Protančete se energií silových zvířat
a napijte se z jejich síly, moudrosti a živosti!

Večery plné tance, pohybu a rituálu se vším, co dané silové zvíře symbolizuje. Rituální tanec se silovým zvířetem je plný jemné a láskyplné energie. Přijďte si zatančit posilující Tanec silových zvířat, nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Překročte své hranice a odhoďte všechny omezující  vzorce a očekávání Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a kráse, odevzdejte se mu bez zábran. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste...Rozproudíte životní energii v celém těle!

Cesta hluboké vnitřní moudrosti

Vydejte se na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženské memopauzy. Cyklus čtyř večerních setkání s vlastním ženstvím ve společenství žen.
Přechod je přirozeným projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost – transformační cestu s mnoha možnostmi – doslova METAMORFÓZU.

Během této doby se mnohé v ženském těle mění, a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. 

Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec nás dovede do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady.

Zkušenosti účastníků

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí.
Jana
Děkuji za nádherný let kondora. Byl vyživující, posilující a ohromně léčivý...
Radka
Ze srdce děkuji za nádhernou pavoučí medicínu ... dějí se uvnitř mne veliké změny.
Zorka

Míša Petersen

Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u Pyramid, učila se u šamanů na Jihozápadě USA , až ji tato cesta dovedla k setkání s eskymáckým šamanem Hivshu. Vede semináře osobního růstu v Dánsku, Česku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky. Její vášeň pro pohyb a tanec, cestování, moudrost přírodních národů, propojení s přírodou a komunikace se zvířaty se časem spojily v jeden proud a staly se její prací i posláním. 

Nusta
Tímto jménem mě jednoho večera nazvala indiánská babička Dona Maria pod posvátnou horou Machu Picchu v Peru. Nusta je v jazyce indiánů Quechua ženský princip nebo také horská princezna. 

Michaela Petersen

Rozhovor v našem magazínu - o cestách do Jižní Ameriky a tanci silových zvířat.

Termíny seminářů

500 Kč

600 Kč při platbě po 6.2.

Přihlásit se

TANEC SNĚŽNÉHO LEVHARTA – Protančete se energií silových zvířat

Út

12.2.2019

18.30-21.30 hod.

Sněžný levhart je symbolem zvýšené citlivosti a intuice, obnovení životní síly a vnitřního vhledu. Je tichým a nenápadným obyvatelem hor, zvládne i velké překážky. Učí nás věřit svému instinktu, intuici jako nedílné součásti životní moudrosti.

„Jsem spojený s duchovní silou hor a s duchovní moudrostí Východu“

Zavolá-li vás sněžný levhart, udělejte si čas, přijďte tančit, vyčistíte si mysl. Obnoví se vaše životní síla a potom bude následovat velký SKOK ...

S medicínou sněžného levharta se spojíme v tanci, pohybu i meditaci...

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste. Dostanete se do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí.

Rozproudíte životní energii v celém těle!

3 300 Kč

Přihlásit se

V OBJETÍ FÉNIXOVÝCH KŘÍDEL – Intenzivní víkendový tanec

So – Ne

16. – 17.2.2019

So: 10-17 hod, Ne: 10-16 hod

Intenzivní víkendový tanec pro ženy i muže každého věku, formy i poslání. Vtančete do nového roku 2019, do svého Života s energií bájného ptáka Fénixe a napijte se z jeho síly, moudrosti a živosti!

Pták Fénix je symbolem obnovy života a cyklických fází. Spolu s ním přicházejí změny a růst. Přináší sluneční i zemské světlo, staré vědění a moudrost. Napomáhá na cestě k nalezení vnitřní rovnováhy a dává nám sílu proměny, která má ohromnou léčivou moc. Ve Fénixovi se setkává moudrost dětství, dospělosti i stáří. Spojuje cykly dne, roku, života, věků a uvádí do kontaktu s kolem života.

Fénix je moudrý a nezničitelný pták duše, s ním porozumíme moudrosti a kráse obnovy. Podle středověké mytologie jeho slzy dokáží vyléčit i velmi hluboké rány a jeho zpěv rozjasňuje mysl a srdce.

V pohybu, tanci i meditaci budeme pracovat s moudrostí, která se vine lidským životem od dětství po stáří, moudrosti smrti a znovuzrození. Uvědomíme si všechny cykly, jimiž jsme už prošli, a které máme teprve před sebou, a načerpáme jejich energii do dalších dnů.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Dovolte si obnovit své síly, být tím, kým opravdu jste, a jako Fénix vstát z popela a rozproudit životní energii v celém těle!

Transformace Moudrosti Ženy

2 300 Kč

2 700 Kč při platbě po 20.2.

