Vztahy jako cesta k vnitřní svobodě.

Převezměte odpovědnost za své nepohodlné emoce. Změňte svůj odmítavý postoj k minulosti a objevte cestu, jak se vymanit z potřeby souhlasit nebo být naopak ve vzdoru. Najděte sami sebe za svým naučeným chováním! Tak se vám otevře nový životní prostor a zažijete větší spojení se sebou i s ostatními. Objevte vnitřní krásu i laskavou sílu v hloubce své nespoutanosti. 


Zkušenosti účastníků

Cloumal mnou úžas a zároveň pobavení z toho, jak se odkrývaly principy, na kterých funguje svět okolo nás. Nevím, jestli konstelace vyléčí všechno, s čím přijdeme, ale mají velkou sílu ukázat, jak věci v nás a tedy i okolo nás fungují.
Honza
Včerejšek mi hodně dal! Otevřelo se mi větší pochopení mojí mámy a některých jejích projevů, které jsme my děti ještě neuměly přečíst. Ukázala se mi širší perspektiva a souvislosti našeho rodinného nastavení. Děkuji za úlevu, kterou mi to přineslo.
účastnice semináře

Marcela Pešková

Se svým partnerem prožili hlubokou mnohaletou krizi. Přesto kráčí dál spolu. Marcela Pešková, terapeutka a lektora rodinných konstelací zaměřených mj. na partnerství a osobní svobodu, vypráví o tom, co přináší uzdravení nejhlubších zranění a proč je dobré zalepovat díry v sítku.

Přečtěte si v Magazínu MAITREA.

Jsem lektorkou seminářů zaměřených na osobní rozvoj a transformaci. Od roku 2006 vedu semináře rodinných konstelací, při kterých podporuji účastníky na cestě k vnitřní svobodě, radosti a lásce. Při práci propojuji poznatky z oblasti psychologie s prožitky vlastní spirituální cesty.

Vyrostla jsem na venkově, uprostřed divoce kvetoucích luk a všudypřítomných domácích zvířat. Po střední zdravotnické škole a dvouleté praxi v oboru jsem se vdala a na 10 let se stala ženou v domácnosti pro tři děti, které mám se svým mužem Luďkem. 

Potřeba vnitřní proměny se začala hlásit o slovo kolem mých třiceti let. Prošla jsem krizí středního věku i v partnerském vztahu. Díky potřebě porozumět svému emocionálnímu nepohodlí jsem hledala odpovědi v psychologické a spirituální literatuře, absolvovala psychoterapeutický výcvik SUR a řadu dalších intenzivních programů zaměřených na transformaci. Postupně jsem tak přehodnotila svůj pohled na sebe, život i lásku.

Jsem velkou milovnicí přírody, hudby a tance a raduji se z každého kroku, který se my lidé rozhodneme udělat na cestě k vnitřní svobodě.

Výcvik v rodinných konstelacích: Bhagat J. Zeilhofer, Moa Doris Grevenstette.

Termíny seminářů Marcely Peškové

370 Kč

450 Kč při platbě po 24.2.

Přihlásit se

NAPLNĚNÉ PARTNERSTVÍ – ženský kruh

St

6.3.2019

17:30-20:30 hod.

Uvítali byste ve vztahu více respektu a úcty, pocitu intenzivnějšího propojení a upřímné radosti? Přijďte a objevte hlubší souvislosti, kterými tvoříte svůj partnerský vztah, a podnikněte kroky k jeho trvalé proměně.

Chtěly byste komunikovat se svým partnerem otevřeně a přitom ho nezraňovat? Být upřímné a nemuset se bát, že ho ztratíte?

Na semináři obnovíte spojení s Láskou a tak zpevníte základy, na kterých stavíte svůj vztah.

Odhalíte svou skutečnou hodnotou, propustíte nevědomá očekávání, kterými samy sebe tlačíte do toho, co by se mělo nebo nesmí a začnete svůj vztah tvořit vědomě.

Naučíte se víc sdílet, jak se cítíte místo toho, co myslíte. Tak zažijete hlubší spojení se sebou i se svým partnerem.

Kruh vás podpoří:
- v odvaze sdílet otevřeně své pocity
- v převzetí odpovědnost za naplňování svých potřeb
- ve spojení se svými emocemi a vědomým zacházením s nimi
- na cestě k pravdivějšímu obrazu sebe samých
- v přijetí svojí vlastní jedinečnosti
- v důvěře ve svou vnitřní moudrost

SETKÁNÍ JE PROVÁZENO RODINNÝMI KONSTELACEMI
Konstelace jsou skvělým prostředkem, jak se na svůj vztah podívat "zvenku". Odhalují souvislosti, kterých si nejste vědomé, a ukazují kudy jít, aby se mezi vámi a partnerem mohla láska trvale usadit.
 

