Nech svou duši rozpomenout,
jak krásné je BÝT ŽENOU.

ROZKVÉTÁNÍ ŽENY

Skrze spontánní tanec, aktivní i tiché meditace a ženské ásany ze sestavy Mohendžodáro, posílíme své ženství a vydáme se zpět k moudrosti svého těla i duše. Odpočineme si od stresu a napětí a načerpáme novou energii a sílu. Naučíme se vnímat energii pánevního dna a rozvádět ji do celého těla. Otevři brány do světa hravosti a kreativity a začni opět naslouchat hlas svého srdce.

  MOHENDŽODÁRO

Mohendžodáro je starodávný tantrický rituál pro ženy vycházející z indické tradice, naladěný na potřeby moderní ženy. Je to zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu, svěžest a šťavnatost. Cvičení Mohendžodáro má řadu léčivých účinků - harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin a umožňuje zkvalitnit milostný život.


Zkušenosti účastníků

Cítím velikou radost a vděčnost, že jsem mohla prožívat nádherné úterní dopoledne s Olívii, plné tance, meditací a sdílení ve společnosti žen. Úžasná a inspirativní setkání, která mne, jako ženu, nesmírně obohacují. Moc děkuji!
Petra
Děkuji ti za tvé průvodcovství na cestě sama k sobě. Slova nedokážou vyjádřit, co vše jsem si prožila a jak moc to pro mne bylo důležité. Učím se uvolnit, naladit se na sebe, pocítit radost jen tak. Jsou to krásné, inspirativní úterní dopoledne!
Jana

Olivie Pospíšilová

Olívie je žena, ze které vyzařuje jemnost, něha a živost. Má v sobě ukotvené všechny ženské podoby Dokáže tě obejmout něžnou mateřskou láskou, naslouchat a držet silné pole důvěry a bezpečí. Se stejnou lehkostí vnese hravost a ženskou svůdnost do tance.

Jejím darem je inspirovat ženy na jejich cestě k ženskosti, sebelásce a sebeúctě. Za to jaký život nyní prožívá a jakou energii předává,  vděčí dlouholeté  tantrické praxi, cvičení Mohendžodáro. 

Mohendžodáro je pro mě dar, který mi přináší vnitřní klid, radost a vyrovnanost.

Rozhovor v našem magazínu

ROZKVÉTÁNÍ ŽENY

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

MANDALA ŽENSTVÍ

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

725 783 506
seminare@maitrea.cz