15.–17. července 2022

Pá 18–21 hod. / So+Ne 10–17 hod.

+ online ochutnávka 2. července 10:00-12:00

Světlo na konci tunelu

Cítíte to? Přestaňme se tvářit, že se nic neděje.
Jsme voláni k přílivovým posunům vědomí, individuálně i kolektivně.

Události na světové scéně reflektují hlubokou psychologickou realitu, kterou si můžeme v tomto životě uvědomit. Odhalených pravd je někdy víc, než dokážeme unést. Tento proces přicházení k vědomí, historicky i psychologicky, je zážitkem apokalypsy…

Co je obsahem workshopu?

Na tomto tanečním workshopu prozkoumáte apokalypsy – jak individuální, tak kolektivní. Tématy budou navigace konfliktem, nastavování hranic, autenticita, zodpovědné projevování a odevzdání se procesu, který se chce/má stát. Využívat budeme techniky tance 5Rhythms®, vedené vizualizace, rituální divadlo a hry podporující rozvoj vědomí.

Apokalypsa

Slovo apokalypsa pochází z řeckého apokálypsis, což znamená zjevení, odhalení. Apokalypsa, kterou často prožíváme jako trauma, tragédii nebo děsivou globální situaci, je zároveň prostředníkem k vidění hlubší pravdy. Zážitky apokalypsy předznamenávají úsvit nových struktur. A ty si můžeme právě nyní vytvořit my sami na semináři s Mackenzie Amarou.

„Člověk nedosáhne osvícení imaginací světla, ale tím, že si uvědomí temnotu.”   
C. G. Jung

Mackenzie Amara

Mackanzie je spisovatelka, koučka Enneagramu a certifikovaná učitelka 5Rytmů. Je vědkyní v oblasti duše, rebel v oblasti myšlenek a nadšenec do ukotvení v těle. Propojuje tělo a mysl, vychutnává si paradoxy a užívá si chůzi „na hraně“. Specializuje se na práci se závislostmi a sebedestruktivním chováním. Je studentkou hlubinné psychologie a neduality. Věnuje se objevování autenticity skrze hlubinnou vnitřní práci.

V současné době studuje na Mezinárodní škole Analytické Psychologie v Curychu a dokončuje doktorské studium na Sofijské univerzitě. Doktorát zaměřuje na to, jak lze použít pohyb a usazení v těle jako nástroj pro psychické uzdravení. Má magisterský titul v klinické a poradenské psychologii, a následný certifikát pro integrační psychoterapii pro redukci zranění. Svůj postgraduální výzkum zaměřila na psychologii dětí a dospívajících, přechodové rituály a duchovní rozvoj.

Říká o sobě: Přebírám odpovědnost za svůj vlastní život, který zasvěcuji zažehnutí plamene svobody ve všech bytostech, které jsou dost statečné na to, aby to opravdu chtěly.

Zeptali jsem se Mac na to, jak vtančit do vlastních hlubin. Rozhovor najdete na inspiracesrdcem.cz

Co vás během víkendu čeká?

  • naučíte se s novou zručností navázat vztah ke starým vzorcům a otevřete se jejich řešení
  • vyzkoušíte si nové způsoby vztahování se k sobě, k blízkým a ke světu
  • projdete si uvědoměním vlastní i kolektivní temnoty
  • prozkoumáte bolest a krásu bytí
  • naučíte se projít konfliktem
  • pochopíte, jak správně nastavovat hranice
  • prožijete vlastní autenticitu za pomoci vědomého tance

Proč jsme pozvali zrovna Mackenzie?

Jakub Moulis

vedoucí produkce seminářů

Mac je nesmírně živelná a dokáže být neuvěřitelně ostrá a kráčet na hraně. Vyrovnává to však schopností hlubokého soucitu, laskavosti a láskyplnosti. Díky tomu se velice dobře dokáže pohybovat v temných místech, které jsou v současné době všude kolem i uvnitř nás. Tančit s Mac je pořádný mazec, ale díky její schopnosti držet prostor to dokáže člověk dobře integrovat. Na tomto semináři neočekávejte žádné mazání medu kolem pusy ;)
Jo, a Mac je zároveň i skvělý DJ!

Michaela Karlová

produkční 

Mac je pro mě jako paleta barev, žádná barvička nechybí a žlutá si nehraje na červenou. V přítomnosti Mac strachy, hranice a omezení jakoby se rozplynuly, a já cítím zvláštní příliv energie a chuti do života. Baví mě její otevřenost a opravdovost! Miluju tu upřímnost s obrovskou dávkou soucitu a pochopení, úlevu na duši, kterou přináší. A pocit, že v tom nejsme sami - jsme tu na jedné lodi, jeden pro druhého a zároveň sami pro sebe. 

Termín, cena, přihláška

15.–17. července 2022

Pá 18–21 hod. / So+Ne 10–17 hod.

Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu získáte.
Pokud jste spaceholder nebo lektor 5rytmů, nezapomeňte se přihlásit o zvýhodněnou cenu.

Místo konání

MAITREA 
Týnská ulička 6, Praha 1

KONTAKT Maitrea Team
+420 725 783 506
seminare@maitrea.cz