Zjisti, jak si udržet krásu, mládí a svěžest po celý život.

Nauč se, jak účinně kultivovat ženskou sexuální energii. 
K upevnění ženského zdraví v pánevní oblasti,  k rozvoji tantrického celotělového orgasmu, k posílení multi-orgasmických schopností,  a k léčení traumat a nemocí uložených v ženské pánvi. Skrze Energetické vajíčko a Mohendžodáro


Zkušenosti účastníků

Monika dokáže jako lékařka a zároveň terapeutka pojmout celou škálu problémů, které žena může pocitovat se svou sexualitou, zdravím a ženskými orgány. Její techniky mi pomohly otěhotnět, to byl můj hlavní problém, kvůli kterému jsem za ní přišla už celá zoufalá a po mnoha IVF.
Adéla
"Žena za ženou, každá drží druhou, dává jí lásku, podporu, porozumění, pochopení, sílu." To Monika přináší do svých seminářů a kurzů. Děkuji!
účastnice semináře
Díky Monice mi zmizely vleklé zdravotní potíže, na které mi nepomáhala ani západní medicína, ale dokonce ani čínská medicína. Měla jsem nebezpečné cysty na vaječnících, a už jsem byla poslána na operaci. Mohendžodáro a Monika mi pomohly během tří měsíců!
Marcela

Monika Sičová

Ma Prem Durga, MUDr. Monika Sičová, je zakladatelkou tantrického hnutí Mohendžodáro pro ženy. Její žákyně vyučují po celé republice, ale i v mnoha státech Evropy, a jiných koutech světa.
Je přímou žákyní osvícené učitelky tantry, Mahasatvaa Ma Sarity, která pokračuje v linii Mistra Osho. Vystudovala u ní mimo jiné certifikovaný lektorský kurs pro učitele tantry, Sex to Supercouciousness.

Promovala na první lékařské fakultě University Karlovy v Praze. Studovala Osho meditační terapie a hara masáže v Puně v Indii.
Absolvovala tantrické tréninkové programy podle Deva Bhardwaje, šamanství zažila na svých cestách v Indii a Srí Lance. Velkou praxi získala u své kolegyně, kolumbijské šamanky Ambu. Za svůj profesionální domov považuje Meditační Centrum Lažánky, kde působí od roku 2001.
Na tomto místě také získala největší zkušenosti s vedením skupiny, s prací s prožitkem, sebevyjádřením, katarzí a emocemi.
Podílela se na organizaci Tantrického Festivalu a letních třítýdenních tantrických kempů. Její jméno také stojí za organizací meditačního pobytu v Himalájích a v pouštním Rajastanu, včetně meditačního přechodu pouště.

Lékařskou praxi pověsila na hřebík, protože nesouhlasí s necelistvým způsobem léčení. Odmítla lobby farmaceutických firem. Ovšem lékařů si váží a uznává jejich umění.

Učila se dlouhodobě, nebo osobně asistovala těmto skvělým světovým lektorům, kteří ji hluboce ovlivnili na cestě tantry a sebepoznání (celkem více než 10.000 hodin):
Sw. Anand Shunyam, Ma Deva Ambu, Smrati Skog, Svagito, Mistr Prasadam, Andrew Barnes, John Hawken, Alan Lowen, Mahasatvaa Sarita, Deborah Sundahl, Sugandho, Mona Lisa Boyesen a desítka dalších.

Termíny seminářů Moniky Sičové

1 880 Kč

Přihlásit se

Sexuální TAO pro ženy v PRAXI – Energy Yoni Egg - Yoni Vajíčko

St

30.1.2019

11 - 17:30 hod. s polední přestávkou na oběd

Naučíte se jak účinně používat Energetické Yoni Vajíčko ke kultivaci ženské sexuální energie, k upevnění ženského zdraví, k rozvoji tantrického a taoistického orgasmu a k léčení traumat a nemocí uložených v ženské pánvi.

Naučíme se teoreticky a prakticky, jak využít potenciál starodávné taoistické metody moderním pohledem na praxi Energetického vajíčka.

Objev svoji ženskou sílu, vášeň a sexuální extázi.

