Každý si vytváří realitu, ve které žije!

Po nelehkých začátcích svého života jsem zjistila, že jsem režisérem svého příběhu, který chci žít. Neustále si připomínám, že tu zítra být nemusím. A tak mě inspirace vede, ať už je to cestování jen tak s batůžkem, spaní v horách anebo 21 denní pobyt ve tmě. Nejlepší školou je život sám ve své jednoduchosti a moudrosti.

Ráda poznamenávám:

„Zítra tu být nemusíš, a tak si dovol být opravdový a prožij si svůj den naplno a je jedno, zda jsi za kancelářským stolem, hlídáš děti anebo myješ nádobí, vše ti může být tím nejlepším hracím polem pro skvělý den.“    


Zkušenosti účastníků

Zvolená témata seminářů po celý rok se s podivnou aktuálností ukazovali jako nezbytné k řešení v mém životě a já se po čase té synchronicitě přestala divit a plně se ji odevzdala. Hluboké sdílení, meditace a rituály, síla mysli a vizualizace, vždy překvapivé náhledové konstelace, zkrátka řada nástrojů, jak pěstovat všímavost a zdravě projevovat emoce, vědomí vlastní hodnoty, odpuštění sama sob. Bylo toho tolik. Jsem za to Jitce vděčná
Petra
Jitko, děkuji moc za semináře, které pořádáš. Nesmírně mi pomohly nahlédnout dovnitř sebe a přiblížit se ke svému opravdovému já. Uvědomila jsem si, že láskou k sobě dokážu vyléčit i ty nejhlubší rány a že jich nebylo málo, a to, že hlavní zdroj lásky pramení uvnitř mě, rozhodně ne zvenčí. Pomohlo mi to posunout se dál v sebepoznání a přijetí sebe jako například oslovení svých nepřijatých částí. Moc ráda to vše doporučím ostatním a těším se na každé další setkání.
Olesya

Je spousty metod, jak se snažit najít rovnováhu, spousty klíčů, jak odemknout studnici informací…, ale začít musí každý nejprve u sebe. U mne je to příroda, která odemyká mé smysly vnímání a spolu s vnímáním přichází ruku v ruce radost v kontaktu s lidmi a poznání, jak se to vlastně má s tím jejich vnímáním světa.

V tom všem je mi hnacím motorem hluboká Láska a jistota, že každý máme schopnost na sobě pracovat a změnit tak své dosavadní postoje, osobní úhel pohledu a nechat tuto změnu odrazit ve svém okolí, které je tím nejvěrnějším plátnem a zrcadlem zaznamenávající naše změny.Jedním z největších učitelů na mé cestě je pro mne dítě, které se dokáže dívat na svět tolik odlišným zrakem oproti nám „dospělákům“, bez očekávání a domněnek, v bezpodmínečné lásce s očima dokořán a hlavně v „teď a tady“.
 

Jitka Eichner

Pracuji předně se ženami, které byly zneužívané a prošly si hlubokými traumaty. Potřebují najít cestu k sobě sama a uchopit více své zdroje. Nastolit rovnováhu mezi vnitřním a vnějším, začít rozumět zprávám svého těla a opět nechat svítit svá slunce, uchopit a žít své ženství... svou krásu...vnitřní posvátnost... svou Jóny... schopnost se zdravě milovat a radovat ze života.
Žena přináší Lásku a učí se ji přes cestu zapomnění, kterou si zvolila pro svůj růst, opět zvědomít, naplno žít a rozdávat.

Každý se postupně vyvíjí a tak se mohu jen těšit, co dalšího přijde od Zdroje. Denně tomuto Zdroji děkuji za štědrost a moudrost, díky čemuž se potkávám s bytostmi jako jsi právě Ty a které mi jsou vlastním odrazem.
A tak se těším na setkání s  vašim plátnem, vaší dětskou radostí a chutí poznávat své skryté možnosti. 

V lásce, Jitka

Termíny seminářů Jitky Eichner

3 300 Kč

Přihlásit se

Toto je má realita

So – Ne

23. – 24.2.2019

SO: 10-18 hod., NE: 10-16 hod.

