Podpořte sebe-vědomí, zregenerujte tělo, osvěžte vztahy a probuďte sexualitu. 

Vše souvisí se vším a když pohnete něčím na jedné straně, ovlivní to i stranu druhou. Navíc, možná už víte, že partner a okolí je naše zrcadlo a my máme tu úžasnou možnost pozměnit něco v sobě. Pak na vaši transformaci začnou reagovat i ostatní. Skryté vlivy, které si neseme z rodin a dětství jsou silnější, než si myslíte. Osobní rozvoj napravuje vztahy a dělá pořádek. Vy se pak můžete nadechnout a uvolnit. A hlavně více žijete život, jaký si přejete.

Na seminářích vnitřně vyrostete, načerpáte sebedůvěru, naberete sílu. Získáte důležité nástroje a dovednosti, postupy a techniky, které si s sebou odnesete domů!  Praktickými cvičeními se zaměříme na to, abyste se zregenerovali a posunuli se vpřed. Rozpohybujeme zatuhlosti přívalem nové energie. Přínosné informace, které uslyšíte v teorii, ukotvíte ihned v těle a později lehce zvládnete nový stav vyvolat sami. 


Zkušenosti účastníků

Děkuji Ti za všechno, pomohla jsi mi změnit si život a za to jsem Ti fakt vděčná a pořád se učím na Tobě, že Ty to, co učíš i žiješ a to je nejvíc.
Věra Maya
Jsem rád, že jsem Jindřišku poznal a díky ní i plno podnětů. Nejvíce překvapující pro mě bylo nalezení té schované negativní energie. Spolupráci s Jindřiškou mohu tedy jen doporučit. I když se můžete cítit dobře, nikdy nevíte, co se kde ještě může skrývat a bránit vám cítit se ještě lépe. :-)
Roman
Jsem neskonale vděčná za čas strávený s Tebou. Krásné ženy, hluboká témata....ještě těď to ve mě rezonuje. Díky Tvé práci mohu říci, že se to děje - hýbe. Navíc jsem u těch všech "wow" okamžiků přítomná! Moc moc Ti děkuji.
Jitka

Nadiya Jindřiška Jindrová

Jsem žena, mamka, manželka, dnes už žiji své vztahy vědomě a zrale a užívám si to. Dobře si vzpomínám, když to tak nebylo. Prošla jsem si horkými chvílemi, nakonec vzala jsem život do svých rukou, přišla jsem na to jak. Léčila jsem vlastní bolesti a netušila tehdy, že se stanu certifikovaným poradcem. Sannyas jméno Nadiya (z Osho centra v Indii) mi připomíná úctu k člověku, klientovi a všemu živému. 

A co dělám?

Vnáším lidem vědomí do zdravotních problémů, životních situací a vztahů. Spojuji lidi s vnitřní hodnotou a tím, kdo jsou. Ukazuji zdroje a možnosti, kde začít a co ukončit. 

Vedu 12 let rodinné konstelace a kurzy o principech muž-žena, intimitě a sexualitě. 

Práci vnímám jako spolu-tvorbu s výsledkem spokojenosti a uzdravování klienta. Lidé více chápou, co se jim děje. Získají jasno, směr.

Metody: Konstelace, NLP (Neurolingvistické programování), Hypnóza, Koučovací techniky, Práce s dechem, Energywork (Vnitřní muž a žena), Masáže, Bioenergetika, ZT Shiatsu, Tantraworld a Sexological Bodywork.

Rozhovor v našem magazínu - o tom jak najít svůj zdroj a kde čerpat energii

Termíny seminářů Jindřišky Jindrové

350 Kč

400 Kč při platbě po 9.8.

Přihlásit se

Jak opečovat zranění ze vztahu – Ukliďte minulost a znovu se radujte

Po

17.8.2020

17:30-20:30 hod.

Ve vztazích se čas od času otevře nějaké zranění. Stalo se vám někdy, že je pak těžké znovu důvěřovat a plně se otevřít znovu do lásky?

Zranění ještě není opečované a potřebuje vaši pozornost. Na semináři s tantrickým nádechem se naučíte, jak zacházet se sebou tak, abyste si batůžek s bolestmi odlehčili a šli další cestu s radostí a elánem.

Ve vztazích chceme harmonii, mír a klid. Chcete být jistě radostní, komunikovat s lehkostí. Projevovat se přirozeně.

Na tomto semináři uvidíte praktickou ukázky, jak se můžete sami zdrojovat (vyživovat), poslechnete si a zacítíte, kde je vaše kotva. Jednoduše se propojíte se vaší vnitřní silou a naučíte ji léčit nasbíraná zranění.

