Prodýchejte se ke štěstí, zdraví a novému já

Možná jste si všimli, že jsme nedávno vydali knihu NÁDECH, VÝDECH  Stuarta Sandemena, která nese stejnojmenný podtitul.

Rádi bychom vám přiblížili, jak se můžete poměrně snadno dostat do větší pohody a prohloubit svou schopnost zvládat náročné situace. A to tím nejjednodušším způsobem, který máte při ruce každý den. Dechem.

Oslovili jsme dva dechové experty, kteří napsali předmluvu ke jmenované knize a oba vedou dechové workshopy.

Prodýchej se k novému já

Práce s dechem je pro statečné a odvážné, kteří už pochopili, že klíč k cestě za štěstím, silou a zdraví drží pouze a jenom ve svých rukou. Je pro ty, kteří – vystresovaní kancelářským prostředím – chtějí nalézt klid. Bolestně plachým lidem pomůže získat sebevědomí. Depresivní může proměnit ve šťastné, s optimistickým pohledem na budoucnost. Chronickým nespavcům pomůže prospat celou noc. Mladí i staří, skeptičtí i otevření se můžou zbavit negativních emocí, které si nesou dlouhé roky.

Jakub Chomát

Otec tří dětí, manžel a terapeut, který zažil osobní vyhoření – nadvakrát opouštěl „zlatou klec korporátního života a slibné kariéry“. 

Věnuje se provázení lidí na cestě k jejich spokojenosti. V posledních 5 letech provedl více než 4000 lidí svými workshopy Wim Hofovy metody.

Pracuje s principy somatického koučování a svoji terapeutickou praxi obohacuje o práci s dechem, transem a zážitkovou pedagogiku.

Blanka Hašková

Pětinásobná mistryně v účesové tvorbě, které už v době soutěžních psychických tlaků pomáhal dech.

Vědomé vnímáni přišlo přes holotropní dýchání, které jí pomohlo zvládnout brzkou ztrátu mámy. Poté následoval freediving a prohlubování dovedností, které začala předávat dál. V současnosti zaměřuje svoji pozornost ještě více do hloubky dechu.

Je certifikovanou instruktorkou Wim Hofovy metody a Oxygen Advantage.

NÁDECH, VÝDECH
přelomová kniha od Stuarta Sandemana

Tohle je knížka o dýchání. Je o tom, jak vám síla dechu může pomoci přetvořit svůj život, osvobodit se od minulosti a vytvořit nejlepší verzi sebe sama.

Dech je mocný a zároveň snadno dostupný nástroj, s jehož pomocí se můžete zbavit stresu, zmírnit bolest a zvládat emoce. Díky cvičením z této knihy se naučíte, jak s dýcháním pracovat tak, abyste znovu získali kontrolu nad svým tělem i myslí.

Na co se můžete těšit?

V knize najdete 40 praktických dechových cvičení. Budete si připadat jako v servisu, nejdříve zažijete diagnostiku a rychlou opravu nesprávných dechových návyků. Potom vás čeká hlubší práce, vstoupíte do světa emocí. A nakonec se naučíte, jak optimalizovat svůj dech a tím zvýšit svůj výkon v jakékoliv oblasti.

Objednejte si k semináři knihu jen za 414 Kč.
(DPC je 545 Kč).

Přihlášení a cena

Získejte nižší cenu při brzkém přihlášení. Na early bird a last minute ceny nelze uplatnit slevové kupóny.