Zamiluj se. Zamiluj se do sebe, do svého života.
A nikdy s tím nepřestávej!

Přijď a objev s námi sílu své ženské energie, svou přirozenost, svou vnitřní krásu, která oživí i tu vnější. Poznej svůj plný orgasmický potenciál celého těla, dotkni se svých skrytých hlubin, které ti brání v jeho prožívání ve tvém životě a uvolni cestu k vědomému milování. Otevři sílu všemocné lásky pro láskyplné vztahy a hlubokou intimitu v partnerství.

Otevři se vědomému životu. Tím se stáváš přitažlivější, sebevědomější a jen ty sama rozhoduješ, jak má tvůj život vypadat. Buď tedy ženou, která je fascinující, plná hravosti, vášně a lásky. Tou, která dokáže přirozeně okouzlit své okolí, tou, která vzbuzuje v muži pocit, že právě ona je jeho pravou bohyní.

Uvolni se do lásky a ovládni magii vztahů.


Zkušenosti účastníků

Lavanya je žena, která zná nahoře i dole, nitro ženy i muže, i to malé dítě v nás. Dostalo se mi laskavé, hluboce léčící a moudré podpory. Nikdy dříve se mi nestalo, že bych zažila tolik hlubokých uvědomění a „aha“ momentů, které mi pomohly na mé aktuální cestě.
Stáňa
Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla Lavanyu a její způsob práce poznat osobně a z celé své duše (nebo spíše vnitřní ženy?) říkám jedno velké ano další práci na sobě pod vedením Lavanyi.
MaGaia
Je naprosto skvělé, že všechny techniky a meditace, které jsme na víkendu zažily, lze provádět i doma a v intenzivní práci tak – i bez přímého vedení/dozoru lektorky – pokračovat. Po návratu domů začínám nově vnímat určité aspekty vztahu se svým partnerem a začínám také nahlížet na doposud netušené a skryté aspekty vlastní sexuality.
Magda

Mojí radostí a vášní je provázet ženy na jejich cestě znovuobjevování přirozených ženských zdrojů, lásky k sobě samým, postupného odkrývání jejich nejhlubšího potenciálu - přijetí a žití jednoho z nejmocnějších archetypů a jeho aspektů, kterým je Bohyně lásky.

Tato cesta se pro mě otevřela již v mládí, kdy jsem pracovala jako ženská sestra a porodní asistentka. Již tehdy jsem věděla, že práce s ženami je pro mě velice naplňující a inspirující a od znalostí ženského těla již byl krůček k bádání v oblasti ženské sexuality, prozkoumávání zákonitostí partnerských vztahů a v neposlední řadě i k osobnímu rozvoji.

Dnes jsem lektorkou ženských samoléčebných metod, mentorkou a koučkou v oblasti ženské sexuality, spirituality a partnerských vztahů.

Ve své praxi jsem spojila to nejlepší ze základních směrů východní filozofie, jimiž jsou ženské tao a tantrické učení, k tomu přidala své odborné znalosti z oboru ženská sestra/porodní asistentka

Lavanya

a vytvořila tak unikátní program pro ženy v oblasti ženského zdraví, komunikace a práce s tělem, rozšiřování intuitivních schopností, ženské sexuality a duchovního rozvoje.

Předávám jen to, co sama ve svém životě běžně využívám. 

Již 8 let jsem přímou žačkou Ma Ananda Sarity, světoznámé mystičky a tantrické učitelky. V současné době absolvuji pod jejím vedením roční lektorský výcvik „Empowered women“.

"Jsme naučené dávat. Hlavně my, mámy. Je dobré naučit děti, že také potřebujeme. Holky, proboha, hlavně to nedělejte jako já! (Smích) Když jsem si začala kupovat věci sama na sebe, synovi bylo 18, otázal se mě, co to dělám, kde má on. Je třeba ukázat, že také potřebuji čas pro sebe. Potěšení je naučit se věci přijímat. O to víc pak můžeme dávat.", říká v rozhovoru pro náš magazín.

Termíny seminářů Lavanyi

1 600 Kč

1 800 Kč při platbě po 12.9.

Přihlásit se

Krásná, zdravá a živá prsa – Praktické návody, techniky a cvičení

20.9.2019

10:00 - 17:00

Ženská prsa byla odpradávna v centru zájmu mužů, ale stejně tak i středem pozornosti žen. Známe to, jedna žena je nespokojena s malými prsy, druhá s velkými, další s jejich tvarem, jiná s jejich případnou nefunkčností v sexuálním životě apod.

A víte, že se s vašimi prsy můžete domlouvat, měnit jejich tvar, pevnost a aktivně je naučit být velkým hráčem ve vašem sexuálním životě a stejně tak hrát nezastupitelnou úlohu ve vašem fyzickém i psychickém zdraví?

