Jsme tvořivé bytosti. Máme možnost žít život, po jakém toužíme.

Naučte se umění tvořit si budoucnost a slaďte si ji se záměrem Vaší duše.
Když žijeme v minulosti, promarníme současnost. Minulost je jen moudrým učitelem. Když se poučíme z našich lekcí v minulosti, osvobodíme se od nich.

Dovolte, aby váš život plynul lehce, radostně a s láskou.

Skrze regrese jdeme ke kořenovým příčinám zranění z dělohy nebo minulých životů. Na workshopu vytvoříme přátelský, milující a bezpodmínečný prostor, kde se může každý cítit v bezpečí, aby se otevřel. 
Budu vás vést, abyste se dostali do kontaktu s vyššími dimenzemi a vnímali bytosti z jiných světů. Tento proces vám pomůže vylepšit naladění intuice a pochopit záměr a smysl vašeho života.


Zkušenosti účastníků

Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem.
Harika Suri
Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky.
Šárka
Bol to velmi intenzívny a silný seminár! Velmi vyživil moju dušu! Vďaka Vám všetkým! S láskou
Nidhi

Kiran Anumalasetty, www.kirananumalasetty.com, je facilitátorem a badatelem regresí do minulých životů. Svůj zájem o minulé životy objevil jako 14letý chlapec, když ve snu navštívil svých posledních 7 životů v řadě.  Jeho přirozená zvědavost pochopit své opravdové já ho přivedla k terapii minulými životy. Jako terapeut a průvodce workshopy na Life Research Academy v Indii, kde pracuje 7 let, pomohl mnohým lidem vyléčit nemoci, vztahové problémy či strachy.

Kiran na svých workshopech vede silné a hluboké meditace s uklidňující hudbou pro vstup do vyšších dimenzí a prožitků Zdroje nebo Jednoty. Uceleně integruje výuky o tibetském bardu, psychodramata, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů. 

Kiran Anumalasetty

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká.

Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Publikoval několik výzkumných článků a vedl semináře na mezinárodních konferencích ARRR a IASD.

Pravidelně píše sloupky pro Edge magazine ( http://www.edgemagazine.net/author/kiran-anumalasetty/

Termíny seminářů Kirana Anumalasettyho

4 500 Kč

5 100 Kč při platbě po 9.2.

Přihlásit se

Vyléči své srdce abys miloval – Podpoř svou srdeční inteligenci

Pá – Ne

21. – 23.2.2020

Pá: 14.00 - 20.00, so: 10.00 - 19.00, ne: 10.00 - 18.00

Abychom léčili srdce, potřebujeme pochopit jeho smysl a funkci nejenom jako fyzického orgánu, ale i jako centra energie. Když v srdci odplombujeme pramen lásky, proudí do každého aspektu našeho života. Léčí naše zranění z dětství, z prenatálu a minulých životů. Dávat a přijímat lásku je důležitou lekci Duše.

Elektromagnetické pole srdce je 5000x silnější než pole mozku (podle výzkumu Heart Math Institutu). Když není srdeční pole koherentní (soudržné, harmonické), vysílá nekoherentní signály do mozku. Nervové dráhy vedou informace ze srdce do mozku a fungování mozku se mění podle těchto informaci. Koherentní srdce vytváří koherentní mozek, celkovou harmonii a zdraví. Když plně obejmeme těžké emoce žalu, smutku a strachu a zažijeme povznesené emoce lásky a štěstí, tehdy naše srdce bije koherentně.

Na workshopu se naučíme umění léčení srdečního centra a návrat k povzneseným emocím Lásky, Soucitu, Vděčnosti a Odpuštění. Když cítíme tyto povznesené emoce, vyzařujeme kolem sebe nové pole. Měníme svůj stav bytí a vytváříme novou realitu založenou na těchto povznesených emocích.

Tento workshop je příležitosti pro:
1. Naučit se praktikovat „Tonglen“ pro probuzení milující laskavosti ve svém srdci.
2. Uvolnění hlavních emocionálních bloků v Srdečním centru.
3. Naučit se prožívat povznesené emoce milující laskavosti, soucitu a vděčnosti.
4. Zažít alchymii transformace omezených emocí v srdci na Lásku
5. Prožít posvátnou jednotu protikladů v srdečním centru.

Když ve vodě není bahno, nemůže tam vyrůst lotosový květ. Zakalené vody viny, studu, hněvu, smutku, strachu, osamělosti nejsou nechtěné. Když těmto emocím věnujeme pozornost, začínáme je vidět takové, jaké jsou. Neodmítáme je, neposuzujeme je a nejdeme pryč od nich. Dovolíme proběhnout úžasnému procesu vnitřní alchymie. Zakalené vody těchto těžkých emoci pomalu vyživují rozkvétání lásky v srdečním centru.

Následující praktické procesy a vedené meditace na workshopu vám umožní otevřít pramen milující laskavosti ve vašem srdci:
1. Tonglen. Tibetská praxe pro probuzení soucitu a otevření srdečního centra.
2. Soucitné naslouchání.
3. Identifikování důležitých energetických bloků pro prožívání lásky.
4. Vedená regrese. Uvolnění důležitých energetických bloků z minulosti a prožití Duše.
5. Proces na prožití Vnitřní Svobody a Prostoru. Když zkušenost prostoru vstoupí do vašeho srdce, skutečně ho osvobodí od omezení.
6. Tvoření ze Srdeční Inteligence.

Jsme bytosti Lásky. Když zažíváme Lásku jako naší esenci, vidíme všechno tak, jak se manifestuje. Necítíme oddělenost od ostatních. Začínáme také milovat svou budoucnost a necítíme od ní separaci. Dovolíme, aby se krásná budoucnost rozvinula pro nás, naši rodinu a planetu.

Zpětné vazby účastníků:

- Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky. Šárka

- Chcem veľmi pekne poďakovať za nádherné chvíle s Kiranom. Procesy, ktorými sme všetci prešli boli silné, a myslím si, že ešte pretrvávajú. Péťa

- Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. V relativně mladém věku má tak hlubokou moudrost a pokoru, což je ve světě zřídkakdy vidět. Být studentkou tak úžasné osoby je požehnáním. Jeho učení je lehce pochopitelné pro lidi z různých věkových skupin. Každé slovo, které řekne, pochází z hloubky bytí. Taková hloubka se přímo dotýká srdce každého, kdo naslouchá. Každý může vnímat, že to není osoba, ale je to Duše, která mluví.
Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem. Harika Suri

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo organizátorku a produkční Annu Nandrážiovou:
602 386 900
anna.nandraziova@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.