"Provádět pořád dokola tutéž věc a čekat,
že to bude mít jiný výsledek, je šílenství.“ 

Můžeme být nemocní, bez práce a bez peněz, žít v neuspokojivém nebo dokonce žádném vztahu. Ať už jsme nyní kdekoliv, existuje způsob, jak svůj život pozvednout na zcela novou úroveň.
Každý den máme příležitost více se smát, více svým blízkým prozářit den, více se naučit, více rozšířit své možnosti. Otázkou je jak se k tomu my sami postavíme.

Zkušenosti účastníků

„Přátelé mi říkají, že jsem teď taková uvolněná a zářím. Už po semináři Sebevědomí se mi hodně ulevilo. A co se týká vztahového semináře, tak ten mi otevřel oči…“
Míša
"Po semináři Enjoying - nekompromisní štěstí v životě jsem asi tři týdny byla jak na drogách :) Při každodenní aplikaci jsem se cítila opravdu báječně, a i když mi rauš nevydržel věčně, tak už dnes vím, jak to udělat, abych se kdykoliv během dne cítila lépe."
Alexandra
"Nejlepší seminář v mém životě! Prosím, šiřte to dál, nepřestávejte, dělejte lidem radost. Atmosféra byla úžasná, nepopsatelná!"
Ludmila

Jiří Hamerský

Mgr. Jiří Hamerský je vystudovaný psycholog, několik let působil v opavské psychiatrické léčebně, účastnil se výcviku v terapii zaměřené na klienta. Poznatky z klasické psychologie skloubil se svým životním poznáním a duchovním hledáním. Absolvoval seminář Ho´oponopono pod vedení Hew Lena a patří k předním českým znalcům Abrahamova učení Ester a Jerryho Hicksových. V roce 2010 vyšla jeho úspěšná kniha Sedm poselství (mystické podobenství o cestě ke štěstí a delfínech, předmluva Květa Fialová). V současnosti se Jiří plně věnuje individuálnímu poradenství, vedení seminářů a jako psycholog pracuje pro server Celostní medicína.cz Jeho životní poznatky a pracovní zkušenosti daly vzniknout Enjoyingu. Jak a proč Enjoying vznikl, popisuje na svém webu www.jirihamersky.cz.

"Koncentrace na přítomný okamžik a na budoucnost nám dává mnohem více síly. Takže pokud se dívat na minulost, tak spíš pohledem lásky“, prozrazuje pro Magazín MAITREA psycholog Jiří Hamerský.

Termíny seminářů Jiřího Hamerského

1 500 Kč

Přihlásit se

ENJOYING – Nekompromisní štěstí v životě

So

19.9.2020

10:15-17:00 hod.

Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu. Jak teď hned pozvednout svůj život na zcela novou úroveň?

- Jak teď hned pozvednout svůj život na zcela novou úroveň. Neomezené možnosti lidského vědomí.
- Význam negativních emocí – účinný a jednoduchý způsob, jak pracovat s problémy a nepříjemnými situacemi.
- Zakotvení v přítomnosti. Stodvacetiminutová hodina. Tvoření vlastního času. Timemanagement 23. století.
- Jak nejrychleji získat to, co chceme. Jak si nešlapat po štěstí. Pohyby po proudu a stav plynutí.
- Zázračná síla dávání. Něco málo o tom, jak funguje tento vesmír.
- Naše nejzářivější životní dráha. Nekompromisní věrnost sobě a svým snům. Využijte poklady své duše. Naplnění vlastního potenciálu.
- Jak vytěžit ze všeho maximum. Směřování k cíli. Vibrace úspěchu.
- Intenzivní zamilovanost. Potřebujeme k ní partnera? Přivábení lásky do svého okolí. Vtažení do radostného víru. Stav okouzlení.
- Spokojenost se vším, co je, a touha dále se rozvíjet. Stav naplnění.
- Princip vděčnosti – dynamická technika, která mění život od základu. Úcta ke všemu a ke všem.
- Opravdové sebevědomí. Úcta k sobě. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost.
- Odlehčení života. Proč nic nebrat příliš vážně. Tvoření humorných segmentů
- Expresní škola smíchu.
- Tajemství přirozené cesty k lepší náladě.
- Jak dále pracovat individuálně a jak si stav enjoyingu udržet po zbytek života.

