Zažijte večer plný smíchu, radosti a uvolnění.
Příjemně si odpočinete od stresu a starostí
a navíc uděláte i něco pro své zdraví.

Smích bez důvodu ve společnosti dalších smějících se lidí vás přivede do stavu spontánního prožívání přítomného okamžiku. 

Jóga smíchu je propracovaný a vyzkoušený systém, který je postaven na faktu, že se všichni dokážeme smát zcela bez důvodu a bez nutnosti vyprávět si vtipy.

Budeme se společně smát prostřednictvím tzv. smíchocviků, které nás s hravostí a nakažlivostí dovedou k srdečnému a spontánnímu smíchu. Prožitek spontánního smíchu na závěr umocní společná "meditace" smíchu zakončená příjemnou relaxací.

Seminář je v češtině.


Zkušenosti účastníků

"Tento seminář velice doporučuji, ráda se znovu zúčastním, je to nejen legrace a forma relaxace, ale i příjemné procvičení skoro celého těla nenásilnou formou..."
Kateřina
"Užila jsem si to, protože zjišťuji již delší dobu, že se vlastně vůbec nesměju ani mi spousta věcí nepřipadá směšných. Tak večer jsem si fakt užila, a následně jsem si opravdu prožila a prosnila nádhernou meditaci na závěr semináře."
Iveta
"Bylo to nádherné, milé a úžasné. Doporučuju každému prožít si takovýto veselý vnitřní reset."
Evžen

Joshi

Průvodce životem v přítomnosti, městský šaman

Ukazuji a sdílím s lidmi u nás stále ještě poněkud netradiční pohled na to, kdo ve své podstatě jsme a jak díky tomu můžeme žít šťastně a naplněně v každodenní přítomnosti. Bez zbytečného úsilí a přetvářek. Spontánně a opravdově.

Sebepoznání, meditacím, psychologii a zkoumání lidského štěstí se věnuji od svého mládí, je tomu nyní více než 25 let. V roce 2007 jsem po dlouhém období hledání a usilování nalezl překvapivou jednoduchost bytí v přítomnosti. Mé vnímání světa a vědomí sama sebe se převrátilo úplně naruby. Začal jsem toto prožívání dále prozkoumávat, prohlubovat a sdílet i s ostatními.

Poskytuji semináře a individuální konzultace, při kterých lidi nevyučuji, ale spíše "odvádím" od zbytečných a život komplikujících představ o jejich životě a jich samotných. Spočinutí v přítomném prožívání jim pak navrací tolik hledaný klid a svobodu bytí. Jsem přesvědčen, že rozpoznání vlastní podstaty a uvolnění se do prožívání toho, co tu právě je, je tím nejúžasnějším, co může v životě každého člověka "potkat". Toto uvědomění není zaměřeno primárně na řešení problémů, ale na otočení a rozšíření vnímání, které v důsledku přináší životní radost, otevřenost, moudrost a tvořivost. Jedinečný potenciál každého z nás se může konečně svobodně a spontánně projevovat.

Od roku 2013 jsem také certifikovaným instruktorem Jógy smíchu. Nejnovějším počinem jsou improvizační setkání tzv. Spirituální improvizace.

Život se nechystá, život se žije. Teď a Tady.

Občanským jménem Josef Šíla. Je mi 42, mám rodinu s třemi dětmi, bydlím na okraji Prahy a již několik let pracuji v Domě osobního rozvoje Maitrea. Při setkáních se snažím co nejvíce vycházet z vlastní zkušenosti a minimalizovat různé náboženské nebo jiné teorie. Miluji praktické propojení psychologie a každodenního osobního, rodinného i pracovního života. Věřím, že tohle zajímá i Vás a těším se, že se poznáme.

Online kurz 40 dní přítomnosti:
Tímto kurzem prošlo již více než 6.000 lidí. Je k dispozici zdarma za dobrovolný příspěvek na konci kurzu.
40dni.zivotvpritomnosti.cz/

Kniha Život v přítomnosti a další články:
Od roku 2005 publikuji na svém webu videa, vlastní články a překlady zahraničních učitelů. Naleznete tu také knihu zdarma ke stažení s více než 120 stránkami inspirace.
www.zivotvpritomnosti.cz

Rozhovory:
Umění BÝT využijeme v každém okamžiku
Buldoček jako cesta k prázdné mysli

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1