Každý si vytváří realitu, ve které žije!

Po nelehkých začátcích svého života jsem zjistila, že jsem režisérem svého příběhu, který chci žít. Neustále si připomínám, že tu zítra být nemusím. A tak mě inspirace vede, ať už je to cestování jen tak s batůžkem, spaní v horách anebo 21 denní pobyt ve tmě. Nejlepší školou je život sám ve své jednoduchosti a moudrosti.

Ráda poznamenávám:

„Zítra tu být nemusíš, a tak si dovol být opravdový a prožij si svůj den naplno a je jedno, zda jsi za kancelářským stolem, hlídáš děti anebo myješ nádobí, vše ti může být tím nejlepším hracím polem pro skvělý den.“    


Zkušenosti účastníků

Zvolená témata seminářů po celý rok se s podivnou aktuálností ukazovali jako nezbytné k řešení v mém životě a já se po čase té synchronicitě přestala divit a plně se ji odevzdala. Hluboké sdílení, meditace a rituály, síla mysli a vizualizace, vždy překvapivé náhledové konstelace, zkrátka řada nástrojů, jak pěstovat všímavost a zdravě projevovat emoce, vědomí vlastní hodnoty, odpuštění sama sob. Bylo toho tolik. Jsem za to Jitce vděčná
Petra
Jitko, děkuji moc za semináře, které pořádáš. Nesmírně mi pomohly nahlédnout dovnitř sebe a přiblížit se ke svému opravdovému já. Uvědomila jsem si, že láskou k sobě dokážu vyléčit i ty nejhlubší rány a že jich nebylo málo, a to, že hlavní zdroj lásky pramení uvnitř mě, rozhodně ne zvenčí. Pomohlo mi to posunout se dál v sebepoznání a přijetí sebe jako například oslovení svých nepřijatých částí. Moc ráda to vše doporučím ostatním a těším se na každé další setkání.
Olesya

Je spousty metod, jak se snažit najít rovnováhu, spousty klíčů, jak odemknout studnici informací…, ale začít musí každý nejprve u sebe. U mne je to příroda, která odemyká mé smysly vnímání a spolu s vnímáním přichází ruku v ruce radost v kontaktu s lidmi a poznání, jak se to vlastně má s tím jejich vnímáním světa.

V tom všem je mi hnacím motorem hluboká Láska a jistota, že každý máme schopnost na sobě pracovat a změnit tak své dosavadní postoje, osobní úhel pohledu a nechat tuto změnu odrazit ve svém okolí, které je tím nejvěrnějším plátnem a zrcadlem zaznamenávající naše změny.Jedním z největších učitelů na mé cestě je pro mne dítě, které se dokáže dívat na svět tolik odlišným zrakem oproti nám „dospělákům“, bez očekávání a domněnek, v bezpodmínečné lásce s očima dokořán a hlavně v „teď a tady“.

Jitka Eichner

Pracuji předně se ženami, které byly zneužívané a prošly si hlubokými traumaty. Potřebují najít cestu k sobě sama a uchopit více své zdroje. Nastolit rovnováhu mezi vnitřním a vnějším, začít rozumět zprávám svého těla a opět nechat svítit svá slunce, uchopit a žít své ženství... svou krásu...vnitřní posvátnost... svou Jóny... schopnost se zdravě milovat a radovat ze života.
Žena přináší Lásku a učí se ji přes cestu zapomnění, kterou si zvolila pro svůj růst, opět zvědomít, naplno žít a rozdávat.

Každý se postupně vyvíjí a tak se mohu jen těšit, co dalšího přijde od Zdroje. Denně tomuto Zdroji děkuji za štědrost a moudrost, díky čemuž se potkávám s bytostmi jako jsi právě Ty a které mi jsou vlastním odrazem.
A tak se těším na setkání s  vašim plátnem, vaší dětskou radostí a chutí poznávat své skryté možnosti. 

V lásce, Jitka

Více o mě se můžete dovědět na www.e-sence.cz a www.regresniterapie.com

Termíny seminářů Jitky Eichner

3 000 Kč

3 300 Kč při platbě po 12.5.

Přihlásit se

Vnitřní dítě a dospělost – Jak zůstat hravým a převzít zodpovědnost

So – Ne

18. – 19.5.2019

so: 10-18.30, ne: 10-16 hod.

Co potřebuje naše dětská část? Jak této části nás samých naslouchat, porozumět a přivést její kvality do života?
Vnitřní dítě je plné bezpodmínečné lásky, hravosti, živosti, lehkosti, ale také strachů a obav. Na nás je tuto část vyživit a nasytit tak, abychom byli sami sobě oporou a stabilitou ve chvílích potřeby a na druhou stranu si dokázali vychutnat právě jako malé děti dennodenních zázraků života.
Naše dětská část potřebuje hodně naší pozornosti, jejím narovnáním se můžeme těšit z barevnějšího a více radostnějšího života.

Být sám sobě tím nejlepším rodičem a vyživit nitro našeho vnitřní dítěte je jedním z velmi ozdravných procesů, kterým můžeme pomoci nasytit nedostatek lásky.
Přestože rodiče dělali to nejlepší, co uměli, je stále co sytit a vyživovat.


Celodenní seminář Ti přinese:

- propojení se s naší vnitřní dětskou částí
- umět dítěti v sobě porozumět a naslouchat
- schopnost vytvoření ozdravného pole pro budoucí stavy (tísně, strachů, obav…)
- hlubší porozumění našich reakcí
- otevření se na rovině srdce sobě i ostatním
- uchopení svých darů a potenciálu
- hlubší porozumění naší tvořivé mysli
- práce ve skupině a zvědomění její síly
- budeš více schopen vycházet a tvořit z vlastního středu
- stabilnější důvěru v sebe sama


Metody, které budou použity:
- bioenergetika – práce s energií těla
- práce se symboly
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- NLP (neurolingvistické programování)
- somatic experience – práce s pociťovaným vjemem těla
- meditace
- voice dialogue a další
- numerologie
- praktická cvičení pro dané téma

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

724 549 952
jitka.eichner@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.