Jsme tvořivé bytosti. Máme možnost žít život, po jakém toužíme.

Naučte se umění tvořit si budoucnost a slaďte si ji se záměrem Vaší duše.
Když žijeme v minulosti, promarníme současnost. Minulost je jen moudrým učitelem. Když se poučíme z našich lekcí v minulosti, osvobodíme se od nich.

Dovolte, aby váš život plynul lehce, radostně a s láskou.

Skrze regrese jdeme ke kořenovým příčinám zranění z dělohy nebo minulých životů. Na workshopu vytvoříme přátelský, milující a bezpodmínečný prostor, kde se může každý cítit v bezpečí, aby se otevřel. 
Budu vás vést, abyste se dostali do kontaktu s vyššími dimenzemi a vnímali bytosti z jiných světů. Tento proces vám pomůže vylepšit naladění intuice a pochopit záměr a smysl vašeho života.


Zkušenosti účastníků

Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem.
Harika Suri
Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky.
Šárka
Bol to velmi intenzívny a silný seminár! Velmi vyživil moju dušu! Vďaka Vám všetkým! S láskou
Nidhi

Kiran Anumalasetty, www.kirananumalasetty.com, je facilitátorem a badatelem regresí do minulých životů. Svůj zájem o minulé životy objevil jako 14letý chlapec, když ve snu navštívil svých posledních 7 životů v řadě.  Jeho přirozená zvědavost pochopit své opravdové já ho přivedla k terapii minulými životy. Jako terapeut a průvodce workshopy na Life Research Academy v Indii, kde pracuje 7 let, pomohl mnohým lidem vyléčit nemoci, vztahové problémy či strachy.

Kiran na svých workshopech vede silné a hluboké meditace s uklidňující hudbou pro vstup do vyšších dimenzí a prožitků Zdroje nebo Jednoty. Uceleně integruje výuky o tibetském bardu, psychodramata, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů. 

Kiran Anumalasetty

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká.

Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Publikoval několik výzkumných článků a vedl semináře na mezinárodních konferencích ARRR a IASD.

Pravidelně píše sloupky pro Edge magazine ( http://www.edgemagazine.net/author/kiran-anumalasetty/

Termíny seminářů Kirana Anumalasettyho

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo organizátorku a produkční Annu Nandrážiovou:
602 386 900
anna.nandraziova@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.