Vtanči do svých strachů
a vynes své světlo na povrch.

S Mackenzie máte jedinečnou možnost se dotknout opravdové hloubky svých stínů, strachů a temných míst a najít v nich to opravdové zářivé světlo.

Díky širokým zkušenostem, které má s psychoterapií zaměřenou právě na práci se stínem se dostanete pod bezpečné vedení. Její živost, syrovost a autenticita, vám pomůže i v těchto náročných chvílích hlubinného zkoumání prožít radost a vděčnost z přijetí a vymanění se z okovů stínů.

Tanec vám dá možnost nahlédnout na sebe pravdivě, právo existovat, vzít si svůj vlastní prostor. Pomůže rozpomenout se na vlastní duši, která roste v každém okamžiku, nehledě na to, co se děje na povrchu.

Na tomto semináři se potkáme s naším chápáním vnitřní temnoty a stínů.  Se vším co obsahuje. Vrstvu po vrstvě budeme odlupovat naši vlastní ignoraci, dokud nebudeme prosvětleni pravdou, vnitřní opravdovostí a autenticitou.

Přijď se protančit ke změně a opravdovosti

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Mackenzie Amara

Jsem spisovatelka, koučka Enneagramu a certifikovaná učitelka 5Rytmů.
Jsem vědkyní v oblasti duše, rebel v oblasti myšlenek a nadšenec do ukotvení v těle. Temnota mi není cizí. Roky shromažďuji sílu prozkoumáváním jeskyní svých vlastních stínů. Těší mě propojovat tělo a mysl, vychutnávám si paradox a užívám si chůzi „na hraně“. Mám velký talent pro práci se závislostmi, sebedestruktivním chováním a nebojím se utrpení. Jsem studentkou svého vlastního těla, hlubinné psychologie, Enneagramu a neduality. Věnuju se objevování autenticity skrze hlubinnou vnitřní práci.
 

V současné době studuji na Mezinárodní škole Analytické Psychologie v Curychu a dokončuji doktorské studium na Sofijské univerzitě. Můj doktorát se zaměřuje na to, jak můžeme použít pohyb a usazení v těle jako nástroj pro uvědomění si sebe sama, duchovní růst a psychické uzdravení. Certifikaci učitele 5Rytmů jsem získala v roce 2014. Mám magisterský titul v Klinické a poradenské psychologii, a následný certifikát pro Integrační psychoterapii pro redukci zranění. Můj postgraduální výzkum byl zaměřen na psychologii dětí a dospívajících, přechodové rituály a duchovní rozvoj.

Především ale přebírám radikální odpovědnost za svůj vlastní život, který zasvěcuji zažehnutí svobody pro všechny bytosti, které jsou dost statečné na to, aby to opravdu chtěly.

O tom, jak se vtančit do vlastních hlubin jsme se zeptali Mack. Rozhovor najdete na inspiracesrdcem.cz

"Schopnost Mackenzie citlivě naslouchat prostoru, a poté se obratně přizpůsobit okamžiku umožňuje mnohem větší hloubku zkoumání, než jakou získáte na běžném tanečním workshopu."
Dwight, umělec a vědec
"Mac je syrová, ale něžná. Má velice bystrou intuici a nebojí se řídit se jí. Stojí si za svým, ale je ochotna přizpůsobit svůj přístup tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám skupiny i jednotlivce."
Yasmine, studentka Biologie

Místo konání

KONTAKT Maitrea Tým
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka, můžete i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení? Bude společný oběd?

Na místě bude k dispozici horká voda a teplý čaj - pokud nejste příznivci plastových kelímků, vezměte si s sebou vlastní hrníček. Z minulých let nemáme dobrou zkušenost s restauracemi v okolí. Výdej jídla pro větší skupiny trvá vždy dlouho, což často zapřičiňuje pozdní příchod do programu. Proto doporučujeme přinést si s sebou lehké, dobře stravitelné jídlo na celý den. Určitě také nezapomeňte na lahev s vodou a malé svačinky (müsli tyčinky, flapjacky, ovoce, ořechy apod.).

Jak se dostanu do DDM Ulita?

Nejlepší je vystoupit na tramvajové zastávce Strážní (tramvaje 9, 1 a 11), ulicí Strážní doleva pokračovat směrem do kopce. Na křižovatce s ulicí Na Balkáne vpravo uvidíte malou bílou budovu DDM ULITA. Z centra města celá trasa zabere cca 30 min.

Kde zaparkovat?

Parkování je obtížnější, neb v okolí se nachází modrá rezidentská zóna. Parkovat lze za poplatek v zóně fialové či oranžové, podle instrukcí uvedených na dopravním značení.

Již v červenci na viděnou!

Báječná šance potkat se s Mack "na živo" již v červenci 2020!

Momentálně není vypsaný žádný kurz.