Když se rána dobře zhojí, přestane bolet a vy jste více v pohodě a veselí. A když jste uvolnění, je snadné říci pravdu nebo něco udělat s pocitem, že jsi v pořádku a můžete si to dovolit, protože na to máte energii. 

Například v klidu, s úctou a bez emocí řeknete, co potřebujete jinak.

Jde o to, abyste začali tvořit situace, které chcete žít a cítit se přitom svobodně a milovaně.

Seminář podpoří:

• ukotvení v sobě, stabilita
• sebedůvěru, sebevědomí
• pochopení svého mechanismu "záseku" a osvobození se
• uvolnění starých vzorců chování
• vědomí svých zranění a co s tím dál dělat
• regeneraci

Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce.

S sebou pohodlné oblečení, lahev s pitím.

 

350 Kč

400 Kč při platbě po 28.10.

Přihlásit se

Polarita ženy a muže – Žijte své ženství a mužství

Po

5.10.2020

17:30-20:30 hod.

Všichni milujeme, když nálada pluje na vlnách vnitřní spokojenosti a ve vzduchu je jiskření. Násobí se sdílením s někým dalším.

Víte, že je to spojeno se sexualitou? Chemii asi znáte všichni, ta je přítomná, když jsou tu dvě polarity, které se přitahují. Někdy se také odpuzují.

Kolik žijete své vlastní (ženské/mužské) polarity a jak poznáte, ve které se nacházíte zrovna teď?
Chtěli byste více radosti a spokojenosti v životě a vztahu? Ano, naše spokojenost vychází i z toho, že naše ženství / mužství má dostatek prostoru se projevit. A vrcholem je splynutí těchto dvou světů.

Na tomto semináři uvidíte ukázku propojení se svou polaritou. Tedy také se svou sexualitou. Povíme si k tématu, také na těle ucítíte, jak spustit právě ten svůj "knoflík" radosti a spokojenosti. Záměrem je vnést více vnitřní stability a zároveň živosti do vztahů, umět komunikovat ze svého ženství / mužství, cítit větší odlehčení, najít klid, a užívat si vztahy a sex.

Naše ženství a mužství v dnešním světě trpí a je nutné o ně pečovat. Rozumět tomu, co se děje a vědět, jak to změnit. Když jste dobře usazeni ve své polaritě a má dostatek prostoru k tvorbě, život a vztah se změní.

Seminář podpoří:
• ukotvení v sobě
• léčení zranění ze vztahů
• pocity výživy a spokojenosti
• ženství / mužství v jasné formě
• porozumění druhému pohlaví
• komunikace z místa naší přirozenosti
• uvolnění a vnitřní radost

Seminář je vhodný pro páry i jednotlivce.
S sebou pohodlné oblečení, lahev s pitím.

350 Kč

400 Kč při platbě po 1.12.

Přihlásit se

Jak komunikovat s opačným pohlavím? – Být oba uvolnění a ještě se zasmát?

St

9.12.2020

17:30-20:30 hod.

Jsme dva světy, dva opaky. Jedno slovíčko a už se cítíme zranění nebo nepochopení. Znáte to? A vydržet to, uff.

Co byste tedy měli říct? Kdy ano a kdy ne a hlavně jak? Přijďte odhalit tajemství principů komunikace mezi mužem a ženou. Dozvědět se víc.
Muži už nechtějí poslouchat záplavu slov žen. Ženy mají pocit, že je muži neposlouchají a nechápou je, a že "už to říkala několikrát".

Co se děje ve skutečnosti?

Uvidíte ukázky, zaznamenáte skryté vzorce. Prakticky řeknete větu, která doma přinese ovoce v podobě radosti, harmonie nebo přivrtané poličky na zdi.
Když pochopíte mechanismy, máte vyhráno - zmizí napětí a vyjadřujete vše, co chcete, jasněji a s láskou.

Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry. Doporučeno je pohodlné oblečení, lahev s pitím a poznámky.
Je možné si připravit dotazy dopředu.

Seminář podpoří:
• ukotvení v sobě, stabilita
• sebedůvěru, sebevědomí
• pochopení svého "záseku" a osvobození se
• uvolnění starých vzorců chování
• příklady a trénink podporujících slov a vět
• vědomí svých zranění a co s tím dál dělat

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

721 409 387
nadiya.info@seznam.cz       

Často kladené otázky

Mohu si rezervovat postavení konstelace během semináře?

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.