Tato seminář je pro tebe pokud:

- chceš najít svoji ženskou sílu, vášeň a sexualitu
- objevuješ magické energetické vajíčko
- máš potíže s menstruací, menopauzou a hledáš řešení

- máš potíže s otěhotněním a hledáš přirozenou cestu
- trápí tě záněty, výtoky nebo bolesti při milování
- zajímá tě, jak energetické vajíčko vybrat
- chceš se naučit základní i pokročilé cviky
- hledáš inspiraci, jak vajíčko používat

JAK MAGICKÉ ENERGETICKÉ VAJÍČKO POMÁHÁ
- negativní zážitky v Yoni a pánvi nahradí potěšením, láskou a vděčností za ženskou sexualitu.
- stabilizuje hormonální systém
- otevírá v každé ženě multiorgasmické schopnosti a tantrický orgasmus

Seminář je výhradně pro ženy. Naučíme se také základy Mohendžodáro pro každodenní praxi s vajíčkem. Originální Vajíčko z pravého KŘIŠTÁLU je již v ceně kursu.

580 Kč

Přihlásit se

Aktivace třetího Oka - OSHO© Gourishankar – Nauč se účinnou a jednoduchou techniku.

St

30.1.2019

19 - 21:30 hod.

Aktivace třetího oka

Existují techniky, které dokáží probudit aktivitu třetího oka. Budeme se věnovat meditaci Gourishankar, naučíme se veškeré její zákonistosti, tak abyste jí mohli sami praktikovat doma po dobu 21 dní. Pochopíme, kde nedělat chyby a kde naopak zaměřit svou plnou pozornost, abychom opravdu dosáhli výsledků. Jedná se o účinnou techniku, která vás provede krajinou třetího oka. Zároveň se jedná o absolutně bezpečné techniky adaptované na potřeby západního moderního člověka.

Aktivace třetího oka je důležitá pro každého člověka. Nejde jenom o to, umět se intuitivně správně rozhodnout, neboli vědět dopředu bez vědění. Ale i správně vytušit, když se jedná o životní situace, které mohou být pro nás životu nebezpečné. Každý dospělý může tuto schopnost znovu probudit, aktivovat a přivést k životu.

Děti mají tuto schopnost plně otevřenou do dvanácti let a lehce aktivovovatelnou, můj syn dokáže například vidět se zavřenýma očima, tedy se šátkem na očích, svět kolem sebe, hrát pexeso a běhat slalom poslepu. Děti dokáží svým třetím okem vidět nejen nehmotný svět, ale prokazatelně i svět hmotný.

Podle TibeŤanů je to Šivanetra, Oka Šivy, Oko Tantry. Dostanete do ruky účinný nástroj, který si budete pak sami doma praktikovat po dobu 21 dní.

To je doba, která je potřeba, aby se plně aktivoval potenciál techniky Gourishankar. Ve středu našeho čela, hlouběji v mozku, se nachází žláza s vnitřní sekrecí, epifýza, neboli třetí oko. Toto centrum se v dospělosti uzavírá a musíte jej trénovat, aby zůstalo aktivní.

Ale jakmile mu začnete věnovat pozornost, okamžitě obživne! Je jako malé dítě, které čeká na pozornost. Je to nejsnadněji aktivovatelná část našeho mozku, místo kde máme přímý kontakt s vědomím. Jenom musíte vědět, jak jej najít a jek jej aktivovat. Najdete jej tak, že volně zavřete oči, potom se lehce podíváte za zavřenýma očima nahoru a do středu. Volně dýcháte a pak už jej máte! Vaše pozornost je uprostřed vašeho obočí.

Snadno v tento okamžik zastavíte veškeré vaše myšlenky, stanete se pozorovatelem. Naučíme se, jak tímto místem nadechovat pránu, životní energii. Naučíme se techniky, které byly předány Pythagorovi, slavnému matematikovi, a ten s těmito metodami přišel na Západ a položil tak základní kámen veškerému mysticismu u nás.

Naučíte se nejen samotnou techniku Gouríshankar, ale i celé spektrum doprovodných technik k aktivaci třetího oka, tak abyste opravdu rychle zaznamenali pokrok a účinky v rozvoji šesté čakry. Již během 21 dní.

Naučíme se techniky, které vás s lehkostí a intuicí povedou životem. Jedná se o teoretický, ale zároveň i praktický seminář. ( 50:50)

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.