Můj hlas je živá bytost a udržuje mě naživu.

Hlas je nástrojem sebe-vyjádření. Je průvodcem na cestě k osobnímu TEĎ, dává nám vždy přesný obraz toho, co se s námi děje v danou chvíli... Nezní, nemluví, zaškobrtne se, kníká, zní klidně... zní zvučně jako zvon sám, burácí... tam všude jsem já teď, teď a...teď. Hlas je zdrojem osobní pravdy. Hlas, tak jak zní, nemůže lhát. My se ho můžeme naučit vnímat v jeho přítomnosti, zjistit a přiznat si, co nám sděluje svým zvukem a silou právě TEĎ.

Kolik mám síly na toto... jsem zesláblá pomyšlením na tohle... tady radši ani nedutám... vykřiklo to ze mě, že ani nevím jak... pištím a nemůžu, nechci to zastavit. Hlas už TO pro nás dělá, a my se pak za něj stydíme, že ho nedokážeme ovládat. Možná ho nemáme OVLÁDAT, jen s ním spolupracovat a poslouchat, co nám o nás chce říct.


Zkušenosti účastníků

Ahoj Moniko, seminář byl skvělý, užil jsem si ho a posunul se zase o kousek dál ve svém vývoji. Jak už to bývá, zkouška přišla téměř okamžitě tento týden. Čerpaje z Tvé moudrosti, jsem uspěl a nalilo mi to energii. Tedy ještě jednou díky moc. Jsi skvělá!..silná a zároveň křehká, dračice a zároveň velmi něžná žena...hezké. :)
V.P.
Děkuji, bylo to úžasný. Vidím, jak jsem zablokovaná a držím si vše pěkně pod pokličkou, schované. Svět nás formuje a naučil mě se neodkrývat a držet si vše v sobě...takže děkuju, že jsem mohla projevit svoje city tak naplno, je to úžasný.
A.M.
Během dnešního kurzu jsem pochopila mnohem víc, než za těch 11 let výuky zpěvu a za těch 17 let, co tady jsem :) Celý den byl moc fajn, a já jsem si po dlouhé době uvědomila, že když se něco dělá s radostí, jde to mnohem líp a snáz a rychleji.
J.M.

Mon Akirah Obermajerová

Od roku 2006 jsem lektorkou práce s hlasem. Vedu individuální výuku i skupinové semináře. Díky intenzivní práci během hodin se svými žáky se stále nořím hlouběji do tajů a schopností hlasu a stále mě má čím překvapovat a těšit. Tahle „práce“ je spíš moje velká láska. 


Jako zpěvačka jsem koncertovala mnoho let po Evropě i v ČR s projektem The Philharmonic Rock Night (koncerty rockových písní za doprovodu filharmonických orchestrů). Byla jsem zpěvačkou v projektu NegativeFace, za desku The Garden of Wishes jsme dostali žánrovou cenu Anděla.

Již mnoho let koncertuji s duem Le´HarMonja (relaxační alikvotní hudba a improvizace). Hostuji jako sólistka v cyklu písní Songs of Sanctuary s ženským pěveckým souborem Collegium Cantantium, pořádám sólové koncerty apod.


Jsem absolventka hudební konzervatoře i mnoha kurzů zpěvu, alikvotního zpěvu a práce s hlasem. Největším vzděláním mi však zůstává má denodenní praxe.

Rozhovor v našem magazínu - o praktickém způsobu, jak nalézt svou vnitřní sílu k sebe-vyjádření a jak se prozpívat k vlastní duši

Le’HarMonja

Le’HarMonja je sesterská dvojice: Monika Obermajerová a Lenka Počtová. Lenka se zabývá zážitkovou prací s hudbou a hlasem (muzikofiletikou), vede hudební dílny pro nejmenší děti, a pěvecké večery pro ženy i širokou veřejnost, vede semináře muzikofiletiky pro učitele.

Sestry a duo Le’HarMonja koncertuje již od roku 2006, zpívají mantry a posvátné písně z celého světa, a tvoří své vlastní hudební modlitby a autorské písně inspirované životem a prolínáním síly Země a Světla Ducha v Duši člověka.

Jejich hudba je zdobená alikvotním zpěvem, který nádherně otevírá uši i duši, a je jakousi oslavou momentu TEĎ, neboť je plná hlasových improvizací vycházejících z daného momentu a atmosféry. 

Termíny seminářů Mon Akirah Obermajerové

1 700 Kč

1 900 Kč při platbě po 23.7.

