Nečekej na to, až v tobě vášeň probudí ti druzí,
probuď ji v sobě ty sám!


Zažij ten pocit, kdy objevíš zdroj energie, plný živosti a inspirace. Dovol si milovat bez podmínek a pocítit úplnost a naprosté odevzdání se životu.

Vdechni vášeň do VŠEHO, co děláš.

Přestaň se bát projevit svou vášeň naplno
a rozpusť své obranné štíty.

Zažij to a žij to!

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Komala Lyra

Jedinečná léčitelka, mystická cikánka, tanečnice a inspirativní lektorka narozená v Brazílii.  Již přes 30 let spojuje dary ájurvédy, jógy a tantry v jednu stezku, která nás učí vnímat jednotu těla, mysli a ducha.

Výjimečnost práce Komaly spočívá ve velkém rozsahu léčitelských umění, z nichž vychází. Ta zahrnují ájurvédu, energetickou práci s tělem, tanec, terapii barev, aromaterapii, herbologii i meditaci. 

Komala již od svého mládí vedla skupiny v meditační komunitě indického mystika Osha a vydala několik knih. Její učení vyniká hloubkou a jasností. Svým přístupem probouzí v druhých odvahu jít hlouběji do sebe a naslouchat, jak k nim promlouvá jejich vlastní tělo a duše.

Komala je členkou asociace NAMA (National Ayurveda Medical Association), učí na mezinárodní škole chrámových umění ISTA (International School of Temple Arts) a je lektorkou Panchakarmy (ájurvédské očisty), která funguje na buněčné úrovni.

Svůj život zasvětila kultivaci lásky, svobody a vědomí.
 

Sebastien Recotillon

Sebastien se narodil ve Francii a již více než 18 let cestuje po celém světě. Na svých cestách hledá a nachází smysl života a čistou pravdu. Na svých cestách se setkal s mnoha mistry, průvodci a učiteli. Tato setkání a následné studium mu ukázaly nejrůznější cesty, vedoucí k seberealizaci a léčení.

Sebastien prošel učením meditace, tantry, jógy, šamanských tradic, ájurvédy, NLP a energetické práce s tělem (body-work). Své dovednosti předává na workshopech nebo během soukromých sezení, jeho práce kombinuje východní tradice se západním životním stylem.

Představ si, jaké by to bylo, kdyby byla vášeň neustálou součástí tvého života...
 Zažij ten pocit, kdy objevíš zdroj energie plný živosti a inspirace.

Zkušenosti účastníků

Komala mi pomohla změnit můj pohled na oblast sexu a intimity. Ocenil jsem především její neposuzující osobní přístup a pozornost ke každému účastníku skupiny.
Michael
Setkání s Komalou mi přineslo do života lehkost bytí a pocit, že vše o čem zatím jen sním, je možné prožít a uskutečnit. Pocítila jsem jak jednoduché je propojit svou energii s energií druhých, a to bez předsudků, soudů a očekávání. Děkuji za tento prožitek!
Michaela
Naučila jsem se opravdu hodně, spoustu praktických tipů a technik. Navíc to bylo hodně zábavné! Po víkendu s Komalou se cítím uvolněnější, spontánnější a v hlubším kontaktu se svými potřebami. Snadněji navazuji vztahy s lidmi ze svého okolí.
Katya

Energizující spojení Komaly a Sebastiena 
již v listopadu 2020!

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6
Praha 1

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, pastelky. Na sebe pohodlné volné oblečení, velký šátek - sarong.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držžena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.