Uvolni se z moci myšlenek
a prožívej svobodu bytí

Pociťuješ nedostatek klidu a radosti v každodenním životě? Hledáš štěstí a jednotu, ale stále se ti je nedaří najít? Stále se snažíš vzdělávat a meditovat?

Možná příliš soustředíš pozornost na dosažení cíle a přehlížíš to, co už máš uvnitř sebe. Zaměř se na svou skutečnou podstatu a neomezený potenciál, který v sobě ukrýváš. Ty jsi To!

Volně navazující trilogie seminářů

Jsou tyto semináře pro tebe? 

Během semináře se budeme věnovat meditacím, relaxacím, dechovým cvičením a práci s tělem, aby ti pomohly jednoduše a hravě najít cestu ke svému středu.

  • Bojuješ s obtěžujícími myšlenkami?
  • Pociťuješ napětí a stres v těle a nemůžeš se uvolnit?
  • Chceš se osvobodit od sebekontroly?
  • Hledáš inspiraci na své duchovní cestě?
  • Oceníš toleranci, jednoduchost a autenticitu?
  • Chceš se setkat s lidmi, kteří jsou podobně naladění jako ty a cítit se s nimi dobře?

"Přítomný okamžik je jediné místo, kde můžete najít štěstí. Pokud se budete dívat jen na minulost nebo budoucnost, zmeškáte to, co se děje právě teď."
Eckhart Tolle

Joshi

Je mi momentálně 46 let, mám rodinu, s mou ženou jsme přes 20 let a máme spolu tři úžasné děti (14, 19 a 21 let). Bydlíme v domě s velkou zahradou, kterou miluji a rád na ní pracuji. Před 15 lety jsem po dlouhém hledání a meditacích objevil jednoduchost života v přítomnosti. Od té doby sdílím toto poznání s ostatními, kterým to pomáhá.

Mými kurzy naživo i online prošlo již více než 10 tisíc lidí. Vrátit své srdce i mysl do přítomnosti je potřeba pro každého z nás. Těší mne, že mohu inspirovat i tebe.

Při registraci včas získáš zvýhodněnou cenu:

Semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1.
Kapacita semináře je max. 20 osob.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, můžete mít vlastní deku či šál. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě je možné se převléct, ale není to nutné.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.