Prozkoumej vztah sám k sobě
a pochop lépe vztahy s ostatními.

Během tohoto semináře necháme vstoupit moudrost tantry do našeho každodenního života, vztahů a sexuality. Zvýšíme naši schopnost aktivovat a rozproudit životní sílu. Pomocí vědomého doteku, tance, pozornosti v pohybu,  probouzení našich smyslů a meditací z nejstarších tantrických textů (Vigyan Bhairav Tantry) budeme prohlubovat schopnost prožívat radost, vášeň, intimitu a vnitřní svobodu. Uvolňíme svou spontánnost a upřímnost.

Teprve za hranicí neustálého vyžadování pozornosti od okolí objevíme lék pro naše vědomí a vnitřní naplnění. Přítomnost nám otevírá bránu do mystéria, a to nás zve do ještě větší hloubky jejího prožívání. Tato vzájemná souhra pohání a vyživuje kruh živosti. Čím více jsme schopni se ponořit do čiré přítomnosti a být s naší vnitřní silou, tím větším mystériem se náš život stane!

Komala učí s lehkostí a jasností z hloubky svého srdce.
Svým přístupem probouzí v druhých odvahu jít hlouběji do sebe a poslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše..

Jedinečná léčitelka, mystická cikánka, tanečnice a inspirativní lektorka se narodila v Brazílii a již přes 30 let učí po celém světě. Magickým způsobem spojuje dary Ájurvédy, Jógy a Tantry v jednu stezku, která nás učí vnímat jednotu těla, mysli a ducha.

Výjimečnost práce Komaly spočívá i ve velkém rozsahu léčitelských umění, z nichž vychází. Ta zahrnují zmíněnou Ájurvédu, energetickou práci s tělem, tanec, terapii barev, aromaterapii, herbologii i meditaci. 

Komala již od svého mládí vedla skupiny v meditační komunitě indického mystika Osha. Vydala několik knih o Ájurvédě a léčení.

Komala Lyra

Její učení vyniká hloubkou a jasností. Svým přístupem probouzí v druhých odvahu jít hlouběji do sebe a naslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše.

Komala je Ajurvédská poradkyně a učitelka , je členkou asociace NAMA (National Ayurveda Medical Association), učí na mezinárodní škole chrámových umění ISTA (International School of Temple Arts).

Komala je lektorkou Panchakarmy - Ájurvédské očisty, která funguje na buněčné úrovni.

Svůj život zasvětila kultivaci lásky, svobody a vědomí.

Zkušenosti účastníků

Komala mi pomohla změnit můj pohled na oblast sexu a intimity v životě. Ocenil jsem především její neposuzující osobní přístup, s pozorností ke každému účastníku skupiny.
Michael
Setkání s Komalou přineslo do mého života lehkost bytí, pocit, že vše o čem zatím jen sním je možné prožít a uskutečnit. Během víkendu jsem se naladila na své smysly a propojila se svým tělem. Pocítila jsem jak je jednoduché se propojit se svou energií a energií druhých, a to bez předsudků, soudů a očekávání. Děkuji za tento prožitek!
Michaela
Naučila jsem se opravdu hodně, spousta praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné!Po víkendu s Komalou se cítím uvolněnější, spontánnější a v hlubším kontaktu se svými potřebami. Snadněji navazuji vztahy s lidmi ze svého okolí.
Katya

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6
Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.