Jsme tvořivé bytosti. Máme možnost žít život, po jakém toužíme.

Naučte se umění tvořit si budoucnost a slaďte si ji se záměrem Vaší duše.
Když žijeme v minulosti, promarníme současnost. Minulost je jen moudrým učitelem. Když se poučíme z našich lekcí v minulosti, osvobodíme se od nich.

Dovolte, aby váš život plynul lehce, radostně a s láskou.

Skrze regrese jdeme ke kořenovým příčinám zranění z dělohy nebo minulých životů. Na workshopu vytvoříme přátelský, milující a bezpodmínečný prostor, kde se může každý cítit v bezpečí, aby se otevřel. 
Budu vás vést, abyste se dostali do kontaktu s vyššími dimenzemi a vnímali bytosti z jiných světů. Tento proces vám pomůže vylepšit naladění intuice a pochopit záměr a smysl vašeho života.


Zkušenosti účastníků

Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem.
Harika Suri
Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky.
Šárka
Bol to velmi intenzívny a silný seminár! Velmi vyživil moju dušu! Vďaka Vám všetkým! S láskou
Nidhi

Kiran Anumalasetty, www.kirananumalasetty.com, je facilitátorem a badatelem regresí do minulých životů. Svůj zájem o minulé životy objevil jako 14letý chlapec, když ve snu navštívil svých posledních 7 životů v řadě.  Jeho přirozená zvědavost pochopit své opravdové já ho přivedla k terapii minulými životy. Jako terapeut a průvodce workshopy na Life Research Academy v Indii, kde pracuje 7 let, pomohl mnohým lidem vyléčit nemoci, vztahové problémy či strachy.

Kiran na svých workshopech vede silné a hluboké meditace s uklidňující hudbou pro vstup do vyšších dimenzí a prožitků Zdroje nebo Jednoty. Uceleně integruje výuky o tibetském bardu, psychodramata, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů. 

Kiran Anumalasetty

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká.

Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Publikoval několik výzkumných článků a vedl semináře na mezinárodních konferencích ARRR a IASD.

Pravidelně píše sloupky pro Edge magazine ( http://www.edgemagazine.net/author/kiran-anumalasetty/

Termíny seminářů Kirana Anumalasettyho

5 220 Kč

Vyprodáno

Jak probudit Dar intuice – Nalaďte se na své Intuitivní a Vyšší Já

Pá – Ne

22. – 24.2.2019

Pá: 14-20, So: 10-19, Ne 10-18

Jsme velice intuitivní bytosti. Když dovolíme naší intuici řídit náš život, stává se smysluplným, autentickým a plyne bez námahy. Přirozeně se naladíme na naše dary a zamilujeme se do života.
Na tomto hluboce prožitkovém workshopu budete krok po kroku vedeni k vašemu Intuitivnímu a Vyššímu Já. Když budete mít přístup k Vyššímu Já, transformuje se váš pohled na život. Budete schopni dosáhnout jasnosti ve smyslu a účelu života. Také léčit minulost a opakující se vzorce.

Tento workshop je příležitostí pro vás, abyste:
• Pochopili, kde blokujete váš přirozený proud intuice
• Otevřeli energetická centra, která jsou vstupními dveřmi k vnitřním smyslům
• Měli přístup do vyšších dimenzí lásky a moudrosti
• Měli zkušenost s otevřením třetího oka a Intuitivního Já
• Stali se soustředěnými a klidnými
• Vrátili se do srdce a zažili vnitřní svobodu tady a teď
• Aktivovali jemné orgány (šišinku) pro prožitek mystických dimenzí
• Přinesli moudrost Vyššího Já do fyzického života
• Aktivovali alchymickou energii hrdla
• Transformovali vaši negativitu do síly

V průběhu workshopu se naučíte lehce aplikovat techniky pro:
• Aktivaci kreativní energie zvané Larynx energy
• Otevření energetického centra třetího oka jemným, ale silným způsobem
• Trojitý proces vidění
• Čištění energií a emocionálních bloků za použití energie třetího oka
• Naladění se na bytosti vyšších dimenzí, anděly, spirituální průvodce
• Kontakt s přáteli z jiných světů
• Zvládání umění vědomého spánku, aby byl váš spánek hluboce léčivým a také mystickou zkušeností

Když naplno používáme intuici a vnitřní dary, naše reakce na životní situace se stávají přirozenými a spontánními. Stáváme se více vycentrovanými a klidnými, meditativními v každé aktivitě, čestnými a moudrými v našich vztazích a jsme hluboce v kontaktu s naším duchem. Když jednou se hluboce zkontaktujeme se svým Vyšším já, již nemůžeme jít zpátky ke starým vzorcům a starým způsobům utrpení. Začínáme vidět život úplně novým způsobem. Žijeme život přirozeně, jdeme v souladu s vnitřním rytmem a zůstáváme sladění s našimi vyššími touhami, záměry a smyslem.

 

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.