Svět nemusí být jen černobílým místem, které zešedlo každodenností

Máš pocit, že ti něco brání v plném prožívání? Nebo prožíváš stále stejné věci dokola?
Bloumáš z místa na místo a čekáš, že se něco změní, že přijde nějaký impulz, který ti pomůže změnit tvou životní situaci?
Uzavíráš se do sebe a stavíš kolem sebe bariéry, které mají sloužit pro to, aby nedošlo k dalšímu zranění?

Lidská kapacita je snížená množstvím informací, které se k nám dostávají. Neustále hledáme něco nového, co nás zaujme. Jsme závislí na stimulaci a rozptýlení. Na tomto večeru se můžete těšit na naprostý opak. Pozornost budeme směřovat dovnitř. K tomu, co je pod povrchem. Do místa, ve kterém můžeme spočinout. A když se to stane, začnou se dít zázraky a my se můžeme odevzdat životu.

Jak docílit toho, abychom milovali vše, co se v našich životech děje, a necyklili se v prožitcích bolesti?
Co můžeme dělat pro to, abychom plně načerpali zpět vlastní sílu a chuť do života?

Schopnost žasnout nad krásou a tajemstvím života je pro lidské bytosti přirozená. Je smutné, že když dospíváme, tuto schopnost často ztrácíme. V průběhu svého dospívání jsem zjišťovala, že má schopnost žasnout nad životem a jeho magičností exponenciálně rostla ve chvílí, kdy jsem cítila soulad svého těla, srdce a mysli.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Během našeho setkání si uvědomíme místa, která máme uvnitř sebe a která nám brání v prožívání. To my jsme byli těmi, kdo nastavili hranice mezi sebou a existencí. Tyto zábrany nám ale neumožňují naplno prožívat naši kreativitu. Kvůli nim se nedokážeme naplno projevit a postupně, den za dnem ztrácíme vlastní sílu... Seminář je zaměřen na podporu následující životní oblasti:

Oživení vášně

Načerpání síly

Sebevyjádření

Mackenzie Amara

Jsem spisovatelka, koučka Enneagramu a certifikovaná učitelka 5Rytmů.
Jsem vědkyní v oblasti duše, rebel v oblasti myšlenek a nadšenec do ukotvení v těle. Temnota mi není cizí. Roky shromažďuji sílu prozkoumáváním jeskyní svých vlastních stínů. Těší mě propojovat tělo a mysl, vychutnávám si paradox a užívám si chůzi „na hraně“. Mám talent pro práci se závislostmi a sebedestruktivním chováním. Nebojím se utrpení. Jsem studentkou svého vlastního těla, hlubinné psychologie, Enneagramu a neduality. Věnuj se objevování autenticity skrze hlubinnou vnitřní práci.
 

V současné době studuji na Mezinárodní škole Analytické Psychologie v Curychu a dokončuji doktorské studium na Sofijské univerzitě. Můj doktorát se zaměřuje na to, jak můžeme použít pohyb a usazení v těle jako nástroj pro uvědomění si sebe sama, duchovní růst a psychické uzdravení. Certifikaci učitele 5Rytmů jsem získala v roce 2014. Mám magisterský titul v Klinické a poradenské psychologii, a následný certifikát pro Integrační psychoterapii pro redukci zranění. Svůj postgraduální výzkum jsem zaměřila na psychologii dětí a dospívajících, přechodové rituály a duchovní rozvoj.

Především ale přebírám radikální odpovědnost za svůj vlastní život, který zasvěcuji zažehnutí plamene svobody ve všech bytostech, které jsou dost statečné na to, aby to opravdu chtěly.

Mac jsme se ptali na to, jak vtančit do vlastních hlubin. Rozhovor najdete na inspiracesrdcem.cz

Co získáte účastí na online večeru?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je Vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se zapojíte do dění v průběhu večera.
   
 • Téma zázraku a úžasu nás vede do hloubky našich prožitků, směřuje naši pozornost dovnitř, namísto ven. Vede nás k sobě samým.
 • Večer bude kombinovaný. V první části získáte potřebné informace k tématu, druhá část bude věnovaná tanci, dotazům a cvičením.
   
 • Do 5 pracovních dnů po skončení online semináře dostanete nahrávku, kterou budete mít po dobu dalších 14 dní volně ke shlédnutí, takže se můžete k prožitku i k informacím vrátit.

Rozhodnutí zůstává ve tvých rukou. Můžeš se zbavit pocitu, že svět se stal nevlídným místem, kde se zázraky objevují jen v pohádkách, nebo začít prožívat svůj život jako jedno velké dobrodružství, při kterém jsou zázraky na denním pořádku. S důvěrou v božský řád, který se dotýká životů všech.

"Schopnost Mackenzie citlivě naslouchat prostoru, a poté se obratně přizpůsobit okamžiku, umožňuje mnohem větší hloubku zkoumání, než jakou získáte na běžném tanečním workshopu."
Dwight, umělec a vědec
"Mac je syrová, ale něžná. Má velice bystrou intuici a nebojí se řídit se jí. Stojí si za svým, ale je ochotna přizpůsobit svůj přístup tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám skupiny i jednotlivce."
Yasmine, studentka Biologie

Jaké to je tančit sám doma? Zeptali jsme se Mackenzie:

Tančit sama doma pro mne znamená opravdové propojení s vlastními impulzy. Okolo není nikdo jiný, komu bych se mohla věnovat. Žádné otravné pohledy, které sledují mé pohyby. Dech druhých nerozptyluje mé vědomí. Nikdo se mnou nenavazuje často nechtěný kontakt.
V mém
osamělém" tanci mohu slyšet svůj vnitřní hlas. Ten, který mluví impulzivně.
Často v sobě, díky této samotě, dokážu rozpoznat ta místa, která touží po spojení s vědomím. Ta místa, která se touží ukázat v plném světle.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne, automaticky záznam. Ten budete mít v případě večerního online semináře k dispozici 14 dní, na zhlédnutí celodenního webináře pak budete mít celých 21 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano. V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u jinojazyčného online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.