Myslím si, že lidé přichází na mé kurzy proto, aby se spřátelili se svou hmotnou existencí.

Nesmírně se mi ulevilo, když jsem zjistil, že je v přírodě zakódován návod na to, jak úspěšně podnikat, jak zvyšovat své příjmy i jak objevit svůj talent. Další skvělou zprávou je, že tato neagresivní cesta funguje i nám neprůbojným introvertům.

Náš talent je odpovědí na zásadní otázku: Jak mohu to nejlepší, co ve mě je, použít pro dobro druhých lidí? Náš talent není jen spirituálním prvkem. Může silně působit i na hmotné úrovni. Odpovídá nám na druhou důležitou otázku: Jak být spravedlivě oceněn/na za svou vášeň, jedinečnost a odhodlání?
 


Zkušenosti účastníků

Podnikání podle buddhistických principů rozhodně doporučuji nejen podnikatelům, protože myšlenky, které zazněly, se netýkají jen podnikání ale i přístupu k životu jako takovému. Myšlenky byly jasné, ale hluboké.
Roman
Výsledek testu jedinečnosti u pana Kalmana dopadl nad mé očekávání: "vždyť to jsem JÁ" - ve výsledku testu jsem viděla sama sebe, což mi dodalo jistoty a radosti abych se tolik nedřela a nenadřela.
Lenka
Že mě Kalman velmi obohatí, jsem věděla už při sledování videa, jež bylo upoutávkou na kurz finanční gramotnosti. Stejně tak jsem tušila, že o našem vzájemném nastavení nemůže být pochyb a jeho test jedinečnosti to jen potvrdil.
Katka

Kalman Horvát

Jak úspěšně podnikat podle buddhistických principů nám Kalman sdělil v rozhovoru pro magazín MAITREA.

Mgr. Kalman Horvát se narodil s myšlenkou, že na všechno existuje nějaký systém, postup či metoda.
Když mu ve škole nešlo učení a ze všech předmětů vyjma odborně zaměřených měl trojky a čtyřky, začal zkoumat, jak by vylepšil svou paměť. S pomocí uznávaných učitelů se naučil metodám, díky nimž si snadno zapamatuje sto čísel, učí cizí jazyky atd.

Když zjistil, že má častá komunikační nedorozumění, vyhledal učitele, od kterých převzal komunikační techniky vytvářející emocionální spojení.

Když nechtěl klasickým marketingem otravovat potenciální klienty, tak se naučil marketing pro introverty… vyhledává vždy ty nejlepší učitele ve svém oboru.

Paměťovým technikám se učil u mistryně světa v paměťových dovednostech Michaely Buchvaldové. Marketing se učí u špičkového odborníka a výjimečné osobnosti Roberta Middeltona. Jeho osobní a spirituální rozvoj významně ovlivnily kurzy Deepaka Chopry, které absolvoval v Německu. Své talenty rozvíjel s koučkou SallyHogshead.

Má široké spektrum zájmů.
Trvalým zdrojem potěšení mu jsou knihy, hudba, tanec, posilování, plavání, vzdělávání a cestování. V osobním i profesním životě je silně inspirován buddhistickým učením.

Školí v českých i zahraničních firmách i v ženských podnikatelských klubech a akademiích.

Je absolventem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a University of Westminster v Londýně.

Termíny seminářů Kalmana Horváta

1 500 Kč

1 800 Kč při platbě po 26.1.

Přihlásit se

MateMagika – počítání pravou hemisférou

Po

4.2.2019

18-21 hod.

Počítání z hlavy od nás vyžaduje jiný způsob myšlení a jiné postupy. Běžná matematika nás vede k logickému myšlení, ale nepřipravuje nás na skutečný život.
Jaké životní lekce nám a našim dětem přináší MateMagika?

Trvejte na tom, že jiné řešení existuje:
I když dítě nezvládá malou násobilku standardním „memorovacím“ způsobem, může během 3 vteřin odhalit správný výsledek. Příklady jako 7 x 8, 6 x 6, 4 x 5 dokáže spočítat okamžitě na svých prstech. Po krátké době dítě začne správně násobit bez použití prstů.

Neřešitelné problémy rozdělte na malé řešitelné „problémky“:
Příklady jako 24 x 33 nebo 156 : 13 spočítáme z hlavy během 5 sekund, jen když úkol řešíme po malých, snadno řešitelných krůčcích.

Kde nefunguje úsilí, tam muže zafungovat představivost:
Einstein rozvíjel teorii relativity ve své představivosti.
I „slabší" studenti mohou díky své představivosti a svalové paměti sčítat a odčítat tříciferná čísla.