Kdo řídí můj kočár?
Jsem to já, kdo drží pevně opratě anebo snad někdo druhý?

Myšlenka je tvořivou, hybnou silou vesmíru, naší reality, našeho života, jakmile hlouběji uchopíme pravdu těchto vět, stáváme se tvůrci vlastní reality.
Společně se budeme zabývat tím, co vytváříme svou myšlenkou, slovy, činy a co vše si do života přitahujeme. Nakolik nás to vyjadřuje a na kolik omezuje. A možná si také uvědomit své programy, které nám již neslouží...


Naši mentální činnost je třeba usměrnit vnitřní moudrostí a začleněním hlubšího uvědomění si proč chceme v životě změnit dosavadní podmínky. Z přítomného bodu a naladěním se na vnitřní moudrost, se opět můžete kontaktovat s vnitřní esencí toho, co si přeje být teď a tady prožito, naplněno anebo odloženo.


V tomto prožitkovém víkendu se krok za krokem společně ponoříme do toho, co dělat pro ukočírování naší mentální roviny tak, aby se pro nás stala naše tvůrčí mysl podporující a hybnou silou.

V prožitkovém semináři se dotýkáme tématu jedinečnosti, která sídlí v každém z nás. Vycházíme z bodu, kde jsme ve své podstatě již dokonalé a celistvé bytosti. Zde čerpáme a nacházíme odpovědi na svá témata.


Víkendový seminář Ti přinese:

- konkrétní kroky pro uvolnění a zklidnění mysli
- fenomenologický postoj - postoj bez hodnocení
- otázky pro hlubší zvědomění tohoto tématu
- konkrétní cvičení např. jak působí myšlenka na naše tělo
- meditace a přednášky k tématu
- emoční, mentální stabilitu a nástroje pro budoucí kroky
- konstelační náhled na to, jak užívat svou mysl a své srdce
- vzájemné sdílení
- zvědomění iluze mysli a tvoření vlastní realityMetody:

- bioenergetika – práce s energií těla
- práce se symboly
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- NLP (neurolingvistické programování)
- meditace
- somatic experience – práce s pociťovaným vjemem těla
- numerologie
- voice dialogue a další

3 000 Kč

3 300 Kč při platbě po 8.3.

Přihlásit se

VE SVĚTĚ EMOCÍ

So – Ne

16. – 17.3.2019

SO: 10-18 hod., NE: 10-16 hod.

Emoce jsou naší součástí. Nelze je odstranit anebo dělat, že tu nejsou. Jsou námi vytvořeny a pokud je odmítneme bez toho, abychom na ně nahlédli či je přijali, budou žít svým vlastním životem. Budou jako vzdálený spolucestující, jenž nese náš batůžek, ve kterém máme potřebné a důležité věci. Neustále nám to bude brát naší pozornost a tím pádem také naši životní sílu. Jejich nepřijetím je nejenom nepříjímáme, ale navíc odmítáme části nás - pořád jsme to my v podobě, do které jsme se dostali svým smýšlením a jednáním. Nic není špatně a my máme během společného víkendu příležitost nahlédnout, jaké kroky je třeba učinit, abychom dokázali na tyto emoce nahlédnout a v lásce je přijali. Přijetím síly, která se váže k emoční rovině, si tuto sílu vyzvedáme zpět a tentokrát v kvalitě, která nás posílí a podpoří o další zkušenost.


Víkendový seminář Ti přinese:
- konkrétní kroky pro uvolnění a zklidnění mysli
- fenomenologický postoj - postoj bez hodnocení
- otázky pro hlubší zvědomění tohoto tématu
- konkrétní cvičení jak pracovat s emoční rovinou
- meditace a přednáška k tématu
- emoční stabilitu a nástroje pro budoucí kroky
- konstelační náhledy
- vzájemné sdílení


Metody:
- bioenergetika – práce s energií těla
- práce se symboly
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- NLP (neurolingvistické programování)
- meditace
- somatic experience – práce s pociťovaným vjemem těla
- numerologie
- voice dialogue a další

Více na www.e-sence.cz

 

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.