Žij v rytmu své duše

Meditace je cesta k harmonii, rovnováze, trpělivosti a koncentraci. 

Společně na seminářích vytvoříme energetické pole a uvolníme veškeré  stresové napětí, díky čemuž začneme samoléčebný proces v každé buňce našeho těla.

S meditací je to stejné jako když trénujeme svaly. Vytváříme si návyk, který je nám prospěšný a dostává naše tělo a mysl do klidného a příjemného rozpoložení. Trénujeme koncentraci, stáváme se odolnějším vůči vnějším i vnitřním vlivům, které se k nám v dnešní době dostávají ze všech stran.


Zkušenosti účastníků

Dnešní večer byl prostě nádherný. Dlouho jsem se necítila tak dobře. Jsem v dlouhodobém stresu a dnešní večer byl tak očišťující. Trpím na chronickou bolest zad a ta odezněla spolu s procesem. Jste příjemná milá bytost, děkuji a těším se na opětovné shledání.
Marie S.
Děkuji za krásný, autentický a hluboký prožitek spojený se silnými vibracemi. Když jsem šla na vaší akci, netušila jsem, co mě čeká. Má to pro mě velký význam, váš hlas mi bude znít v uších ještě dlouho.
Jana Z.

KAROLINA ACHERATI KUČEROVÁ

„Jsem vděčná za každou bytost, která přijde a řekne: „Já chci něco se sebou dělat. Chci být lepším člověkem.“ To je něco úžasného! A když víte, že to bude mít dopad na celé jeho okolí, rodinu, podřízené, tak mě to až dojímá. A je jedno, co člověk dělá, hlavně, když ho to baví a dokáže pomáhat tím, s čím souzní a vibruje“,

říká v rozhovoru pro Magazín MAITREA Karolina 

Jsem terapeutka a léčitelka. Pracuji s lidmi ať už individuálně či ve skupinách. Skrze symboliku karet ukazuji pohled na naše jednání v současnosti, nalézám příčiny v minulosti a vidím důsledky našich činů do budoucnosti. Jsem prostředníkem a skrze mne očišťuji a léčím energetická centra – čakry. Pár let se věnuji silné unikátní technice - konstelačně regresivní terapii podle Mgr. Ziky, která odstraňuje kořeny traumat a dalších nepříznivých vzorců pro šťastnější a svobodnější život.


K intenzivnímu rozvoji těchto darů jsem přišla během vážné nemoci, která mě postihla. Prošla jsem si silnou transformací. Před tím jsem pracovala ve finančním sektoru v obchodní sféře i v managementu a personalistice. Věnovala jsem se také rozvoji osobnosti, školila jsem měkké dovednosti. Zažila jsem si silný tlak i stres současné doby.

Důvěřovala jsem pouze svému intelektu a logice. Skutečně by mě v té době nenapadlo, že se mi má cesta radikálně změní a že budu vedena úplně jiným směrem. Nebyl to v té době ani můj cíl, ani můj sen, a proto bylo pro mě těžké se s touto skutečností vyrovnat. Musela jsem nejen změnit své hodnoty, ale také přijmout plnou zodpovědnost za svůj život a odevzdala jsem se dění. Teď už vím, že to přišlo ve chvíli, kdy jsem byla připravena a měla dost vnitřní síly a zkušeností tento dar unést. Cesta poklidného bojovníka s rozvinutým vnitřním zrakem se stala návratem „domů“. Plně jsem otevřela svou tajnou komnatu a objevila vnitřní bohatství, které mám předávat druhým. Ze zápisků mé prababičky, která byla léčitelkou, čerpám inspiraci a mnohé ke mně přichází skrze vize a meditace i vědomý stav. Mým průvodcem je Archanděl Michael. Mám dar léčení slovem, proto jsem se začala věnovat i seminářům a přednáškám.

Naše duše během tohoto života sbírá zkušenosti, jako když se učíte jednotlivé kroky tance, vnímáte rytmus, který se stává součástí našeho srdce. Je dobré se naučit žít v souladu s rytmem naší duše.

Komunikace vnější i vnitřní nás dovede očistit a zhluboka se nadechnout. Kdo umí mluvit v pravdě k sobě i k ostatním, tomu se otevírá svět nekonečných možností.

Termíny seminářů Karoliny Acherati Kučerové

První ukázka k dopolednímu cyklu

350 Kč

Přihlásit se

Cesta čarodějky – dopolední ukázka I

St

27.2.2019

9:30 - 11:30 hod.

Čerpám z paměti naší duše, kde se nachází odkaz moudrosti našich předků. I oni věděli, že pravidelnost a kruhy důvěry jsou posilujícím faktorem, abychom zvládali vše v souladu s vnitřní mocí.
Pravidelná setkání nám pomohou ukotvit prožitky nás samých. Žádná žena by neměla nikdy zapomenout, že proměnlivost a barevnost je součástí naší přirozenosti, že naše kouzlo je právě v rozmanitosti.