Přihlásit se

Hlas Dokořán – Vědomá práce s hlasem

Ne

9.8.2020

10-18 hod.

Hlas je nástrojem sebe-vyjádření. Je průvodcem na cestě k osobnímu TEĎ, dává nám vždy přesný obraz toho, co se s námi děje v danou chvíli... Nezní, nemluví, zaškobrtne se, kníká, zní klidně... zní zvučně jako zvon sám, burácí... tam všude jsem já teď, teď a...teď.

Hlas je zdrojem osobní pravdy. Hlas, tak jak zní, nemůže lhát. My se ho můžeme naučit vnímat v jeho přítomnosti, zjistit a přiznat si, co nám sděluje svým zvukem a silou právě TEĎ. Kolik mám síly na toto... jsem zesláblá pomyšlením na tohle... tady radši ani nedutám... vykřiklo to ze mě, že ani nevím jak... pištím a nemůžu, ani nechci to zastavit. Hlas už TO pro nás dělá, a my se pak za něj stydíme, že ho nedokážeme ovládat. Možná ho nemáme OVLÁDAT, jen s ním spolupracovat a poslouchat, co nám o nás chce říct.

Zvu Vás na seznamku s Vaším panem Hlasem. Naučíte se cítit co Vám sděluje tímto, co myslel tímto, i jak si dodat sebe-vědomí a pocit síly, když Vám zrovna oboje chybí.

Čeká Vás relaxace pomocí hlasu a uvnitřnění. Ukážeme a vyzkoušíme si všechny možné hlasitosti (od hřmotných po jemné, tiché), i všemožné barvy (tedy nálady) hlasu. Vše samozřejmě zdravě fyziologicky provedené. To vyžaduje i pochopení a nácvik správné práce dechu.

Mám pro Vás partnerský přístup a humor a celostní vnímání.

Vítejte...

Pauza na oběd bude cca 60 min. Pro všechny, kteří budou mít zájem se jít najíst společně, vytvoříme hned ráno skupinovou rezervaci v Maitrea restauraci.

500 Kč

550 Kč při platbě po 26.7.

Přihlásit se

Le’HarMonja – Zvuková lázeň (zpěv ke zvnitřnění a harmonizaci)

Po

10.8.2020

19-21h

Le’HarMonja je sesterské duo Lenka a Monika Šramlovy, které zpívá od roku 2006 posvátné písně a hlasové improvizace ke zvnitřnění, relaxaci a souznění.

Tento večer bude Le’HarMonja zpívat pro vás, k vašemu odpočinku, relaxaci a naladění se na váš vnitřní svět, k vašemu osvěžení a nabrání nových sil.

V životě míváme spěch a mnoho úkolů, které chceme naplnit. Tento večer můžete věnovat jen sami sobě a spočinout sami v sobě za pomoci hudby a zpěvu. Můžete si sednou, lehnout, nebo se podle vašeho pocitu hýbat a tančit. A my budeme hlasovými improvizacemi malovat zvukové obrazy různých barev a síly, a to podle naladění celé skupiny i podle naladění vás, jednotlivých posluchačů. Budeme se věnovat postupně celé skupině, i jednotlivcům, a na závěr opět celé skupině.

Zvuková lázeň vás obklopí malebnými zvuky různých hudebních nástrojů a hlasem, naplní vaše tělo rozmanitými frekvencemi a vykoupe vás v improvizovaných melodiích a rytmech.

S sebou pohodlné oblečení k relaxaci, sezení, ležení nebo pohybu.

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

450 Kč

Přihlásit se

SOUZNĚNÍ – Harmonizace, prozpívání těla samohláskami

Po

7.9.2020

19-21 hod.

Proč přijít na Souznění?

Tak jako každá vnější akce má svůj začátek uvnitř, v hlavě, v myšlence, stejně tak i naše vnější chování a reakce mají původ ve stavu našeho vnitřního prostoru!

Pokud jsem v kontaktu se svým vnitřním prostorem, vím o něm, znám ho a umím se v něm více či méně pohybovat, jsou moje akce a reakce navenek vědomější, stávají se mojí tvorbou dle mých pravých potřeb a záměrů.

Pokud člověk o svém vnitřním prostoru neví, nezná ho a není s ním v kontaktu, bývá jeho chování spíše změtí reakcí, spíše obranou vůči vnějšímu nepochopitelnému světu, než kreativní a vědomé tvoření vlastního světa. Člověk pak mívá často pocit, že je spíše vlečen vnějším světem, a bojuje s ním, než aby sám vedl své kroky směrem, který si zevnitř v míru se sebou vybírá...

