Objevte svůj pravý potenciál!

Na seminářích se naučíme velmi zajímavým a originálním technikám diagnotiky, na základě kterých budete moci poznat své silné a slabé stránky,  a získáte návod jak maximalizovat potenciál své bioenergetiky a tím neplýtvat vlastní energií.

Zbavte se karmické zátěže a pocitů nedostatečnosti a probuďte v sobě vnitřní sílu.


Zkušenosti účastníků

Několikaletou práci na sobě u Katimy bych nazvala Od naprosté nuly po přicházející předzvěst sebevědomé a moudré ženy, vědmy a královny. Katima rovná se tvrdá práce na sobě, žádné chlácholení ani prapodivné esoterické úlety a bludy. Jen naprosté pochopení a uzdravení problémů na těle i na duši. Děkuji za Vše.
Helena
Ke Katce chodím asi šest let. Moje mamka věří, že jí zachránila život. Mně pomohla uzdravit nejen děložní čípek, ale hlavně můj vztah k sobě samé. Je toho mnoho, co mi předala. Moc děkuji
Pavla
V rámci dlouhodobé spolupráce s paní Katymou, mohu s odstupem času upřímně sdělit, že díky jejím znalostem, zkušenostem, schopnostem a trpělivosti mě s láskou vedla a vede k úspěšnému životu. Její vliv na mou osobnost je až zázračně léčivý a obohacující a to bez přehánění. Z celého srdce, upřímně a s láskou děkuji.
Jolana

Katyma Nováková - Murtazina

 Jmenuji se Katyma Nováková, rozená Murtazina. Pocházím z Ruska, mé rodné město Orenburg se nachází přímo na hranici Asie a Evropy. Vždy mne zajímalo hloubkové chápání psychiky a těla člověka. Možnosti studia východní medicíny, bioenergetiky a parapsychologie byly v Rusku obrovské, a tak jsem toho s radostí využila.  Praxí jsem začala již v Rusku, a v České republice jsem začala pracovat v roce 2009, poté co jsem vystudovala češtinu. Po ukončení vysoké školy se ke mně přidala dcera Kateřina. Základem naší práce po rozvoji osobnosti, je zjištění míry zatížení podvědomí člověka negativními programy. Tyto negativní programy drží člověka v zajetí, nedají mu rozvinout jeho tvůrčí potenciál a jasně vnímat svět. Na východě se takovýto stav označuje za karmickou zatíženost. Jedná se o strach, traumata z dětství, zajeté stereotypy myšlení v dospělosti a víra ve stará dogmata. Za pomoci speciálních dechových technik a cestou uvědomění se tohoto snažíme zbavit. Je krásné pozorovat jak se lidská osobnost mění k lepšímu. Zde v Česku jsem potkala mnoho zajímavých a chytrých lidí, kteří se mnou úspěšně rozvíjí svoji osobnost.
Možnost online diagnostiky a konzultace na:
katerina.novakova2510@gmail.com

Kateřina Nováková

Termíny workshopů a seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo lektorku:
736 247 665
murtazinakatyma@email.cz