Podpořte sebe-vědomí, zregenerujte tělo, osvěžte vztahy a probuďte sexualitu. 

Vše souvisí se vším a když pohnete něčím na jedné straně, ovlivní to i stranu druhou. Navíc, možná už víte, že partner a okolí je naše zrcadlo a my máme tu úžasnou možnost pozměnit něco v sobě. Pak na vaši transformaci začnou reagovat i ostatní. Skryté vlivy, které si neseme z rodin a dětství jsou silnější, než si myslíte. Osobní rozvoj napravuje vztahy a dělá pořádek. Vy se pak můžete nadechnout a uvolnit. A hlavně více žijete život, jaký si přejete.

Na seminářích vnitřně vyrostete, načerpáte sebedůvěru, naberete sílu. Získáte důležité nástroje a dovednosti, postupy a techniky, které si s sebou odnesete domů!  Praktickými cvičeními se zaměříme na to, abyste se zregenerovali a posunuli se vpřed. Rozpohybujeme zatuhlosti přívalem nové energie. Přínosné informace, které uslyšíte v teorii, ukotvíte ihned v těle a později lehce zvládnete nový stav vyvolat sami. 


Zkušenosti účastníků

Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti fakt vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to, co učíš i žiješ a to je nejvíc.
Věra Maya
Jsem rád, že jsem Jindřišku poznal a díky ní i plno podnětů. Nejvíce překvapující pro mě bylo nalezení té schované negativní energie. Spolupráci s Jindřiškou mohu tedy jen doporučit. I když se můžete cítit dobře, nikdy nevíte, co se kde ještě může skrývat a bránit vám cítit se ještě lépe. :-)
Roman
Jsem neskonale vděčná za čas strávený s Tebou. Krásné ženy, hluboká témata....ještě těď to ve mě rezonuje. Díky Tvé práci mohu říci, že se to děje - hýbe. Navíc jsem u těch všech "wow" okamžiků přítomná! Moc moc Ti děkuji.
Jitka

Jindřiška Jindrová

Jsem žena, mamka, manželka, dnes už žiji své vztahy vědomě a zrale a užívám si to. Dobře si vzpomínám, když to tak nebylo. Prošla jsem si horkými chvílemi, nakonec vzala jsem život do svých rukou, přišla jsem na to jak. Léčila jsem vlastní bolesti a netušila tehdy, že se stanu certifikovaným poradcem. Sannyas jméno Nadiya (z Osho centra v Indii) mi připomíná úctu k člověku, klientovi a všemu živému. 

A co dělám?

Vnáším lidem vědomí do zdravotních problémů, životních situací a vztahů. Spojuji lidi s vnitřní hodnotou a tím, kdo jsou. Ukazuji zdroje a možnosti, kde začít a co ukončit. 

Vedu 12 let rodinné konstelace a kurzy o principech muž-žena, intimitě a sexualitě. 

Práci vnímám jako spolu-tvorbu s výsledkem spokojenosti a uzdravování klienta. Lidé více chápou, co se jim děje. Získají jasno, směr.

Metody: Konstelace, NLP (Neurolingvistické programování), Hypnóza, Koučovací techniky, Práce s dechem, Energywork (Vnitřní muž a žena), Masáže, Bioenergetika, ZT Shiatsu, Tantraworld a Sexological Bodywork.

Rozhovor v našem magazínu - o tom jak najít svůj zdroj a kde čerpat energii

Termíny seminářů Jindřišky Jindrové

400 Kč

Přihlásit se

Komunikace mezi mužem a ženou – Jak být uvolnění a ještě se zasmát?

26.4.2019

17:30-20:30

Jsme dva světy, dva opaky. Jedno slovíčko a už se cítíme zranění nebo nepochopení. Znáte to? A vydržet to, uff.

Co byste tedy měli říct? Kdy ano a kdy ne a hlavně jak? Přijďte odhalit tajemství principů komunikace mezi mužem a ženou. Dozvědět se víc.

Muži už nechtějí poslouchat záplavu slov žen. Ženy mají pocit, že je muži neposlouchají a nechápou je, a že "už to říkala několikrát". Co se děje ve skutečnosti?

Uvidíte ukázky, zaznamenáte skryté vzorce. Prakticky řeknete větu, která doma přinese ovoce v podobě radosti, harmonie nebo přivrtané poličky na zdi.

Když pochopíte mechanismy, máte vyhráno - zmizí napětí a vyjadřujete vše, co chcete, jasněji a s láskou.

Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry. Doporučeno je pohodlné oblečení, lahev s pitím a poznámky. Je možné si připravit dotazy dopředu.
 

350 Kč

400 Kč při platbě po 21.6.

Přihlásit se

TANTRA v každém dni – aneb jak "to" uvést do praxe

Čt

27.6.2019

17:30-20:30

Jak můžete uchopit tantru a její přínosy ve svém soukromém i pracovním životě? Jak nám sexuální/životní síla může pomoci plnit si své sny a projekty?

Uvidíte ukázky, uslyšíte terorii a zacítíte ve vlastním těle, jak proudí energie díky prožitkovým technikám.

Naučíte se nebo více podpoříte cítění ženské/mužské síly v sobě. Také, jak načerpáte ze svých zdrojů.

Ukáži vám technikou Excalibur, která pomáhá vracet se zpět k sobě, když jste unavení nebo rozhození. Jak uděláte to, že jste pevní, držíte hranici a zároveň jste otevření a laskaví.

Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry. Doporučeno je pohodlné oblečení, lahev s pitím a poznámky. Je možné si připravit dotazy dopředu.
 

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

721 409 387
nadiya.info@seznam.cz       

Často kladené otázky

Mohu si rezervovat postavení konstelace během semináře?

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.