 

Proč zpívat samohlásky?

Prozpívání těla samohláskami je velice jednoduchý způsob sebe-péče, vede nás přímo do našeho vnitřního prostoru v přítomnosti, a ukazuje nám, v jakém stavu se ta která část nás samých právě teď nachází.

Když máme špinavou podlahu, umyjeme ji, špinavé koleno nebo záda, očistíme, tělo každý den osprchujeme. Stejně tak je to s péčí o náš vnitřní prostor. I ten se postupně během dne-roku-života zanáší nezpracovanými myšlenkami, vzpomínkami, energiemi... Pravidelná očista může mít mnoho forem (meditace, běhání…). Jedna z nich je právě zpěv, využití očistné síly rezonance hlasu.

Během Souznění se zpívají jednotlivé samohlásky související každá s určitým naším energetickým centrem a jeho tématy a uloženými obsahy.

Vždy vidím obraz zanesené i dlouho nepoužívané trubky, když jí proženete silný proud vody. Dle míry jejího zanesení se proudem vyvalí více či méně nečistot a trubka je opět vhodná a připravená k používání. Takhle stejně, zjednodušeně řečeno, vnímám očistu vnitřního energetického prostoru pomocí rezonance hlasu při zpívání samohlásek, jako silný energetický proud, který vědomou pozorností posílám do jednotlivých center, trubek, a rezonancí hlasu je pročišťuji.

 

Theta Healing skvělý pomocník

Mám velkou radost, že nyní mohu nově k této silné energetické očistě hlasem účastníkům nabídnout i skvělý nástroj k odvádění uvolněných nežádoucích energetických odpadů přímo během zpívání a čistit tak i místnost, ve které zpíváme, a to pomocí metody Theta Healing.

Efekt je takový, že dříve mohli být účastníci po takovéto energetické práci a očistě sice harmonizováni, rozvibrováni, ale zároveň unaveni a jakoby zavaleni uvolněnými obsahy.

S pomocí Theta Healing (jsem certifikovanou praktikující této metody) se prostor okamžitě čistí a únava tím pádem nepřichází. V účastnících zůstává pocit očištění a nové vnitřní síly.

 

Proč pravidelně Souznít?

Tak jako se denně věnujeme péči o náš vnějšek, o naše tělo, i domácnost, umýváme je a čistíme, a to mnoha promyšlenými způsoby, stejně tak při Souznění jde o péči a očistu našeho vnitřku, vnitřního prostoru.

Jednou si zajít na Souznění může být příjemným zážitkem s mnoha „aha efekty“, ale opakované pravidelné prozpívávání těla je jako pravidelná očistná sprcha, dokonalá péče o vás.

Vítejte...

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

1 700 Kč

1 900 Kč při platbě po 3.9.

Přihlásit se

Hlas Dokořán – Vědomá práce s hlasem

Ne

20.9.2020

10-18 hod.

Hlas je nástrojem sebe-vyjádření. Je průvodcem na cestě k osobnímu TEĎ, dává nám vždy přesný obraz toho, co se s námi děje v danou chvíli... Nezní, nemluví, zaškobrtne se, kníká, zní klidně... zní zvučně jako zvon sám, burácí... tam všude jsem já teď, teď a...teď.

Hlas je zdrojem osobní pravdy. Hlas, tak jak zní, nemůže lhát. My se ho můžeme naučit vnímat v jeho přítomnosti, zjistit a přiznat si, co nám sděluje svým zvukem a silou právě TEĎ. Kolik mám síly na toto... jsem zesláblá pomyšlením na tohle... tady radši ani nedutám... vykřiklo to ze mě, že ani nevím jak... pištím a nemůžu, ani nechci to zastavit. Hlas už TO pro nás dělá, a my se pak za něj stydíme, že ho nedokážeme ovládat. Možná ho nemáme OVLÁDAT, jen s ním spolupracovat a poslouchat, co nám o nás chce říct.

Zvu Vás na seznamku s Vaším panem Hlasem. Naučíte se cítit co Vám sděluje tímto, co myslel tímto, i jak si dodat sebe-vědomí a pocit síly, když Vám zrovna oboje chybí.

