Uvolni napětí v těle a mysli

Hledáte smysl a naplnění vlastního života? Hledáte pocity jednoty a štěstí? Vzděláváme se, rozvíjíme se, cestujeme, čteme a meditujeme. Neustále nasáváme nové zážitky. Naše hledání nemá konce. Přitom stačí jen otočit pozornost o 180 stupňů.

Co jsou ty správné ingredience pro vnitřní integritu a spokojenost?

Celodenní semináře jsou plné cvičení na obnovení dětské radosti a spontánnosti, meditací a relaxací, dechových cvičení, práce s tělem a hlasem.
Jednoduše a hravě se tak znovu obrátíte do svého středu a neleznete Radost, Klid a Probuzení

Semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1

Pro koho je určené

- nedaří se ti osvobodit se od otravných myšlenek?
- cítíš napětí a stres v těle a nejde se ti pořádně uvolnit?
- zajímá tě, jak žít každodenně v přítomnosti a netrápit se minulostí či budoucností?
- toužíš žít s proudem a uvolnit se o sebekontroly?
- medituješ, ale stále se nemůžeš dost hlouběji?
- chceš se nechat inspirovat a posunout na své duchovní cestě?
- čteš knihy od mistrů nedvojnosti, sleduješ satsangy na Youtube a chceš to zažít prakticky?
- líbí se ti jednoduchost a přímost?
- chceš se potkat s lidmi, kteří jsou stejného naladění a cítit se s nimi dobře?

Pokud, s tebou otázky rezonují, tak přijď. Zažiješ:

Spontánnost

Klid za myslí

Skutečné Já

Svobodu bytí

Akce nejsou určené pro úplné začátečníky. Pro účast je potřeba mít alespoň základní zkušenost s meditacemi nebo jinou formou sebepoznávací práce. Setkání budou probíhat v malé skupině (maximálně 25 účastníků).

Joshi

Když mi bylo 33, zvolil jsem si přezdívku Joshi a už mi zůstala :) Dnes mi tak říkají téměř všichni. Je mi 45 let, mám rodinu, s mou ženou jsme už přes 20 let a máme spolu tři už velké děti (13, 18 a 21 let). Žijeme společně v Praze v domě s velkou zahradou, na které velmi rád pracuji, sázím a pěstuji. 

Sebepoznání a psychologii se věnuji už od puberty. V roce 2007 jsem po dlouhém období hledání, usilování a meditací nalezl překvapivou jednoduchost "neúsilí" a bytí v přítomnosti. Od té doby své poznání nepřetržitě a s nadšením sdílím s ostatními, které to oslovuje. Mými kurzy a setkáními naživo i online prošlo více než 10 tisíc lidí a další se stále přidávají. Jsme jedna velká rodina. Vrátit své srdce i hlavu do přítomnosti je totiž přesně to, co potřebujeme úplně všichni. Těším se, že na této cestě bez cíle budu moci inspirovat i tebe.

"Schopnost změnit úhel pohledu je jedním z nejmocnějších nástrojů, který nám pomáhá vypořádat se s denními bolestmi a trápením." Dalajláma

Pokud cítíš volání a zjistit, jak spočinout v životě v přítomnosti a jak se uvolnit od zátěže minulosti, rád ti pomohu.. Zajímáš mne ty jako člověk a tvůj vnitřní potenciál. Není mým cílem tě měnit, co ale můžeme společně změnit je úhel pohledu. Setkání věnujeme zkoumání tomu, jak je naše prožívání skutečnosti ovlivněné přesvědčeními, která nemusí být již pravdivá. Nebudeme chodit kolem horké kaše a zaměříme se přímo na jádro věci. Naším cílem je tvá svoboda a radost ze života.

Při registraci na všechny tři celodenní semináře
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.