370 Kč

450 Kč při platbě po 2.3.

Přihlásit se

TVOŘÍM SVŮJ OSUD – moudře i hravě

Út

12.3.2019

17:30-20:30 hod.

Míváte někdy pocit, že si s vámi život dělá co chce? A že nemůžete hnout s tím, co vás potkává? Přijďte změnit náhled na okolnosti toho, co žijete, a objevit a proměnit skryté vlivy, kterými k sobě přitahujete právě to, co se vám děje!

Touha po bezpečí a jistotě, které nevědomky podřizujeme veškeré své konání, a která je odrazem našeho vztahu s matkou, v nás přetrvává po celý život.
Tato jistota, že je zde na světě pro nás vše, co potřebujeme, se v nás utváří od početí vzájemným vztahem s ní a je základem, na kterém stavíme všechny další vztahy, a od kterého se odvíjí i schopnost se v životě projevit a zdravě prosadit.

Na semináři v sobě tuto přetrvávající touhu po jistotě a bezpečí objevíte. Dosytíte potřebu bezpodmínečného přijetí a skrze rodinné konstelace se opět napojíte na zdroj životní energie.

Proměníte svůj postoj k minulosti a ona vás přestane negativně ovlivňovat. Tak se před vámi otevřou nové možnosti a zároveň schopnost vpustit do života vše, po čem toužíte.

Seminář vás podpoří v tom, abyste:
- se vymanili z potřeby souhlasit nebo být naopak ve vzdoru
- našli zdroj jistoty a bezpečí v sobě
- dali svému životu svůj vlastní směr
- měli energii k uskutečňování cílů, které jsou v souladu s vaším skutečným "já"
- zpracovali své negativními emocemi a získali z nich energii, která vás bude podporovat

SEMINÁŘ JE PROVÁZEN RODINNÝMI KONSTELACEMI.
Díky nim pochopíte, jestli k vám řeka životní energie - dědictví vztahu s vaší matkou - proudí volně nebo má peřeje, protože se na ni stále za něco, co udělala nebo neudělala, zlobíte.
Konstelace vám umožní projít a odpustit vše, co skrývá vaše podvědomí a vzkřísit lásku k sobě samým, která nebyla prožita.
Pak vykvetou i všechny ostatní vaše vztahy a vrátí se k vám zdraví i úspěch.
 

2 100 Kč

2 500 Kč při platbě po 3.4.

Přihlásit se

CO JE A CO NENÍ LÁSKA – od závislosti k úctě a radosti

So – Ne

13. – 14.4.2019

so: 10-18, ne: 10-18 hod.

Zajímá vás, proč zapomínáte na sebe a upřednostňujete druhé?
Proč dovolujete překračování svých hranic a dáváte víc, než chcete?
Intenzivní prožitkový seminář vám pomůže pochopit a proměnit vlivy, které vytvářejí potřebu zavděčit se, a nabídne cestu ke zdroji opravdové lásky.

Na setkání si "posvítíme" na příčinu potřeby dělat radost druhým, protože tato naše snaha vyhovět nebo být přehnaně milí obvykle nepřináší trvalou radost do našich vztahů. Objasníme si, odkud láska pramení a vydáme se na cestu k její životadárné síle.

Protože skutečná láska není obchod ani chytře naplánovaná výměna! Nerozvíjí se tím, že promýšlíme strategie, jak dostat z druhého to, po čem toužíme. Láska, kterou hledáme, se objeví sama, když pro ni připravíme prostor. Když se z hlavy přesuneme do srdce a začneme víc sdílet, jak se cítíme místo toho, co si myslíme. Když odložíme obranné mechanismy ega a dovolíme druhému, aby se dotkl našich „ran“.

Setkání vás podpoří:
-v důvěře, že skutečná láska existuje a že je tu pro
každého
-v ochotě ukázat svou zranitelnost (ve které se ukrývá
naše síla)
-na cestě k sebepřijetí a k proměně svého kritického
pohledu na sebe samé
-v odvaze ctít svůj vlastní úsudek
-ve schopnosti být upřímní, opravdoví i hraví
-ve spojení se svojí skutečnou hodnotou

SEMINÁŘ JE PROVÁZEN RODINNÝMI KONSTELACEMI.

Konstelace jsou nástrojem proměny tíživého dědictví rodinného systému. Umožňují náhled na sebe a svou životní situaci "zvenku" a nabízejí porozumění souvislostem, které stojí v pozadí našeho myšlení a jednání. Jsou účinným prostředkem k transformaci negativních emocí a uzdravení vnitřních zranění.

PŘI ÚČASTI NA OBOU DNECH JE POSTAVENÍ VLASTNÍ KONSTELACE ZARUČENO.

Cena při účasti za jeden den: 1300 Kč
Prosím nahlašte účast za jeden den v komentáři k přihlášce.

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Mohu si rezervovat postavení konstelace během semináře?

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.