Čeká Vás relaxace pomocí hlasu a uvnitřnění. Ukážeme a vyzkoušíme si všechny možné hlasitosti (od hřmotných po jemné, tiché), i všemožné barvy (tedy nálady) hlasu. Vše samozřejmě zdravě fyziologicky provedené. To vyžaduje i pochopení a nácvik správné práce dechu.

Mám pro Vás partnerský přístup a humor a celostní vnímání.

Vítejte...

Pauza na oběd bude cca 60 min. Pro všechny, kteří budou mít zájem se jít najíst společně, vytvoříme hned ráno skupinovou rezervaci v Maitrea restauraci.

500 Kč

550 Kč při platbě po 27.9.

Přihlásit se

Le’HarMonja – Zvuková lázeň (zpěv ke zvnitřnění a harmonizaci)

Po

12.10.2020

19-21h

Le’HarMonja je sesterské duo Lenka a Monika Šramlovy, které zpívá od roku 2006 posvátné písně a hlasové improvizace ke zvnitřnění, relaxaci a souznění.

Tento večer bude Le’HarMonja zpívat pro vás, k vašemu odpočinku, relaxaci a naladění se na váš vnitřní svět, k vašemu osvěžení a nabrání nových sil.

V životě míváme spěch a mnoho úkolů, které chceme naplnit. Tento večer můžete věnovat jen sami sobě a spočinout sami v sobě za pomoci hudby a zpěvu. Můžete si sednou, lehnout, nebo se podle vašeho pocitu hýbat a tančit. A my budeme hlasovými improvizacemi malovat zvukové obrazy různých barev a síly, a to podle naladění celé skupiny i podle naladění vás, jednotlivých posluchačů. Budeme se věnovat postupně celé skupině, i jednotlivcům, a na závěr opět celé skupině.

Zvuková lázeň vás obklopí malebnými zvuky různých hudebních nástrojů a hlasem, naplní vaše tělo rozmanitými frekvencemi a vykoupe vás v improvizovaných melodiích a rytmech.

S sebou pohodlné oblečení k relaxaci, sezení, ležení nebo pohybu.

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

450 Kč

Přihlásit se

SOUZNĚNÍ – Harmonizace, prozpívání těla samohláskami

Po

26.10.2020

19-21 hod.

Proč přijít na Souznění?

Tak jako každá vnější akce má svůj začátek uvnitř, v hlavě, v myšlence, stejně tak i naše vnější chování a reakce mají původ ve stavu našeho vnitřního prostoru!

Pokud jsem v kontaktu se svým vnitřním prostorem, vím o něm, znám ho a umím se v něm více či méně pohybovat, jsou moje akce a reakce navenek vědomější, stávají se mojí tvorbou dle mých pravých potřeb a záměrů.

Pokud člověk o svém vnitřním prostoru neví, nezná ho a není s ním v kontaktu, bývá jeho chování spíše změtí reakcí, spíše obranou vůči vnějšímu nepochopitelnému světu, než kreativní a vědomé tvoření vlastního světa. Člověk pak mívá často pocit, že je spíše vlečen vnějším světem, a bojuje s ním, než aby sám vedl své kroky směrem, který si zevnitř v míru se sebou vybírá...

 

Proč zpívat samohlásky?

Prozpívání těla samohláskami je velice jednoduchý způsob sebe-péče, vede nás přímo do našeho vnitřního prostoru v přítomnosti, a ukazuje nám, v jakém stavu se ta která část nás samých právě teď nachází.

Když máme špinavou podlahu, umyjeme ji, špinavé koleno nebo záda, očistíme, tělo každý den osprchujeme. Stejně tak je to s péčí o náš vnitřní prostor. I ten se postupně během dne-roku-života zanáší nezpracovanými myšlenkami, vzpomínkami, energiemi... Pravidelná očista může mít mnoho forem (meditace, běhání…). Jedna z nich je právě zpěv, využití očistné síly rezonance hlasu.

Během Souznění se zpívají jednotlivé samohlásky související každá s určitým naším energetickým centrem a jeho tématy a uloženými obsahy.

Vždy vidím obraz zanesené i dlouho nepoužívané trubky, když jí proženete silný proud vody. Dle míry jejího zanesení se proudem vyvalí více či méně nečistot a trubka je opět vhodná a připravená k používání. Takhle stejně, zjednodušeně řečeno, vnímám očistu vnitřního energetického prostoru pomocí rezonance hlasu při zpívání samohlásek, jako silný energetický proud, který vědomou pozorností posílám do jednotlivých center, trubek, a rezonancí hlasu je pročišťuji.

