Podpořte sebe-vědomí, zregenerujte tělo, osvěžte vztahy a probuďte sexualitu. 

Vše souvisí se vším a když pohnete něčím na jedné straně, ovlivní to i stranu druhou. Navíc, možná už víte, že partner a okolí je naše zrcadlo a my máme tu úžasnou možnost pozměnit něco v sobě. Pak na vaši transformaci začnou reagovat i ostatní. Skryté vlivy, které si neseme z rodin a dětství jsou silnější, než si myslíte. Osobní rozvoj napravuje vztahy a dělá pořádek. Vy se pak můžete nadechnout a uvolnit. A hlavně více žijete život, jaký si přejete.

Na seminářích vnitřně vyrostete, načerpáte sebedůvěru, naberete sílu. Získáte důležité nástroje a dovednosti, postupy a techniky, které si s sebou odnesete domů!  Praktickými cvičeními se zaměříme na to, abyste se zregenerovali a posunuli se vpřed. Rozpohybujeme zatuhlosti přívalem nové energie. Přínosné informace, které uslyšíte v teorii, ukotvíte ihned v těle a později lehce zvládnete nový stav vyvolat sami. 


Zkušenosti účastníků

Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti fakt vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to, co učíš i žiješ a to je nejvíc.
Věra Maya
Jsem rád, že jsem Jindřišku poznal a díky ní i plno podnětů. Nejvíce překvapující pro mě bylo nalezení té schované negativní energie. Spolupráci s Jindřiškou mohu tedy jen doporučit. I když se můžete cítit dobře, nikdy nevíte, co se kde ještě může skrývat a bránit vám cítit se ještě lépe. :-)
Roman
Jsem neskonale vděčná za čas strávený s Tebou. Krásné ženy, hluboká témata....ještě těď to ve mě rezonuje. Díky Tvé práci mohu říci, že se to děje - hýbe. Navíc jsem u těch všech "wow" okamžiků přítomná! Moc moc Ti děkuji.
Jitka

Nadiya Jindřiška Jindrová

Jsem žena, mamka, manželka, dnes už žiji své vztahy vědomě a zrale a užívám si to. Dobře si vzpomínám, když to tak nebylo. Prošla jsem si horkými chvílemi, nakonec vzala jsem život do svých rukou, přišla jsem na to jak. Léčila jsem vlastní bolesti a netušila tehdy, že se stanu certifikovaným poradcem. Sannyas jméno Nadiya (z Osho centra v Indii) mi připomíná úctu k člověku, klientovi a všemu živému. 

A co dělám?

Vnáším lidem vědomí do zdravotních problémů, životních situací a vztahů. Spojuji lidi s vnitřní hodnotou a tím, kdo jsou. Ukazuji zdroje a možnosti, kde začít a co ukončit. 

Vedu 12 let rodinné konstelace a kurzy o principech muž-žena, intimitě a sexualitě. 

Práci vnímám jako spolu-tvorbu s výsledkem spokojenosti a uzdravování klienta. Lidé více chápou, co se jim děje. Získají jasno, směr.

Metody: Konstelace, NLP (Neurolingvistické programování), Hypnóza, Koučovací techniky, Práce s dechem, Energywork (Vnitřní muž a žena), Masáže, Bioenergetika, ZT Shiatsu, Tantraworld a Sexological Bodywork.

Rozhovor v našem magazínu - o tom jak najít svůj zdroj a kde čerpat energii

Termíny seminářů Jindřišky Jindrové

350 Kč

400 Kč při platbě po 23.10.

Přihlásit se

HRANICE ve vztahu – S dobře nastavenou hranicí vzniká důvěra

St

30.10.2019

17:30 - 20:30

Náš/naše nejmilejší a přesto překračuje vaši hranici? Třeba i vy někdy příliž zasahujete do prostoru a věcí druhého. A jak to tedy poznáme, kde leží ta pomyslná čára.

Hranice tvoří pocit bezpečí a můžete se uvolnit, když je správně nastavená a funguje. A když jste uvolnění, komunikujete v pohodě a s láskou a to si ve vztazích nejvíc přejeme.

I děti potřebují hranici právě proto, že je milujeme. Z dětství jste si možná odnesli bezhraniční přístup nebo naopak velmi tvrdou hranici a pak je více než jisté, že v tom pokračujete dál i v dospělosti.

Pojďme se kouknout pod pokličku těchto principů a uzdravit je.

