Každý si vytváří realitu, ve které žije!

Po nelehkých začátcích svého života jsem zjistila, že jsem režisérem svého příběhu, který chci žít. Neustále si připomínám, že tu zítra být nemusím. A tak mě inspirace vede, ať už je to cestování jen tak s batůžkem, spaní v horách anebo 21 denní pobyt ve tmě. Nejlepší školou je život sám ve své jednoduchosti a moudrosti.

Ráda poznamenávám:

„Zítra tu být nemusíš, a tak si dovol být opravdový a prožij si svůj den naplno a je jedno, zda jsi za kancelářským stolem, hlídáš děti anebo myješ nádobí, vše ti může být tím nejlepším hracím polem pro skvělý den.“    


Zkušenosti účastníků

Zvolená témata seminářů po celý rok se s podivnou aktuálností ukazovali jako nezbytné k řešení v mém životě a já se po čase té synchronicitě přestala divit a plně se ji odevzdala. Hluboké sdílení, meditace a rituály, síla mysli a vizualizace, vždy překvapivé náhledové konstelace, zkrátka řada nástrojů, jak pěstovat všímavost a zdravě projevovat emoce, vědomí vlastní hodnoty, odpuštění sama sob. Bylo toho tolik. Jsem za to Jitce vděčná
Petra
Jitko, děkuji moc za semináře, které pořádáš. Nesmírně mi pomohly nahlédnout dovnitř sebe a přiblížit se ke svému opravdovému já. Uvědomila jsem si, že láskou k sobě dokážu vyléčit i ty nejhlubší rány a že jich nebylo málo, a to, že hlavní zdroj lásky pramení uvnitř mě, rozhodně ne zvenčí. Pomohlo mi to posunout se dál v sebepoznání a přijetí sebe jako například oslovení svých nepřijatých částí. Moc ráda to vše doporučím ostatním a těším se na každé další setkání.
Olesya

Je spousty metod, jak se snažit najít rovnováhu, spousty klíčů, jak odemknout studnici informací…, ale začít musí každý nejprve u sebe. U mne je to příroda, která odemyká mé smysly vnímání a spolu s vnímáním přichází ruku v ruce radost v kontaktu s lidmi a poznání, jak se to vlastně má s tím jejich vnímáním světa.

V tom všem je mi hnacím motorem hluboká Láska a jistota, že každý máme schopnost na sobě pracovat a změnit tak své dosavadní postoje, osobní úhel pohledu a nechat tuto změnu odrazit ve svém okolí, které je tím nejvěrnějším plátnem a zrcadlem zaznamenávající naše změny.Jedním z největších učitelů na mé cestě je pro mne dítě, které se dokáže dívat na svět tolik odlišným zrakem oproti nám „dospělákům“, bez očekávání a domněnek, v bezpodmínečné lásce s očima dokořán a hlavně v „teď a tady“.

Jitka Eichner

Pracuji předně se ženami, které byly zneužívané a prošly si hlubokými traumaty. Potřebují najít cestu k sobě sama a uchopit více své zdroje. Nastolit rovnováhu mezi vnitřním a vnějším, začít rozumět zprávám svého těla a opět nechat svítit svá slunce, uchopit a žít své ženství... svou krásu...vnitřní posvátnost... svou Jóny... schopnost se zdravě milovat a radovat ze života.
Žena přináší Lásku a učí se ji přes cestu zapomnění, kterou si zvolila pro svůj růst, opět zvědomít, naplno žít a rozdávat.

Každý se postupně vyvíjí a tak se mohu jen těšit, co dalšího přijde od Zdroje. Denně tomuto Zdroji děkuji za štědrost a moudrost, díky čemuž se potkávám s bytostmi jako jsi právě Ty a které mi jsou vlastním odrazem.
A tak se těším na setkání s  vašim plátnem, vaší dětskou radostí a chutí poznávat své skryté možnosti. 

V lásce, Jitka

Více o mě se můžete dovědět na www.e-sence.cz a www.regresniterapie.com

Termíny seminářů Jitky Eichner

3 000 Kč

3 300 Kč při platbě po 8.9.

Přihlásit se

Sebeléčení – Jak poléčit sebe a své blízké

So – Ne

14. – 15.9.2019

so: 10-18, ne: 10-16 hod.

Sebeléčení je každému z nás přirozeností. Samovolně si přikládáme ruce k místům, kde cítíme bolest.

Sebe - léčení.

K léčení dochází, jsi-li propojen s tou nejmoudřejší esencí Bytí. Tuto esenci přivádíš od Zdroje sám k sobě. Dovoluješ si setrvávat v lásce a důvěře, že se pro tebe děje to nejlepší.
Léčivou esencí Lásky, pozorností a zaměřením se na to, co chceš léčit, se dějí zázraky. Společně půjdeme těmto prožitkům, zkušenostem a malým zázrakům našeho života vstříc.

Během víkendu se naučíš, jak více pracovat s energií, kterou disponuješ. Jak harmonizovat svůj energetický systém a také jak léčit sebe a také ty blízké. Naučíš se ve chvílích, kdy se necítíš dobře, dostat zpět více do vnitřní rovnováhy a nastolit vnitřní klid a důvěru v moudrost těla, které ví nejlépe, co se děje a co je třeba.

Prožitkový víkend bude bohatý na praktické kroky, jak být sám sobě tím nejlepším nástrojem pro uzdravení a nastolení rovnováhy v našem životě.
Praktické kroky v prožitkovém víkendu ti pomohou spojit se více s Tvou přirozenou podstatou, abys byl schopen naslouchat a dělat kroky k lehčí budoucnosti - od srdce, v radosti, ve spojení se svou vnitřní moudrostí.

Dovol si být zkoumavý, důvěřivý a otevřený jako dítě a pak se mohou dít doslova zázraky...

Můžeš se těšit na:
- cvičení pro uvolnění mysli a ujasnění dalších kroků
- vnitřní imaginace
- praxe pro práci s vlastní energetikou
- léčení sebe sama
- praxe, jak komunikovat a naslouchat vyššímu vedení a jak vycházet z vlastního středu
- meditace a přednáška k tématu
- konstelační náhledy
- používání energií v denním životě
- posílení kontaktu se svým Vyšším Já
- energetická centra – čakry, jejich funkce a další souvislosti
- skupinovou podporu

Metody a nástroje:
- práce s energií těla
- naslouchání a dotazování se
- systemické náhledové konstelace
- meditace
- imaginace
- praktická cvičení k danému tématu


Více podrobností na www.e-sence.cz

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

724 549 952
jitka.eichner@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.