Najdi úlevu a štěstí v láskyplném přijetí přítomnosti.

Toužíš po vnitřním klidu a uvolnění v každodenním životě, ale stále se ti je nedaří nalézt? Možná se příliš soustředíš na dosažení cílů a přehlížíš to, co již máš v sobě.

Přichází čas zaměřit pozornost na pravou podstatu a neomezený potenciál, který ve svém nitru skrýváš. Uvědom si, že jsi tím, co hledáš!

Praxe nedvojnosti je bytím s tím, co je. Je to vlastně žádná praxe, žádné učení. Poznání, že nic nechybí a nic nepřebývá. Poznáváš a vnímáš, že jsi ve své úplnosti v pořádku. Teď a tady.

Volně navazující trilogie Magie přítomnosti:

Jsou tyto semináře pro tebe? 

Během semináře se budeme věnovat meditacím, relaxacím, dechovým cvičením a práci s tělem, aby ti pomohly jednoduše a hravě najít cestu ke vnitřnímu klidu a uvolnění.

  • Bojuješ s obtěžujícími myšlenkami?
  • Pociťuješ napětí a stres v těle a nemůžeš se uvolnit?
  • Chceš se osvobodit od sebekontroly?
  • Hledáš inspiraci na své duchovní cestě?
  • Oceníš toleranci, jednoduchost a autenticitu?
  • Chceš se setkat s lidmi, kteří jsou podobně naladění jako ty a cítit se s nimi dobře?

"Přítomný okamžik je jediné místo, kde můžete najít štěstí. Pokud se budete dívat jen na minulost nebo budoucnost, zmeškáte to, co se děje právě teď."
Eckhart Tolle

"Bhagaván vyučoval dvě cesty – sebezkoumání a sebeodevzdání. Jako je pro člověka přirozené, aby při chůzi používal obě nohy, tak i já jsem následoval obě tyto cesty."
Sádhu Óm, přímý žák Ramany Mahárišiho

Joshi

Je mi momentálně 47 let, mám rodinu, s mou ženou jsme přes 20 let a máme spolu tři úžasné děti (14, 19 a 21 let). Bydlíme v domě s velkou zahradou, kterou miluji a rád na ní pracuji. Před 15 lety jsem po dlouhém hledání a meditacích objevil jednoduchost života v přítomnosti. Od té doby sdílím toto poznání s ostatními, kterým to pomáhá.

Mými kurzy naživo i online prošlo již více než 10 tisíc lidí. Vrátit své srdce i mysl do přítomnosti je potřeba pro každého z nás. Těší mne, že mohu inspirovat i tebe.

www.zivotvpritomnosti.cz

Při zakoupení balíčku 3 seminářů
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.
Na balíček tří seminářů nelze uplatnit další slevy.

Semináře probíhají v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1.
Kapacita semináře je cca 20 osob.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, můžete mít vlastní deku či šál. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě je možné se převléct, ale není to nutné.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.