S dobře nastavenou hranicí vzniká důvěra a důvěra je vlastně už stav blízkosti a intimity. Otevíráme se, jdeme "s kůží na trh". Jsme zranitelní, měkcí a citliví, protože můžeme být. Víme, že někdo uvnitř hlídá tu hranici a kontrolky zablikají, "kdyby něco".

Na tomto semináři zjistíte, kde jsou vaše citlivá místa, jak mohou být ochráněna a vy zůstat otevřený/á. Když jsou citlivé části v bezpečí a vyživené, pak se můžete více uvolnit a v klidu být druhému blízko se srdcem na dlani, protože víte, že je tam také část, která hlídá automaticky hranice a která buď upozorní, že není něco v pořádku a nebo rovnou zasáhne.

Jde o to, aby obě poloviny byly ve vztahu přítomné. Z jemnosti a citlivosti tvoříte vřelé vztahy a ta druhá nastoluje pořádek, ve kterém se cítíte v pohodě a spokojení. Díky pocitu bezpečí se uvolníte.

Ve větší blízkosti se vám vyplavují stará zranění. Ukážeme si, jak s nimi můžete pracovat, jak postupovat, aby jste zůstali v přítomnosti. Je velmi cenné projít těmito zraněními a uzdravit je. Proces uzdravování ovšem začne až s dobře nastavenou hranicí.

Tento seminář podpoří:
• odvahu zůstat v situacích, kde jste dříve utíkali
• vytvoříte láskyplné a poklidné prostředí, kde se cítíte dobře
• sílu komunikovat své potřeby, možnosti a hranice
• otevřeně začnete projevovat niterní věci bez bouřlivých emocí
• přijmete svoji plachost a vytvoříte jí bezpečný prostor
• uvolníte se do prožívání
• sdílení ze srdce a intimity

Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce
S sebou pohodlné oblečení, poznámkový blok a lahev s pitím.

350 Kč

400 Kč při platbě po 27.11.

Přihlásit se

MEDITACE ve vztahu – Splynout a rozumět si beze slov

St

4.12.2019

17:30 - 20:30

Tuhle meditaci cítíme na začátku, je to ten pohled, kdy se opravdu setkáte s tím druhým. Není to jen chemie, splynete. Dvě ticha v nás splynou v jedno.

Osobně tomu říkám hloubka nebo hluboký vhled. Je to láska, soucit, meditace. Jakkoliv chcete nazývat ten nenazvatelný moment. Milujete, jste v přítomnosti.

Víte, jak tuto meditaci prohlubovat? Jak jí tvořit prostor, abychom se více potkávali i v té hloubce?

Máte dojem, že jste lapeni v kolečku práce, děti a že ve vztahu pak zbývá už jen plutí po povrchu.

A co sex? Býváte při něm v meditaci a hlubokém setkání se, splynutí? Láska lze kultivovat, jen je potřeba si srovnat priority, rozhodnout se, kudy jít - tedy znát cestu.

S laskavostí a úctou vám ukážu tu svou a cokoliv vám zarezonuje, pak je to ten váš směr.

Přijďte si pro informaci a meditaci.


Ve vztazích chceme harmonii, mír a klid. Chcete jistě být radostní, komunikovat s lehkostí. Projevovat se přirozeně. Setkávat se v hlubokých pohledech a přitom cítit, jak moc toho člověka milujete.

Na tomto semináři uvidíte praktickou ukázku, jak se můžete sami vyživovat, uslyšíte a zacítíte si, kde je vaše kotva a jak zůstávat v meditaci.

Jednoduše se propojíte s vaší vnitřní silou a naučíte ji léčit nasbíraná zranění, protože ta se v meditačním stavu rozpouští a léčí.

Jde o to, abyste znovu začali tvořit situace, které chcete žít a cítit se přitom svobodně a zároveň milovaně. A milovat.

Na semináři podpoříte:
• Meditaci uvnitř i ve vztahu
• Znovu - propojení ve vztahu, či péči o vaše spojení
• Ukotvení v sobě, stabilitu
• Pochopení svého mechanismu "záseku" a osvobození se
• Uvolnění starých vzorců chování
• Regenerace a transformace

Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce.
S sebou pohodlné oblečení, poznámkový blok lahev s pitím.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

721 409 387
nadiya.info@seznam.cz       

Často kladené otázky

Mohu si rezervovat postavení konstelace během semináře?

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.