Co můžeme udělat pro to, abychom se cítily více šťastné a naplněné? Kde čerpat vnitřní sílu a lásku?
Jak se nechat vést vnitřním hlasem a plně důvěřovat vlastní intuici?
Kým skutečně jsem?

Dopolední ukázka k pokračujícímu kurzu, který se koná od 13.3.2019 do 29.5.2019.

Večerní meditační setkání

300 Kč

350 Kč při platbě po 28.2.

Přihlásit se

Meditační večery pro každého – Vášeň jihu

Út

5.3.2019

18:30 - 20:30 hod.

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES SE SPOJÍME S VÁŠNÍ JIHU.
Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie.
Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.


Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl.
Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.


Co vás čeká?
V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.
 

Druhá ukázka k dopolednímu cyklu

250 Kč

350 Kč při platbě po 27.2.

Přihlásit se

Cesta čarodějky – dopolední ukázka II

St

6.3.2019

9:30 - 11:30 hod.

Čerpám z paměti naší duše, kde se nachází odkaz moudrosti našich předků. I oni věděli, že pravidelnost a kruhy důvěry jsou posilujícím faktorem, abychom zvládali vše v souladu s vnitřní mocí.
Pravidelná setkání nám pomohou ukotvit prožitky nás samých. Žádná žena by neměla nikdy zapomenout, že proměnlivost a barevnost je součástí naší přirozenosti, že naše kouzlo je právě v rozmanitosti.

Co můžeme udělat pro to, abychom se cítily více šťastné a naplněné? Kde čerpat vnitřní sílu a lásku?
Jak se nechat vést vnitřním hlasem a plně důvěřovat vlastní intuici?
Kým skutečně jsem?

Dopolední ukázka k pokračujícímu kurzu, který se koná od 13.3.2019 do 29.5.2019.

CYKLUS DOPOLEDNÍCH SETKÁNÍ

3 900 Kč

4 500 Kč při platbě po 8.3.

Přihlásit se

Cesta čarodějky – zasvěcení do kouzel a moudrosti ženy

St – St

13.3. – 29.5.2019

12x 9:30 - 11:30 hod.

Tento pokračující kurz je věnovaný ženám, všech věkových kategorií. Je tvořený s citem a intuicí. Čerpám z paměti naší duše, kde se nachází odkaz moudrosti našich předků. I oni věděli, že pravidelnost a kruhy důvěry jsou posilujícím faktorem, abychom zvládali vše v souladu s vnitřní mocí. Pravidelná setkání nám pomohou ukotvit prožitky nás samých. Žádná žena by neměla nikdy zapomenout, že proměnlivost a barevnost je součástí naší přirozenosti, že naše kouzlo je právě v rozmanitosti.
Co můžeme udělat pro to, abychom se cítily více šťastné a naplněné? Kde čerpat vnitřní sílu a lásku? Jak se nechat vést vnitřním hlasem a plně důvěřovat vlastní intuici? Kým skutečně jsem?

Co vás čeká:

Kombinací různých technik budeme společně růst, sdílet a tvořit. Posílíme vlastní intuici a vnitřní stabilitu a aktivujeme svůj „vnitřní kompas“ v bezpečném a láskyplném prostředí.

 

 •  Meditační formy a techniky, jak zvládat emoce a jak přijímat svůj vnitřní svět s láskou.
 •  Spontánní tance ženských archetypů, spojení se s vnitřním prostředím.
 •  Arte techniky - vyjádření sebe sama.
 •  Umění číst ze symboliky, nejen pomocí karet.
 •  Ponoření do magického prostředí našich dovedností a darů.
 •  Každodenní rituály a ceremonie: Spojení s linií předků a dávných kultur.
 •  Učení se vnitřní Moudrosti
 •  Umění se přizpůsobit a zároveň nejít proti sobě
 •  Vyrovnání se s autoritami, práce s vnitřní autoritou
 •  Životní naplnění ženy - Kde je mé poslání?
 •  Nastavení si hranic v lásce a klidu.
 •  Být sami sebou.
   

 

Proč se vydat na společnou cestu formou pokračujícího kurzu?

Často se setkávám s tím, že mi ženy říkají: „Chvíli mi to vydrželo. Cítila jsem se sama sebou, naplněná a smířená v srdci, tak jako nikdy, ale za pár dní, nebo týdnů se mi vše vrátilo do starých kolejí. Proč?“

Naše vnitřní prostředí je shluk emocí, pocitů a myšlenek, které jsou proměnlivé stejně jako počasí. Reagujeme na vlivy z vnitřku nás samotných i na vnější situace a prožitky. Žijeme v době, kdy je na naši křehkou podstatu vyvíjen velký tlak. Prožíváme každý den role milenek, partnerek, matek, babiček, zaměstnankyň či podnikatelek, ošetřovatelek, manažerek dalších.