Vědomý kontakt s vašimi prsy bude nejen prevencí před jejich onemocněním, ale také spouštěčem lásky do vašeho života...

Nevěříte? Přesvědčte se :-)

* jak souvisí stav mysli se zdravím prsou
* jak dokáže naše sebeláska/pocity méněcennosti ovlivnit jejich stav, tvar a plnost

* samovyšetření prsou
* techniky pro aktivaci samoléčebných procesů těla
* praktikováním některých technik dochází k úpravě citlivosti bradavek

* pravidelnou péčí velice často dojde ke zpevnění prsou, změně tvaru a někdy i velikosti
* posílení hormonálního systému
* rozvíjení a rozšiřování energetického potenciálu prsou
* propojování prsou s naším sexuálním centrem

* posilování a aktivace kreativní části v nás
* rozšíření vědomí, přirozené posilování sebelásky
* rozvoj ženskosti
* techniky a použité masáže vedou k rozvoji ženské spirituality

* čas na otázky, sdílení praktických rad a tipů
 

3 300 Kč

3 600 Kč při platbě po 4.10.

Přihlásit se

Vnitřní milenka & Vnitřní milenec – Vnitřní vztah versus vztahy vnější

So – Ne

12. – 13.10.2019

So: 10-18, Ne: 10-17

Jak to je s těmi našimi vztahy? Proč se stále bortí, něco pořád neklape, proč se zase rozcházíme, proč mi nejde stále najít toho pravého? Proč mi vztah vydrží jen na omezenou dobu a pak vždy končí? Vadí mi být jen v ženském kolektivu nebo naopak mám zkušenost, že chlapi v práci pořád jen " haraší"? A jaký mám vztah sama k sobě? Všude slyším, že se mám mít ráda - bože, jak to ale udělat?
A taky často slýchám, že nejsem skutečnou ženou, že ve mě spíše dřímá mužská energie. Nebo že mi zase naopak chybí. Tak v tom aby se jeden vyznal!

Snažíš se možná někdy měnit své okolí, pak i sama sebe, ale bezvýsledně. Víš už, že takhle to opravdu nefunguje, ale jak tedy na to, co s tím dělat, aby ses necítila opuštěná, nemilovaná, nevyslyšená a bůh ví co ještě....?
Nezoufej, vyznáš se a to úplně sama. Stačí jen vědět, jak na to. Prozkoumáš, kým doopravdy jsi a kým nejsi. Jaké jsou tvoje požadavky na opačné pohlaví. Jak mu dovolíš s tebou jednat. Projdeš skutečnou integrací svých vnitřních energií, které možná doteď v tobě jen dřímaly. Propojíš je, budeš vědět, koho si chceš přitáhnout do života ať už partnerského, přátelského nebo pracovního. Budeš moci zakusit celistvost sama v sobě, a o to jde.
Během tohoto víkendu okusíš být ženou i mužem. Zní to bláznivě? Možná, ale je to vlastně zcela přirozené umět zacházet s oběma energiemi zároveň a občas používat víc tu, kterou právě v dané situaci potřebuješ. Budeme si s nimi hrát a naučíme se je v našem životě rozpoznávat. Jedná se o velice hlubokou vnitřní práci, která ti může velice změnit život směrem, kterým si přeješ jít. Budeš zcela jinak pohlížet na vztahy kolem sebe a o to víc ukotvovat a posilovat vztah uvnitř sebe sama.

Co vzít s sebou:
šátek na oči, tužku a zápisník, mužské oblečení, ženské oblečení, ve kterém se cítíš dobře a sexy, uzavíratelnou láhev na pití, pastelky

1 600 Kč

1 800 Kč při platbě po 14.11.

Přihlásit se

Krásná, zdravá a živá prsa – Praktické návody, techniky a cvičení

22.11.2019

10:00 - 18:00

* jak souvisí stav mysli se zdravím prsou
* jak dokáže naše sebeláska/pocity méněcennosti ovlivnit jejich stav, tvar a plnost

* samovyšetření prsou
* techniky pro aktivaci samoléčebných procesů těla
* praktikováním některých technik dochází k úpravě citlivosti bradavek

* pravidelnou péčí velice často dojde ke zpevnění prsou, změně tvaru a někdy i velikosti
* posílení hormonálního systému
* rozvíjení a rozšiřování energetického potenciálu prsou
* propojování prsou s naším sexuálním centrem

* posilování a aktivace kreativní části v nás
* rozšíření vědomí, přirozené posilování sebelásky
* rozvoj ženskosti
* techniky a použité masáže vedou k rozvoji ženské spirituality

* čas na otázky, sdílení praktických rad a tipů
 

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

602 777 055
lavanya@alchymiesrdce.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.