Co získáte:
Osvojíte si unikátní strategie, které se postupně stanou životní normou. Zažijete stav okouzlení, který jste prožívali jako malé děti. Zvýšíte své vibrace a svůj vliv, váš život nasměrujete k tomu, co jste si vždy přáli. Důraz bude kladen na co nejsrozumitelnější výklad a pochopení a reálné zvládnutí v běžném životě.

Co nezískáte:
Certifikát. Jak řekla jednou Matka Tereza: „Byli jsme stvořeni k větším věcem než k tomu, abychom byli pouhým číslem na světě – nejsme tu pro diplomy, ani pro tituly.“ ENJOYING místo primitivní kultury razítek a certifikací podporuje kulturu srdce – rozvinutí toho nejlepšího v každém člověku.

1 500 Kč

Přihlásit se

SEBEVĚDOMÍ – Jak nestát v cestě sám sobě

So

31.10.2020

10:15-17:00 hod.

Terapeutické techniky, jak přepsat svou minulost. Jak vyjít z každé změny vítězně. Jak už konečně přestat stát na místě. Posílení vlastního sebevědomí a sebeúcty. Odvaha jít za hlasem svého srdce...

- Úplně nový pohled na sebe sama. Přepsání vlastní minulosti. Co je to „vědomí“ a „sebe-vědomí“.
- Nácvik sebeoceňování, zvyšování vědomí vlastní hodnoty.
- Práce se strachem, trémou a nervozitou. Jak se cítit jistý v novém a neznámém prostředí. Rozšiřování komfortní zóny.
- Neodolatelná komunikace. Maličkosti, které zvyšují náš vliv. Význam upřímnosti.
- Kde brát sílu, když se všechno kolem hroutí. Zvládání zátěžových situací.
- Jak uskutečnit jakoukoliv změnu v osobním životě. Praktické i vědou ověřené nástroje, jak dotáhnout každé předsevzetí do konce. Mýtus silné vůle.
- Odvaha jít za hlasem svého srdce. Proč je dobré cíleně vyhledávat změny. Jak si i z toho nejhoršího brát to nejlepší.

1 500 Kč

Přihlásit se

ŠŤASTNÉ VZTAHY – Jak být v souladu se sebou i druhými

So

28.11.2020

10:15-17 hod.

Trénink vztahové inteligence. Co ve vztazích opravdu funguje a kde děláme zbytečné chyby. Jak druhým lépe porozumět a odpustit. Jak docílit ve svých vztazích potřebných změn. Schopnost milovat a přitom zůstat silný a nenechat se druhými využívat.

- Jak se nenechat ovlivnit negativní náladou druhého a neztrácet energii. Co dělat, když se ve vztahu necítíme dobře.
- Druzí lidé jako naše zrcadlo. Schopnost soustředit se ve vztahu na to, co chceme.
- Být oblíbený a zároveň neztratit svou tvář. Kdy je dobré ustoupit a kdy trvat na svém. Umění říci „NE“.
- Jak být člověkem, se kterým je každý rád. Nová etika mezilidských vztahů.
- Nácvik vcítění se do reality druhého člověka. Porozumění tomu, co druhý říká a co cítí. Praktická řeč těla.
- Léčivá síla odpuštění. Jak prominout druhým i sobě samému. Jak se vyrovnat s bolestí a zradou.
- Partnerství a manželství: Proč komunikace a naslouchání nevyřeší všechno. Mýty, kvůli kterým děláme ve vztahu zbytečné chyby. Co funguje a co ne. Jak řešit konflikty. Příklady z praxe.
- Koučovací otázky pro okamžitý vztahový restart nebo nový vztah.

Je v pořádku dělat chyby, ale my je někdy ve vztazích děláme opakovaně, zbytečně – a co je nejhorší, nejsme si jich mnohdy vědomi. Jen málo lidí má přirozeně vysokou vztahovou inteligenci.
Na tomto semináři, který je koncipován jako prožitkový, vás čeká celá řada tréninků, testů a příkladů z reálného života s cílem vaši schopnost fungovat ve vztazích zvýšit.

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

739 097 313
cauac@seznam.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.