 

Theta Healing skvělý pomocník

Mám velkou radost, že nyní mohu nově k této silné energetické očistě hlasem účastníkům nabídnout i skvělý nástroj k odvádění uvolněných nežádoucích energetických odpadů přímo během zpívání a čistit tak i místnost, ve které zpíváme, a to pomocí metody Theta Healing.

Efekt je takový, že dříve mohli být účastníci po takovéto energetické práci a očistě sice harmonizováni, rozvibrováni, ale zároveň unaveni a jakoby zavaleni uvolněnými obsahy.

S pomocí Theta Healing (jsem certifikovanou praktikující této metody) se prostor okamžitě čistí a únava tím pádem nepřichází. V účastnících zůstává pocit očištění a nové vnitřní síly.

 

Proč pravidelně Souznít?

Tak jako se denně věnujeme péči o náš vnějšek, o naše tělo, i domácnost, umýváme je a čistíme, a to mnoha promyšlenými způsoby, stejně tak při Souznění jde o péči a očistu našeho vnitřku, vnitřního prostoru.

Jednou si zajít na Souznění může být příjemným zážitkem s mnoha „aha efekty“, ale opakované pravidelné prozpívávání těla je jako pravidelná očistná sprcha, dokonalá péče o vás.

Vítejte...

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

1 700 Kč

1 900 Kč při platbě po 22.10.

Přihlásit se

Hlas Dokořán – Vědomá práce s hlasem

Ne

8.11.2020

10-18 hod.

Hlas je nástrojem sebe-vyjádření. Je průvodcem na cestě k osobnímu TEĎ, dává nám vždy přesný obraz toho, co se s námi děje v danou chvíli... Nezní, nemluví, zaškobrtne se, kníká, zní klidně... zní zvučně jako zvon sám, burácí... tam všude jsem já teď, teď a...teď.

Hlas je zdrojem osobní pravdy. Hlas, tak jak zní, nemůže lhát. My se ho můžeme naučit vnímat v jeho přítomnosti, zjistit a přiznat si, co nám sděluje svým zvukem a silou právě TEĎ. Kolik mám síly na toto... jsem zesláblá pomyšlením na tohle... tady radši ani nedutám... vykřiklo to ze mě, že ani nevím jak... pištím a nemůžu, ani nechci to zastavit. Hlas už TO pro nás dělá, a my se pak za něj stydíme, že ho nedokážeme ovládat. Možná ho nemáme OVLÁDAT, jen s ním spolupracovat a poslouchat, co nám o nás chce říct.

Zvu Vás na seznamku s Vaším panem Hlasem. Naučíte se cítit co Vám sděluje tímto, co myslel tímto, i jak si dodat sebe-vědomí a pocit síly, když Vám zrovna oboje chybí.

Čeká Vás relaxace pomocí hlasu a uvnitřnění. Ukážeme a vyzkoušíme si všechny možné hlasitosti (od hřmotných po jemné, tiché), i všemožné barvy (tedy nálady) hlasu. Vše samozřejmě zdravě fyziologicky provedené. To vyžaduje i pochopení a nácvik správné práce dechu.

Mám pro Vás partnerský přístup a humor a celostní vnímání.

Vítejte...

Pauza na oběd bude cca 60 min. Pro všechny, kteří budou mít zájem se jít najíst společně, vytvoříme hned ráno skupinovou rezervaci v Maitrea restauraci.

500 Kč

550 Kč při platbě po 15.11.

Přihlásit se

Le’HarMonja – Zvuková lázeň (zpěv ke zvnitřnění a harmonizaci)

Po

30.11.2020

19-21h

Le’HarMonja je sesterské duo Lenka a Monika Šramlovy, které zpívá od roku 2006 posvátné písně a hlasové improvizace ke zvnitřnění, relaxaci a souznění.

Tento večer bude Le’HarMonja zpívat pro vás, k vašemu odpočinku, relaxaci a naladění se na váš vnitřní svět, k vašemu osvěžení a nabrání nových sil.

V životě míváme spěch a mnoho úkolů, které chceme naplnit. Tento večer můžete věnovat jen sami sobě a spočinout sami v sobě za pomoci hudby a zpěvu. Můžete si sednou, lehnout, nebo se podle vašeho pocitu hýbat a tančit. A my budeme hlasovými improvizacemi malovat zvukové obrazy různých barev a síly, a to podle naladění celé skupiny i podle naladění vás, jednotlivých posluchačů. Budeme se věnovat postupně celé skupině, i jednotlivcům, a na závěr opět celé skupině.