Být svobodná a zároveň součástí společnosti a rodiny je velmi náročné. Je to však možné, pokud budete umět být ve vlastním středu a nenechat se z něj vyvést.

Dlouhotrvající kurz zvyšuje šanci na úspěch! Ta vnitřní část, která nás nutí vracet se zpět, si

přirozeným způsobem navykne na změnu a nové pocity. Bude čas to nechat dozrát do fáze, kdy to přijme i rozum za své. I přesto, že nás dnešní doba tlačí do situací, kdy je potřeba vše zvládat hned, naše vnitřní moudrost ví své. I ovocné plody potřebují svůj čas, aby dozrály. Věnujte si jej také!

Budete překvapené, jak budete vypadat na konci naší společné cesty!

Večerní meditační setkání

350 Kč

400 Kč při platbě po 30.5.

Přihlásit se

Meditační večery pro každého – Tajemství východu

Út

4.6.2019

18.30-20.30 hod.

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES NAHLÉDNEME DO TAJEMSTVÍ VÝCHODU. Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl. Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?
V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Napsali jste:
Meditační večery s tebou jsou pro mě nabíječkou mých baterek a vždy jsem překvapená z toho, kam mě cestování zavede. Děkuji za tu možnost.
Jitka A.

Děkuji za zkušenost. Netušila jsem, co meditace dokáže se mnou, a jaký má vliv na mé tělo i duši. Kombinace pohybu a relaxace je skvělá. Moc mě to povzbudilo a ráda zase přijdu.
Alena V.

Milá Acherati, meditace byla dobrodružná a zároveň se cítím lépe. Prostředí a tvůj magický hlas je pro mě balzám a cit, se kterým to provádíš je skvělý. Díky za tvou energii a těším se na příště.
Honza K.

350 Kč

400 Kč při platbě po 22.8.

Přihlásit se

Meditační večery pro každého – Moc západu

Út

27.8.2019

18:30 do 20:30

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES SE SPOJÍME S ENERGIÍ MOCI ZÁPADU. Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl. Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?
V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Napsali jste:
Meditační večery s tebou jsou pro mě nabíječkou mých baterek a vždy jsem překvapená z toho, kam mě cestování zavede. Děkuji za tu možnost.
Jitka A.

Děkuji za zkušenost. Netušila jsem, co meditace dokáže se mnou, a jaký má vliv na mé tělo i duši. Kombinace pohybu a relaxace je skvělá. Moc mě to povzbudilo a ráda zase přijdu.
Alena V.

Milá Acherati, meditace byla dobrodružná a zároveň se cítím lépe. Prostředí a tvůj magický hlas je pro mě balzám a cit, se kterým to provádíš je skvělý. Díky za tvou energii a těším se na příště.
Honza K.

350 Kč

400 Kč při platbě po 3.10.

Přihlásit se

Meditační večery pro každého – Slovanská duše

Út

8.10.2019

18.30-20.30 hod,

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES SE SPOJÍME S SE SLOVANSKOU DUŠÍ. Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl. Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?
V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Napsali jste:
Meditační večery s tebou jsou pro mě nabíječkou mých baterek a vždy jsem překvapená z toho, kam mě cestování zavede. Děkuji za tu možnost.
Jitka A.

Děkuji za zkušenost. Netušila jsem, co meditace dokáže se mnou, a jaký má vliv na mé tělo i duši. Kombinace pohybu a relaxace je skvělá. Moc mě to povzbudilo a ráda zase přijdu.
Alena V.

Milá Acherati, meditace byla dobrodružná a zároveň se cítím lépe. Prostředí a tvůj magický hlas je pro mě balzám a cit, se kterým to provádíš je skvělý. Díky za tvou energii a těším se na příště.
Honza K.

350 Kč

400 Kč při platbě po 2.12.

Přihlásit se

Meditační večery pro každého – Duch Vánoc

Čt

5.12.2019

18.30-20.30 hod.

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES SE SPOJÍME S DUCHEM VÁNOC. Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl. Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?
V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Napsali jste:
Meditační večery s tebou jsou pro mě nabíječkou mých baterek a vždy jsem překvapená z toho, kam mě cestování zavede. Děkuji za tu možnost.
Jitka A.

Děkuji za zkušenost. Netušila jsem, co meditace dokáže se mnou, a jaký má vliv na mé tělo i duši. Kombinace pohybu a relaxace je skvělá. Moc mě to povzbudilo a ráda zase přijdu.
Alena V.

Milá Acherati, meditace byla dobrodružná a zároveň se cítím lépe. Prostředí a tvůj magický hlas je pro mě balzám a cit, se kterým to provádíš je skvělý. Díky za tvou energii a těším se na příště.
Honza K.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.