Probuď svou spontánnost.
Začni se projevovat naplno a svobodně!

Pomocí rozmanitých improvizačních cvičení se uvolníš, pustíš a objevíš v sobě něco velmi jemného a zároveň neuvěřitelně syrového. Během tohoto semináře zažiješ mnohá překvapení. Rozvineš soucit se sebou samým, exploduješ do radosti a budeš mít opět chuť žít naplno.

Program semináře zahrnuje techniky, které jsou navrženy tak, aby tvořily integrovanou duchovní praxi, která povznáší ducha, ale jde zároveň i plně do těla. Pomůže ti být více v přítomnosti, více si věřit a umět se svobodně a bez zábran projevovat mezi lidmi.


Zkušenosti účastníků

"Nina je úžasnou, radostnou a posilující průvodkyní k plnějšímu životu."
Isabel Allende
"Není pochyb o tom, že Nina patří mezi nejlepší učitele tvořivosti a sebevyjádření."
Corey Fisher
"Nina Wise je nádherně divoká, spontánní a živá. Je vtipná, hluboká a autentická!"
Natalie Goldberg

Nina Wise

Performerka, učitelka dharmy, zakladatelka improvizačního Pohybového divadla

Nina zasvětila svůj osobní i pracovní život pohybovému a divadelnímu projevu, který se zabývá komplexním vztahem mezi tělem, myslí i duchem. Svá provokativní a originální díla představila na prestižních místech ve Spojených státech, v Jižní Americe, v Evropě a v Asii. Získala ocenění za scénografii, inovativní design a nové divadlo, včetně tří cen National Endowment for the Arts fellowships a sedmi ocenění divadelních kritiků Bay Area Theater Critics Awards.

Založila Pohybové divadlo (Motion Theater), což je originální pojetí autobiografické improvizace. Nina nabízí svá představení a kurzy v této jedinečné formě autentického sebevyjádření po celém světě. Je zvána do divadel, na různá setkání, konference i lékařské a politické akce.

Nina učí jednotlivce i týmy tvořivosti, kultivaci přítomnosti, snižování stresu, komunikaci a vedení. Známý buddhistický učitel Jack Kornfield ji pověřil, aby vyučovala budhistickou praxi v duchovních centrech po celém světě.

Nina je autorkou knihy „A Big New Free Happy Unusual Life“, která je věnována umění spontánnosti a sebevyjádření. Její příběhy a články se objevují v mnoha antologiích a časopisech. Vyučuje také na univerzitách, například na Kalifornské univerzitě, v Santa Cruz, v San Francisku a na univerzitě Johna F. Kennedyho.

Termín semináře

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea

Dům osobního rozvoje
Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Dále si prosím přineste sarong (velký šátek), prostěradlo, šátek na zavázání očí nebo klapky na oči.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.