Zamiluj se. Zamiluj se do sebe, do svého života.
A nikdy s tím nepřestávej!

Přijď a objev s námi sílu své ženské energie, svou přirozenost, svou vnitřní krásu, která oživí i tu vnější. Poznej svůj plný orgasmický potenciál celého těla, dotkni se svých skrytých hlubin, které ti brání v jeho prožívání ve tvém životě a uvolni cestu k vědomému milování. Otevři sílu všemocné lásky pro láskyplné vztahy a hlubokou intimitu v partnerství.

Otevři se vědomému životu. Tím se stáváš přitažlivější, sebevědomější a jen ty sama rozhoduješ, jak má tvůj život vypadat. Buď tedy ženou, která je fascinující, plná hravosti, vášně a lásky. Tou, která dokáže přirozeně okouzlit své okolí, tou, která vzbuzuje v muži pocit, že právě ona je jeho pravou bohyní.

Uvolni se do lásky a ovládni magii vztahů.


Zkušenosti účastníků

Lavanya je žena, která zná nahoře i dole, nitro ženy i muže, i to malé dítě v nás. Dostalo se mi laskavé, hluboce léčící a moudré podpory. Nikdy dříve se mi nestalo, že bych zažila tolik hlubokých uvědomění a „aha“ momentů, které mi pomohly na mé aktuální cestě.
Stáňa
Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla Lavanyu a její způsob práce poznat osobně a z celé své duše (nebo spíše vnitřní ženy?) říkám jedno velké ano další práci na sobě pod vedením Lavanyi.
MaGaia
Je naprosto skvělé, že všechny techniky a meditace, které jsme na víkendu zažily, lze provádět i doma a v intenzivní práci tak – i bez přímého vedení/dozoru lektorky – pokračovat. Po návratu domů začínám nově vnímat určité aspekty vztahu se svým partnerem a začínám také nahlížet na doposud netušené a skryté aspekty vlastní sexuality.
Magda

Mojí radostí a vášní je provázet ženy na jejich cestě znovuobjevování přirozených ženských zdrojů, lásky k sobě samým, postupného odkrývání jejich nejhlubšího potenciálu - přijetí a žití jednoho z nejmocnějších archetypů a jeho aspektů, kterým je Bohyně lásky.

Tato cesta se pro mě otevřela již v mládí, kdy jsem pracovala jako ženská sestra a porodní asistentka. Již tehdy jsem věděla, že práce s ženami je pro mě velice naplňující a inspirující a od znalostí ženského těla již byl krůček k bádání v oblasti ženské sexuality, prozkoumávání zákonitostí partnerských vztahů a v neposlední řadě i k osobnímu rozvoji.

Dnes jsem lektorkou ženských samoléčebných metod, mentorkou a koučkou v oblasti ženské sexuality, spirituality a partnerských vztahů.

Ve své praxi jsem spojila to nejlepší ze základních směrů východní filozofie, jimiž jsou ženské tao a tantrické učení, k tomu přidala své odborné znalosti z oboru ženská sestra/porodní asistentka

Lavanya

a vytvořila tak unikátní program pro ženy v oblasti ženského zdraví, komunikace a práce s tělem, rozšiřování intuitivních schopností, ženské sexuality a duchovního rozvoje.

Předávám jen to, co sama ve svém životě běžně využívám. 

Již 8 let jsem přímou žačkou Ma Ananda Sarity, světoznámé mystičky a tantrické učitelky. V současné době absolvuji pod jejím vedením roční lektorský výcvik „Empowered women“.

"Jsme naučené dávat. Hlavně my, mámy. Je dobré naučit děti, že také potřebujeme. Holky, proboha, hlavně to nedělejte jako já! (Smích) Když jsem si začala kupovat věci sama na sebe, synovi bylo 18, otázal se mě, co to dělám, kde má on. Je třeba ukázat, že také potřebuji čas pro sebe. Potěšení je naučit se věci přijímat. O to víc pak můžeme dávat.", říká v rozhovoru pro náš magazín.

Termíny seminářů Lavanyi

Cyklus Posvátná sexualita

400 Kč

500 Kč při platbě po 6.5.

Přihlásit se

Vědomá milenka – Láskyplná čarodějka

Čt

14.5.2020

18-21 hod.

1...Znovuzrození bohyně
2...Řeka rozkoše, vášně a smyslnosti
3...Láskyplná čarodějka

Bohyně lásky, kněžka, posvátná prostitutka či vědomá milenka mají jedno společné! Jsou Vědomím sebe sama. Jsou ženou přitažlivou, moudrou, vědomou a láskyplnou, která nikdy nezůstane svým okolím nepovšimnuta. I ty sama uvnitř sebe skrýváš tento potenciál. Podívej se, jak ho jednoduše lze probudit právě u tebe!

Nech se vést svou vášní, láskou a přirozenou intuicí. Dovol, aby extáze ovládla tvůj (nejen milostný) život.

K plnosti orgasmického prožitku ženy neodmyslitelně patří i otevření se své intuici, hluboké ženské moudrosti, spojení se svým srdcem, vedení svou vnitřní bohyní. Ženské schopnosti věštění, zázračného léčení (intuitivní moudrost žen), smyslnosti a vášně bývaly od věku vzniku patriarchální společnosti velice obávanými a perzekuovanými ze strany mužů, a proto ženy ve velké míře raději zapomněly na svou schopnost intuice, léčení, jasnovidectví a přirozeně tryskající ženské sexuality po celé další generace. Pro nás, nejen pro ženy, ale i muže, má tento aspekt zapomnění velice silný dopad. Je to velice známý a častý pocit nenaplněnosti, ztráty celistvosti a čisté radosti.

* V tomto večeru spojíme naši smyslnost, intuici, lásku a vášeň v jedno. Otevřeme se nejvnitřnější pravdě našeho těla a jeho komunikaci s naší duší.
* Budeme objevovat naši přirozenou moudrost čarodějky a léčitelky. Prohloubíme svou moc a důvěru v sebe sama, v naše schopnosti, ve své vnitřní vedení.
* Podpoříme a více otevřeme mimosmyslovou komunikaci, kterou může každá žena dále rozvíjet a používat v každodenním životě na cestě léčení, vnitřního vědění a prohloubení své intuice.
* Každá z nás si osvojí promlouvání se svým nitrem, se svým tělem i se svými vnitřními ženskými částmi těla a bude moci kdykoliv praktikovat metody přirozeného sebeléčení.
* Naučíme se prociťovat potenciál spojení esence srdce a třetího oka a využijeme ho jako mocného nástroje ženské moudrosti.

Všechny použité techniky si ženy osvojí a mohou je praktikovat i mimo kurz.

Budeme prožívat, zkoumat, prociťovat, tančit, proto si vezměte pohodlný a volný oděv, nejlépe sukni či šaty, ve kterých se cítíte příjemně a sexy.

Vezměte si s sebou svůj oblíbený předmět nebo talisman, ať je to např. kámen, šperk, plyšák či jakýkoliv jiný předmět vám zvlášť blízký. Nemusíte mít obavu, nebudeme skládat obětiny, budeme s ním však pracovat a odnesete si ho zpátky domů. Vezměte si také zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

602 777 055
lavanya@alchymiesrdce.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.