Probuď své tělo a nech se hýčkat na vlnách ženské krásy a něhy!

ROZKVÉTÁNÍ ŽENY

Skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro, posílíme své ženství a vydáme se zpět k moudrosti svého těla i duše. Odpočineme si od stresu a napětí a načerpáme novou energii a sílu. Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět ji do celého těla. Otevři brány do světa hravosti a kreativity a začni opět naslouchat hlas svého srdce.

  MOHENDŽODÁRO

Mohendžodáro je starodávný tantrický rituál pro ženy vycházející z indické tradice, naladěný na potřeby moderní ženy. Je to zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu, svěžest a šťavnatost. Cvičení Mohendžodáro má řadu léčivých účinků - harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin a umožňuje zkvalitnit milostný život.


Zkušenosti účastníků

Cítím velikou radost a vděčnost, že jsem mohla prožívat nádherné úterní dopoledne s Olívii, plné tance, meditací a sdílení ve společnosti žen. Úžasná a inspirativní setkání, která mne, jako ženu, nesmírně obohacují. Moc děkuji!
Petra
Děkuji ti za tvé průvodcovství na cestě sama k sobě. Slova nedokážou vyjádřit, co vše jsem si prožila a jak moc to pro mne bylo důležité. Učím se uvolnit, naladit se na sebe, pocítit radost jen tak. Jsou to krásné, inspirativní úterní dopoledne!
Jana

Olivie Pospíšilová

Jsem lektorkou ženských kruhů a průvodkyni žen na jejich cestě. Jedenáctým rokem vedu ženské skupiny na pravidelných docházkových kurzech tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro v Praze a na celodenních prožitkových seminářích v Praze, Příbrami a Plzni. Na daná aktuální témata tvořím speciální víkendy pro ženy.

Mým darem je inspirovat ženy na jejich cestě k sobě samé, ke své ženskosti, sebelásce a sebeúctě.Ve své práci vycházím z tantrické jógy pro ženy, cvičení Mohendžodáro, ze svých vlastních zkušeností a prožitků.

Na mé cestě mě doprovázeli Komala (Brazílie), Pavla Holubová a Eva Korbelová, Kateřina Karaimi Motyčková, Miranda Gray, Monika Fillová, John Hawken, Monika Sičová Kůdelová,Igor Samotný.

Rozhovor v našem magazínu

Termíny seminářů

ROZKVÉTÁNÍ ŽENY

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

MANDALA ŽENSTVÍ

Večerní

500 Kč

600 Kč při platbě po 13.4.

700 Kč při platbě po 11.5.

Přihlásit se

MANDALA ŽENSTVÍ – Miluji a přijímám své tělo

Út

12.5.2020

18-21 hod.

MANDALA ŽENSTVÍ jsou večerní setkání žen v bezpečném a důvěrném prostředí, kde si ženy dovolí být opět ŽENAMI.

Každá žena je jedinečná, má svou specifickou energii, barvu, tvar, hlas a vůni a přesto nás něco silného spojuje. Přejeme si být krásné, krásné nejen navenek, ale i uvnitř. Cítit se hezky ve svém těle a umět mu naslouchat. Najít to posvátné místo v sobě, kam se můžeme uchýlit a odpočinout si od ruchu okolního světa. 

Jaké by to bylo, kdyby jsme své tělo přijímaly, přesně takové jaké je?
Jaké by to bylo, kdyby jsme mu naslouchaly a s láskou o něj pečovaly?
Jaké by to bylo, kdyby jsme své tělo milovaly?

Pokud něco v tobě volá, ANO to by bylo úžasné, pak je tento večer právě pro tebe.

Během večera se s úctou a laskavostí podíváme na naše bloky a staré programy, které nás svazují a omezují. Postupně je z těla uvolníme a prosvětlíme láskou. Vytančíme emoce z těla a v aktivní Osho meditaci se opět spojíme se svým tělem a jeho moudrostí. A pak s láskou ze svého srdce své tělíčko opečujeme, přijmeme a samy se do něj i do sebe zamilujeme.

To vše se bude dít v bezpečném a léčivém ženském kruhu.

Co ti setkání přinese:

- sdílení a podporu ženského kruhu.
- uvolnění těla a emocí ve spontánním tanci.
- prožiješ aktivní Osho meditaci.
- podpoříš své ženství
- pocítíš důvěru v sebe sama
- otevřeš a naplníš své srdce láskou
- spojíš se se svým tělem

Každé setkání ti přinese přesně to, co v daný okamžik potřebuješ.

Co s sebou: 
pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě tepla či chladu), možno šaty nebo sukni, šátek na oči, uzavíratelnou láhev na pití.

 

Večerní

500 Kč

600 Kč při platbě po 4.5.

700 Kč při platbě po 1.6.

Přihlásit se

MANDALA ŽENSTVÍ – Oslava a radost ze života

Út

2.6.2020

18-21 hod.

MANDALA ŽENSTVÍ jsou večerní setkání žen v bezpečném a důvěrném prostředí, kde si ženy dovolí být opět ŽENAMI.

Jaké by to bylo radovat se ze sebe, ze svého života, z každého nového dne?
Jaké by to bylo užívat si každý okamžik a cítit radost, která vyvěrá z nitra?

Tento večer si dovolíme pozvat do svého života energii RADOSTI a LEHKOSTI. Třeba se jen tak smát a radovat, tančit či zpívat.
Oslavovat samu sebe, život i své ženství.

Pomocí tance, meditace a dalších technik budeme uvolňovat bloky nebo omezení, které nám brání v tom, abychom se NAPLNO radovali ze života. 

Těším se na tento večer s vámi milé ženy, těším se na to, co vše můžeme společně  v radosti a lehkosti vytvořit a následně přenést do našich životů.
Čemu všemu se můžeme otevřít....

Tento večer se bude tvořit v přítomném okamžiku. Už teď se na něj moc těším.
 
S láskou a radostí Olivie

Co s sebou: 
pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě tepla či chladu), možno šaty nebo sukni, šátek na oči, uzavíratelnou láhev na pití.

 

POŽEHNÁNÍ S OLÍVIÍ

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

725 783 506
seminare@maitrea.cz