Přihlásit se

TANEC METAMORFÓZY –  4 dílný cyklus pro Ženy po čtyřicítce

St – Čt

27.2. – 16.5.2019

17.30-21.30 hod.

Vydejte se na cestu hluboké vnitřní moudrosti, kterou s sebou nese období ženského přechodu /i menopauzy/.
Čeká vás cyklus čtyř večerních čtyřhodinových setkání s vlastním ženstvím ve společenství podobně naladěných žen.

Přechod je zcela normálním projevem ženského zrání a patří k životu. Zároveň je to velmi silné období přinášející jedinečnou příležitost – transformační cestu s mnoha možnostmi – doslova METAMORFÓZU. Během této doby se mnohé v ženském těle (a nejen v něm) mění a ne vždy jsou ženy s těmito změnami v souladu. Hledají cesty, jak se s nimi vyrovnat. Mohou se buď nechat vláčet projevy hormonálních výkyvů a vnímat je jako nepříjemné či omezující, nebo je naopak využít ve svůj prospěch a osobní růst.

Každá žena prožívá toto období jinak – čas jeho nástupu, podoba i intenzita jeho projevů se může lišit v závislosti na tom, odkud žena pochází a jaký má postoj k životu. Je mnoho způsobů, jak tímto obdobím projít. Pokud dokážeme toto období prožít vědomě, s respektem a úctou, může v nás vyvolat hluboké změny ženské síly, moudrosti i vědomí. Často dochází k zasvěcení do Mystéria ženy, které nás dovede přímo k zdroji bohatého potenciálu, ukrytého hluboko v nás.

Přechod z období plodnosti do období sklizně můžeme vnímat jako inspirativní část života, která nám přinese bohaté plody a pomůže nám najít samu sebe. Čas Metamorfózy přináší šanci se probudit do své jedinečnosti a krásy moudré ženy, je to unikátní možnost ponoření se do vlastní esence. Věřím, že každá žena si může vybrat individuální cestu v souladu sama se sebou.

Během čtyř večerů zasvěcených tomuto zázračnému a přesto zbytečně obávanému období ženského života může dojít k léčení, nasměrování a otevření možností, jichž si ani nejsme vědomy. Na této cestě se budeme učit chápat a využívat moudrost těla pomocí pohybu, tance i síly meditace. Intuitivní tanec a pohyb nás dovedou do hlubokého kontaktu s vlastním tělem a do vědomého prožití okamžiku teď a tady, tolik potřebného pro spokojený a naplněný život.

Propojíme se s intuicí a kreativitou, budeme pracovat s čakrami a se změnou našeho energetického systému. Zaseknuté věci a zastaralé vzorce, které nám brání v pochopení a rozkvětu, se mohou uvolnit a zároveň transformovat v sílu a radost ze života. Budeme sdílet své příběhy a podíváme se i na témata, která s přechodem úzce souvisejí (strava, sex, zdravý přístup k životu…).

Tanec Metamorfózy je tvůrčí a intuitivní dílna určená všem ženám od 40 let výše, které se chtějí na toto životní období vědomě připravit již před jeho nástupem, případně jím procházejí nebo se chtějí lépe ukotvit ve třetí třetině života a poznat její dary. K jeho absolvování nepotřebujete mít za sebou žádné duchovní semináře, praktiky ani taneční znalosti, stačí jen chuť potkat se sama se sebou.

Datumy večerů: 27.2. / 26.3. / 30.4. / 16.5. 2019

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

400 Kč

500 Kč při platbě po 17.2.

600 Kč při platbě po 26.3.

Přihlásit se

TANEC SE SLONY – Protančete se energií silových zvířat

Po

1.4.2019

18.30-21.30 hod.

Slon ztělesňuje královský majestát, vrozené vůdčí schopnosti, důstojnost a dlouhý život. Je učitelem univerzální moudrosti. Jeho nepřehlédnutelná hmota je v kontrastu s jemností.

Slon se objevuje v mnoha mýtech a tradicích – představuje pravědění Země a staré africké kmenové kultury. V Indii a jihovýchodní Asii jsou sloni uctíváni dodnes jako symbol moci, vznešenosti a plodnosti. Za nejposvátnějšího ze všech bývá považován bílý slon. Hinduistický bůh moudrosti a úspěchu Ganéša pomáhá v odstraňování překážek a odpovídá řeckému poslu bohů Hermovi.

