Nalezni klid a smíření

17. - 20. listopadu 2022
 Čtvrtek až neděle 9:30-17:30 hod.
Maitrea, Týnská ulička 6
 

Kdo jsem? Otázka, kterou si všichni často klademe...
Abychom mohli vstoupit do podstaty mysli - čistého vědomí, do toho, kým jsme, musíme nejprve spatřit všechny naše osobnosti. S některými se ztotožňujeme lehce a jsme s nimi v kontaktu každý den.  Avšak existují i podosobnosti, které jsou více skryté, potlačované, jako zraněné, zlostné a uražené dítě. Stejně tak mohou být ve stínu ukryty i krásné části naší osobnosti, které mají strach se projevit.

Nahlédněte a prožijte to, kým jste, a přestanete se konečně bát!


Stud a jeho skryté tváře

Za své - současnou osobnost často pociťujeme stud. Stydíme se za to, jak se chováme, co děláme a pokud máme pocit, že to není správné, tak neustále opakujeme sobě a svému okolí "promiňte!".

Existují však i skrytější části osobnosti, které nejsou tak viditelné, avšak mohou mít velmi destruktivní a nebezpečný dopad. Zasahují totiž do našeho vědomí, protože jsou plné potlačované energie. Obvykle se projeví, až když jsme vyprovokováni. Představují to, čemu říkáme "toxický stud".

Pokud se rozhodneme tyto skryté osobnosti spatřit, pomůže nám hlubokého pochopení toho, že nejsou skutečné.  Co to znamená? Znamená to, že pokud je zcela prožijeme, např. otázkou "Kdo jsem?" a zároveň opustíme veškeré analyzování, posuzování a jen bezmyšlenkovitě prožijeme čistý stav "JÁ JSEM", pak se probudíte do stavu "kdo jste", ne co si myslíte, že jste".
 

Zažijte úlevu na vlastní kůži!

Nukunův příběh

Zkušenosti účastníků

Na týdenním kurzu s Nukunu jsem v sobě objevil moře klidu, láskyplnou hloubku, která mne nadále životem provází i v těch nejtěžších chvílích. Pro mne je Nukunu takovým dánským Eduardem Tomášem.
Martin
Mimořádné spojení psychoterapie a tradiční advaity... unikátní způsob, kterým lze přetnout "začarovaný kruh" mnohdy nekonečného hledání a poznat, kdo/co skutečně jsme...
Larisa

Nukunu se narodil v Dánsku v roce 1947. Vystudoval filozofii a psychologii. Pracoval 30 let jako psychoterapeut a přednášel o Gestalt psychologii, psychodramatu, primární terapii, NLP a meditaci.

Během této doby byl studentem velkých učitelů jako je Osho, Papaji a učitelů z linie Sacha. Po zkušenosti radikálního probuzení v březnu 1995 se jeho práce změnila. Nyní se soustředí na předávání své zkušenosti formou satsangu a intenzivních kurzů.

Základní učení Nukunu je "být tím, co je, tak jak to je." Díky tomuto jednoduchému pochopení mysl přestane bojovat sama se sebou a pravda se projeví sama ve své jednoduchosti a čistotě. Je to odpověď beze slov, která umlčí mysl navždy.

Rozhovor v našem magazínu
„Je to, jako když hledáte brýle a najednou si všimnete, že je máte celou dobu na nose. Probuzení je náhlé rozpoznání – určitý posun a skutečné „probuzení“ do skutečnosti.
Přečíst si celý rozhovor

Setkání v Srdci s Nukunem

Tlumočení angličtina/čeština zajištěno.

Tento 4denní seminář s Nukunem a jeho asistenty bude probíhat v intenzivní malé skupině maximálně 25 účastníků. 
Seminář není určen pro úplné začátečníky. Čeká nás hluboká a intenzivní vnitřní práce.

Setkání s Nukunem je pro vás, kteří jste se vydali na cestu hlubokého poznaní.

Satsangy 
Práce s hlasem a zvukem
Meditace a dechová cvičení
Hluboká vnitřní práce 
Krásný čas v důvěrném a bezpečném prostředí ... našich srdcí.
 

"Nechat věci plynout...zůstat ve svém srdci, i když kolem létají blesky. Hodně jsem o tom četla a hledala cesty... A pak jsem se setkala s Nukunem… a vše začalo plynout...samo v lehkosti a radosti …a já to jen následovala….obklopená soucitem a láskou. Netušila jsem jaké to je být v blízkosti osvíceného člověka, teď už to vím. Je to Boží!"
Míša produkční Maitrea

Přihlášení

LÉČENÍ STUDU A VINY - Cesta k osvobození

17. - 20. listopadu 2022
 Čtvrtek až neděle 9:30-17:30 hod.
Maitrea, Týnská ulička 6


V případě potřeby rozdělit platbu na 2 části nám napište na seminare@maitrea.cz.