Porušujte inteligentně pravidla:
Kolik je 413625 x 11 (vypočítejte z hlavy do 5 sekund)? Pokud budete řešit příklad pomocí znaménka „x“, tak se docela zapotíte. Příklad lze s úsměvem na tváři vyřešit pomocí znaménka „+“, musíte, ale inteligentně porušit pravidla. Pojďte s námi si to dovolit a dovolte to i Vašim dětem.

MateMagika tak řeší problémy, které vznikají běžnou výukou matematiky.

◦ Tvrdíme dítěti, že se musí našprtat násobilku, jako by to byla jediná možná cesta k úspěšnému násobení. V mnoha školách v Anglii a Asii používají učitelé jiné metody. Některé z nich se spolu naučíme.
◦ Když dítě „nezvládá“ běžně užívaný postup, tak říkáme, že není studijní typ. Je to náš problém. My dospělí zatím nezvládáme jiný postup, a proto nutíme děti, aby kopírovaly ten náš.
◦ Jsme spokojení, když si dítě po jednom či dvou přečteních zapamatuje 5-9 jednociferných čísel nebo položek. To není normální. Většina dětí i dospělých dokáže s MateMagikou po dvou opakováních vyjmenovat 25-30 čísel.
◦ Když se dítě dopracuje ke správnému výsledku nestandardním postupem, tak mu výrazně snižujeme známku. MateMagika takové děti oceňuje. Vrací jim sebedůvěru a důstojnost.
◦ Dítě, které "zápasí" s matematikou nebo ji přímo nezvládá je s velkou pravděpodobností velmi inteligentní. Mozek vašeho dítěte odmítá počítat samostatná čísla a vzorce bez jakýchkoliv smyslových prožitků, bez tělesných prožitků a bez představivosti.

Náplň kurzu:

Sčítání, odčítání, násobení a dělení na úrovni prvního stupně základních škol. Napíšeme si zadání a veškeré další výpočty budeme provádět mentálně.

Představíme si nestandardní metody. Budeme kombinovat představivost, hmat, tělo a logiku. Výsledkem bude rychlost, hravost a jiný vztah k číslům.

Dále budeme trénovat paměť a představivost.
Naučíme se bez šprtání nazpaměť celý kalendář na rok 2016.

Budeme si do hlavy ukládat desítky čísel pomocí představivosti.

Během několika hodin vás propašuji za hranici geniality. Doufám, že to samé po našem setkání uděláte i vy se svými dětmi a studenty.

V ceně je stále se rozšiřující a doplňující online program = MateMagiky tč. na 40 videí.

 

990 Kč

1 400 Kč při platbě po 6.3.

Přihlásit se

Váš talent je odpověď – naber svůj správný směr

St

13.3.2019

17:30-21:30 hod.

Většina z nás si v určitém okamžiku svého života položí 3 ZÁSADNÍ OTÁZKY:

Mám já vůbec nějaký výjimečný talent?

Jak mohu smysluplně prospět světu?

Můžu být dobře finančně ohodnocen/á za svou výjimečnost a jedinečnost?

Většinou si na naše otázky odpovídáme dost jednoznačně "neustále narážím na lidi s výjimečným talentem, ale já jsem obyčejná žena, průměrný muž a takhle to bohužel je po celý můj život."

NEPLEŤTE SI DOVEDNOSTI S TALENTEM!

NEjsem špičkový mentor a trenér paměti, ale můj talent REBELIE mi dává v očích mých klientů naprostou výjimečnost.

Jitka Kolaříková NENÍ nejlepší masérka, ale její talent PRESTIŽ způsobil, že má několik měsíců dopředu vyprodáno, i když má vyšší ceny.

I když lektorka Lena Achmeer NEMÁ silné podnikatelské myšlení a ambice, "přitáhla" svou VÁŠNÍ (talent) na své kurzy pánevního dna na tisíc žen.

Dovednost je dřina. Talent je energie.

Každý člověk má talent. ALE NE každý ho zatím odhalil.

Když používáme svůj talent, tak se nacházíme ve vysoké energii. Nemusíme s nikým soutěžit a nemusíme nikoho pokořit, aby jsme byli prospěšní a dobře placení.

Už před kurzem si vyplníte Test jedinečnosti, který odhalí dva Vaše nejsilnější a také nejslabší talenty. Během kurzu je pak prakticky vyzkoušíme a ukážeme si jejich výhody i slabiny.
Ve hře bude všech sedm talentů, tak že budete odcházet s poznáním, že vy a třeba i vaše děti dokážete skrze své talenty zlepšovat život druhých lidí.

Lektor kurzu Kalman Horvát má dva silné talenty. VÁŠEŇ - vytváří s lidmi silné a vřelé vztahy. REBELII - přináší neobvyklé postupy a řešení. Díky těmto talentům upoutal pozornost českých i zahraničních firem. Vytvořil kurz Netradiční finanční gramotnosti a spolupracuje s ženskými podnikatelskými kluby.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.