Zvuková lázeň vás obklopí malebnými zvuky různých hudebních nástrojů a hlasem, naplní vaše tělo rozmanitými frekvencemi a vykoupe vás v improvizovaných melodiích a rytmech.

S sebou pohodlné oblečení k relaxaci, sezení, ležení nebo pohybu.

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

450 Kč

Přihlásit se

SOUZNĚNÍ – Harmonizace, prozpívání těla samohláskami

Po

7.12.2020

19-21 hod.

Proč přijít na Souznění?

Tak jako každá vnější akce má svůj začátek uvnitř, v hlavě, v myšlence, stejně tak i naše vnější chování a reakce mají původ ve stavu našeho vnitřního prostoru!

Pokud jsem v kontaktu se svým vnitřním prostorem, vím o něm, znám ho a umím se v něm více či méně pohybovat, jsou moje akce a reakce navenek vědomější, stávají se mojí tvorbou dle mých pravých potřeb a záměrů.

Pokud člověk o svém vnitřním prostoru neví, nezná ho a není s ním v kontaktu, bývá jeho chování spíše změtí reakcí, spíše obranou vůči vnějšímu nepochopitelnému světu, než kreativní a vědomé tvoření vlastního světa. Člověk pak mívá často pocit, že je spíše vlečen vnějším světem, a bojuje s ním, než aby sám vedl své kroky směrem, který si zevnitř v míru se sebou vybírá...

 

Proč zpívat samohlásky?

Prozpívání těla samohláskami je velice jednoduchý způsob sebe-péče, vede nás přímo do našeho vnitřního prostoru v přítomnosti, a ukazuje nám, v jakém stavu se ta která část nás samých právě teď nachází.

Když máme špinavou podlahu, umyjeme ji, špinavé koleno nebo záda, očistíme, tělo každý den osprchujeme. Stejně tak je to s péčí o náš vnitřní prostor. I ten se postupně během dne-roku-života zanáší nezpracovanými myšlenkami, vzpomínkami, energiemi... Pravidelná očista může mít mnoho forem (meditace, běhání…). Jedna z nich je právě zpěv, využití očistné síly rezonance hlasu.

Během Souznění se zpívají jednotlivé samohlásky související každá s určitým naším energetickým centrem a jeho tématy a uloženými obsahy.

Vždy vidím obraz zanesené i dlouho nepoužívané trubky, když jí proženete silný proud vody. Dle míry jejího zanesení se proudem vyvalí více či méně nečistot a trubka je opět vhodná a připravená k používání. Takhle stejně, zjednodušeně řečeno, vnímám očistu vnitřního energetického prostoru pomocí rezonance hlasu při zpívání samohlásek, jako silný energetický proud, který vědomou pozorností posílám do jednotlivých center, trubek, a rezonancí hlasu je pročišťuji.

 

Theta Healing skvělý pomocník

Mám velkou radost, že nyní mohu nově k této silné energetické očistě hlasem účastníkům nabídnout i skvělý nástroj k odvádění uvolněných nežádoucích energetických odpadů přímo během zpívání a čistit tak i místnost, ve které zpíváme, a to pomocí metody Theta Healing.

Efekt je takový, že dříve mohli být účastníci po takovéto energetické práci a očistě sice harmonizováni, rozvibrováni, ale zároveň unaveni a jakoby zavaleni uvolněnými obsahy.

S pomocí Theta Healing (jsem certifikovanou praktikující této metody) se prostor okamžitě čistí a únava tím pádem nepřichází. V účastnících zůstává pocit očištění a nové vnitřní síly.

 

Proč pravidelně Souznít?

Tak jako se denně věnujeme péči o náš vnějšek, o naše tělo, i domácnost, umýváme je a čistíme, a to mnoha promyšlenými způsoby, stejně tak při Souznění jde o péči a očistu našeho vnitřku, vnitřního prostoru.

Jednou si zajít na Souznění může být příjemným zážitkem s mnoha „aha efekty“, ale opakované pravidelné prozpívávání těla je jako pravidelná očistná sprcha, dokonalá péče o vás.

Vítejte...

 

Nyní NOVINKA !

- věrnostní Kartička Harmonizace

- nabízí zvýhodněný vstup pro absolventy akcí Hlas Dokořán (Souznění, Zvuková Lázeň a Mantření)

+ BONUS každý 6. vstup za 50% ceny

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

732 405 282
hlasdokoran@seznam.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.