Uvolni se od omezujících představ a poznej svou skutečnou podstatu

Chybí Vám v každodenním životě radost? Hledáte pocity štěstí a jednoty? Vzděláváme se, rozvíjíme se, cestujeme, čteme, meditujeme… Neustále nasáváme nové zážitky. Naše hledání nemá konce. Přitom stačí jen otočit pozornost o 180 stupňů. Do sebe. 

Nejste tím, za koho se považujete. Nenechte se omezovat svými příběhy.
Jste mnohem víc. Poznejte svou skutečnou tvář, buddhovsku podstatu, božské já. Ty jsi To.

Semináře jsou plné cvičení na obnovení dětské radosti a spontánnosti, meditací a relaxací, dechových cvičení, práce s tělem a hlasem.
Jednoduše a hravě se tak znovu obrátíte do svého středu.

Semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Pro koho jsou tyto semináře? 

  • Nedaří se ti osvobodit se od otravných myšlenek?
  • Cítíš napětí a stres v těle a nejde se ti pořádně uvolnit?
  • Zajímá tě, jak se netrápit se minulostí či budoucností?
  • Toužíš se uvolnit se o sebekontroly?
  • Chceš se nechat inspirovat a posunout na své duchovní cestě?
  • Líbí se ti jednoduchost a přímost?
  • Chceš se potkat s lidmi, kteří jsou stejného naladění a cítit se s nimi dobře?

Spontánnost

Klid za myslí

Skutečné Já

Svobodu bytí

Joshi

Když mi bylo 33, zvolil jsem si přezdívku Joshi a už mi zůstala :) Dnes mi tak říkají téměř všichni. Je mi 45 let, mám rodinu, s mou ženou jsme už přes 20 let a máme spolu tři už velké děti. Žijeme společně v Praze v domě s velkou zahradou, na které velmi rád pracuji, sázím a pěstuji. 

Sebepoznání a psychologii se věnuji už od puberty. V roce 2007 jsem po dlouhém období hledání, usilování a meditací nalezl překvapivou jednoduchost "neúsilí" a bytí v přítomnosti. Od té doby své poznání nepřetržitě a s nadšením sdílím s ostatními, které to oslovuje. Mými kurzy a setkáními naživo i online prošlo více než 10 tisíc lidí a další se stále přidávají. Vrátit své srdce i hlavu do přítomnosti je totiž přesně to, co potřebujeme úplně všichni. 

Naše setkání věnujeme zkoumání toho, jak je naše prožívání skutečnosti ovlivněné přesvědčeními, která nemusí být již pravdivá. Není mým cílem tě měnit, co ale můžeme společně změnit je úhel pohledu. Nebudeme chodit kolem horké kaše a zaměříme se přímo na jádro věci. Naším cílem je tvá svoboda a radost ze života.

"Schopnost změnit úhel pohledu je jedním z nejmocnějších nástrojů, který nám pomáhá vypořádat se s denními bolestmi a trápením." Dalajláma

Při registraci včas získáte zvýhodněnou cenu:

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.