Vydej se na cestu do hloubky sama sebe.
Objev své skryté části a zažehni jejich jiskru života!

Vydejte se na cestu do krajin, kde žijí vaše skryté, ještě nenarozené části, čekající až se budou moci konečně narodit a začít žít! Jste připraveni dát sami sobě nový život? Chopte se příležitosti a zažehněte svůj vnitřní plamen!

Co když existují části vaší živosti, které se ještě nenarodily, protože nebyly vítány nebo se prostě okolí nehodily? Představte si tyto části jako malá drobná semínka ukrytá hluboko uvnitř sebe. Trpělivě čekají, až jim dovolíte růst.

Tento intenzivní workshop hlubinné imaginace je cestou k objevení a probuzení vašich dosud skrytých a spících částí. Vydáte se do svých vnitřních oblastí za vydatné podpory vašich vnitřních průvodců (silových a totemových zvířat).

Zvířata, se kterými se setkáte na svých vnitřních cestách, vás povedou vědomě, soucitně i s humorem

Zkušenosti účastníků

Cesty vnitřní imaginace mě dostaly ven z mé nejhlubší krize. Nalezla jsem nádherné poklady a vyléčila staré rány. Tato technika je kouzelná, úžasná a velmi silná.
Účastnice semináře ve Vídni
Semináře s Mayanou patří k tomu nejlepšímu, co jsem v letošním roce zažila. Mayana pracuje jemně a citlivě, s velkou láskou a úctou ke všem zúčastněným.
Lenka
Tato metoda mi pomohla začít přijímat své pocity a umožnit jim proudit, místo toho, abych je odmítala a zahrabávala hluboko v sobě.
Účastnice semináře ve Vídni

Mayana

Když jsem se v roce 2001 poprvé setkala s metodou hluboké imaginace, netušila jsem ještě, že tak významně změní můj život. Jsem certifikovaným průvodcem hlubinné imaginace a práce s vnitřními zvířaty Osobní Totem (Personal Totem Pole Process), vedu semináře a skupiny převážně ve Vídni.

Mezi mé další zkušnosti patří: Vision Quest a Medicine Wheel s Franzem Redlem a Claudií Pichlovou, Šamanské rituály a hojení skrze Nadaci pro šamanské studia, Micro-psychoanalýza, biodynamika, IBP (Integrative Body Psychotherapy), Hlubinná imaginace a výcvik v Trauma Release Technique.

Rozhovor v našem magazínu
Přečtěte si, jak nám setkání s našimi totemovými zvířaty změní život nebo kam až se v jejich doprovodu můžeme dostat. A vězte, že daleko... Nejen metaforicky.

Termíny seminářů

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1