Spolu se svou ženou Pavlínou, Søren předává posvátné starověké učení holistické medicíny, která byla poprvé vědecky popsána již 500 př.n.l. řeckým lékařem Hippokratem.


Zkušenosti účastníků

Jasnost a ostrost odpovědí Sorena. Jednoduchost a účelnost, bez zbytečné omáčky. Pohled, jaký mi zatím nikdo nebyl schopný ukázat.
David
Seminář byl jedním z nejkrásnějších a nejvíce probouzejících zážitků mého života. Sørenova upřímnost je požehnáním.
Michaela

Janu Søren Ventegodt
MD, EU-MSc-CAM

S autorstvím více než 250ti vědeckých článků na téma kvalita života a léčení a osmi učebnic
o podloženém, celostním léčitelství,
je Ventegodt vedoucím vědcem v 2500 let staré tradici Evropské celostní terapie. Vedntegodt vyučuje  a vede studenty v celostní medicíně po dvě desetiletí. Má třicet let zkušeností jako terapeut. Díky lékařskému studiu, se postavil do vedení Vědeckého výzkumného centra o kvalitě života na lékařské univerzitě v Kodani od počátku v roce 1990. Vedl také Severský Kampus kolegia  univerzity v Grazu, který uděluje Evropský vědecký magistrát v alternativní, psychosociálí a doplňkovém lékařství (2006-2008).

Pavlína Kordová

Pavlína je bytostnou psychoterapeutkou a zkušenou terapeutkou v práci s tělem. Je také Sørenova partnerka a spolu učitelka na mnoha kurzech. Vede terapie v Meditačním centru ve Švédsku. Tím, že vnášní ženský pohled do svého učení, probouzí starou léčitelskou tradici k životu. Pavlína má silnou intuici a dar vidění skrze lidské problémy a porozumění jejich příčinám.

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1