Tanec se Slonem nám dává velkou sílu, otevírá přístup k moudrosti Země. Přináší stabilitu, ale také jemné, soucitné srdce a mimořádnou senzibilitu. Poskytuje nám ochranu, úctu k životu a lásku ke stvoření ve všech jeho podobách. Projevuje se v něm prapůvodní síla, trpělivost, moudrost, stabilita a snadná komunikace. Nabízí zbystření smyslů, cit pro spravedlnost a pořádek. Jeho velké uši dávají schopnost naslouchání a porozumění. Zlepšuje telepatickou komunikaci a vybavuje nás anténami, jimiž se můžeme dorozumět s jinými formami života.

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

200 Kč

250 Kč při platbě po 3.3.

300 Kč při platbě po 27.3.

Přihlásit se

TANEC SE SLŮŇATY –  Hravý tanec pro rodiče s dětmi

Po

1.4.2019

16.30-18 hod.

Přijďte si zatančit, zadovádět, uvolnit své tělo a mysl a zároveň strávit plnohodnotný čas se svými dětmi. Užijte si společné chvíle plné hravého tance, pohybu a komunikace se zvířecím světem. Obohaťte svůj život o vzácné momenty, kdy se budete vzájemně vnímat, zkoumat a naslouchat jeden druhému.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Další vynikají svou odvahou, silou a mnohá nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nabízí velký potenciál, který může obohatit naše životy. K tomu je však dobré nejprve porozumět jejich řeči, což můžeme dokázat prostřednictvím tance.

Tentokrát si zatančíme tanec Slonů a Slůňat.

Sloni jsou přátelští, společenští a velmi inteligentní, mají silně vyvinutý smysl pro rodinu. Vyznačují se svojí nepřehlédnutelnou velikostí a sílou, která je v kontrastu s jemností. Slon je symbolem moudrosti a úspěchu a pomáhá nám odstraňovat životní překážky.

Tanec se Slonem nám dává velkou sílu, stabilitu, ale také jemné, soucitné srdce a mimořádnou citlivost. Poskytuje nám ochranu, lásku a úctu k životu. Jeho velké uši dávají schopnost naslouchání a porozumění. Zlepšuje telepatickou komunikaci a vybavuje nás anténami, jimiž se můžeme dorozumět s jinými formami života.

Taneční večer je určen dětem od 8 do 14 let a jejich rodičům, prarodičům, tetám i strýcům – zkrátka všem, kteří si chtějí zatančit společně s dětmi – slůňaty. Přijďte se na chvíli vžít do hravých sil přírody a předat svým dětem životní moudrost pomocí tance.

Pojďme si užít společnou RADOST!

Jedna dospělá osoba může přijít tančit s max. 4 slůňaty :)

Přihlaste prosím dospělou osobu a zaškrtněte políčko *Chci přihlásit dalšího účastníka a vyplňte jméno a věk dítěte. Prosíme o zaplacení celkové částky za přihlášené Slony i Slůňata.

Co s sebou: pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

600 Kč

700 Kč při platbě po 13.3.

800 Kč při platbě po 8.5.

Přihlásit se

TANEC LABUTĚ – Protančete se energií silových zvířat

Út

14.5.2019

17.30-21.30 hod.

Labuť přináší medicínu, která je schopná proměnit duši do původního, čistého stavu. Posiluje sebeúctu a učí nás, jak se radovat ze sebe a mít se rádi, jak jít v životě za opravdovou láskou a věřit v ní. Jejím základním principem je PROBOUZENÍ PRAVÉ KRÁSY A VLASTNÍ SÍLY.

Labuť symbolizuje sílu, světlo, půvab, ladnost, čistotu, lásku, tanec, hudbu, upřímnost a dlouhověkost. Schopnost probudit vnitřní krásu a přenést ji do vnějšího světa je jen částí toho, co můžete od moudré labutě získat. Symbolizuje i spojení mužské a ženské síly, ohně a vody, a tím i úplnost a jednotu.

Labuť vám ukáže, jak vnímat svou vnitřní krásu, která se ve vás ukrývá a stejně tak, krásu lidí kolem vás, a to bez ohledu na vnější vzhled. Jakmile budete schopni na svět pohlédnout tímto způsobem, stanete se doslova magnetem pro ostatní. Podobný proces je zachycen i v pohádce Hanse Christiana Andersena 
 "O ošklivém káčátku".

Labuť vás vybízí k tomu, abyste se celým svým srdcem a duší vyjádřili tancem. Přijďte se protančit ke své vnitřní síle a kráse!

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ...Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a odevzdejte se mu bez zábran. Dovolte si být sami sebou, tím, kým jste.

Díky tanci se dostanete do kontaktu se svou podstatou, vlastní esencí a rozproudíte životní energii v celém těle!

Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka ... Prožijte si tanec jako tvůrčí proces, ve vší jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran.

Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1