Praktický, jednoduchý a přitom přímo zázračně účinný nástroj pro práci s vnitřními démony, k nimž patří naše závislosti, deprese či strachy. Využijte jedinečné příležitosti zažít na vlastní kůži praxi metody Pečuj o své démony (Feeding Your Demons - FYD) pod vedením Lamy Tsultrim Allione a jejích přímých žáků Charlotte Rotterdam a Pietera Oosthuizena.

12.-14.11.2021
Seminář proběhne online přes Zoom.
Pá: 19 - 20:30 hod.
So+Ne: 14:15 - 15 hod., 16 - 18 hod. a 19:30 - 21:30 hod.

 

Bestseller našeho nakladatelství

Jestli jste četli knihu Pečuj o své démony, už asi znáte princip metody Krmení démonů. Autorka knihy Lama Tsultrim Allione patří k posledním žijícím učitelům z linie Čhögjal Namkhai Norbua, kteří mohou předávat i její základ – prastarou praxi Chöd. Krmení démonů je Chöd v „západní úpravě“.

Metoda Pečuj o své démony 

Potýkáte se s depresemi, úzkostí, nemocemi, poruchami příjmu potravy, problémy ve vztazích, strachem, sebenenávistí, závislostí či zlostí? Praxe FYD je nazývá démony. Čím usilovněji proti nim bojujeme, tím silnějšími se stávají. Pokud změníme svůj přístup a věnujeme jim potřebnou péči, můžeme se z tohoto boje jednou provždy osvobodit.

Pátečním programem nás provede přímo Lama Tsultrim Allione. Víkendová část programu bude v rukou jejích přímých žáků Lopön Charlotte Rotterdam Pietera Oosthuizena. Ani o víkendu ale nebudou chybět vstupy Tsultrim Allione a společné sdílení s ní.
 

Co Vás během víkendu čeká?

- výuka buddhistické metody Pečuj o své démony (FYD)
- samotná praxe a procvičování technik
- meditace mindfulness
- individuální práce a práce ve skupině
- otázky a odpovědi, sdílení

Předchozí zkušenosti nebo znalosti buddhismu a meditace nejsou nutné.
Workshop bude tlumočen z angličtiny do češtiny.
Všichni jsou vítáni!

Pro koho je tento online seminář? 

Zaujala tě kniha a praxe Pečuj o své démony?

Zajímá tě meditace a filosofie buddhismu?

Bojuješ se závislostmi, strachem, vinou či vztekem?

Máš potíže navázat hluboké a harmonické vztahy?

Cítíš, že tvůj život ovlivňují traumata z minulosti?

Jsi terapeut a hledáš obohacení své práce s lidmi?

Lama Tsultrim Allione

Lama Tsultrim Allione je autorkou bestsellerů Moudré ženy, Pečuj o své démony a Vycházející moudrost. Je zakladatelkou centra Tara Mandala v jihozápadním Coloradu s třípatrovým chrámem a knihovnou věnovanou božským ženám buddhistické tradice. Vede mezinárodní komunitu s více než čtyřiceti skupinami po celém světě.

Narodila se v Nové Anglii, později vycestovala do Asie a v roce 1970 se ve věku 22 let v Bodhgayi v Indii stala první Američankou, která byla vysvěcena jako tibetská buddhistická mniška. Později se vzdala roucha a třikrát se vdala. Je matkou tří dětí a babičkou šesti vnoučat. V roce 2007 byla v Tibetu a Nepálu uznána jako reinkarnace proslulé tibetské jogínky z 11. století Machig Labdrön a je jednou z mála lamini (ženských lamů) na světě.  

Lopön Charlotte Rotterdam
a Pieter Oosthuizen

Pieter Oosthuizen a Lopön Charlotte Rotterdam jsou dlouholetí studenti tibetského buddhismu. Učí meditaci, Péči o démony, Chöd a další buddhistické praktiky v USA i v zahraničí. Jako učitelé působí v buddhistickém středisku Tara Mandala, které založila Lama Tsultrim Allione.

Pieter získal právnický titul v rodné Jižní Africe a je předsedou správní rady Tara Mandaly. Charlotte získala magisterský titul na Harvardské teologické škole a je instruktorkou a ředitelkou Centra pro rozvoj kontemplativního vzdělávání na Univerzitě Naropa.

Společně vedou Tara Mandala sangha. Jejich blog nabízí Dharmické úvahy o moderním životě: (www.skymind.us).

Přihlas se ještě dnes
a získej zvýhodněnou cenu

Seminář proběhne online přes Zoom.

12. - 14.11.2021
Pá: 19 - 20:30 hod., So+Ne: 14:15 - 15 hod., 16 - 18 hod. a 19:30 - 21:30 hod.
Přístupové údaje získáte po uhrazení rezervačního poplatku.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete do 5 pracovních dní automaticky záznam. Ten budete mít k dispozici následujících 14 dní, abyste se mohli k prožitku i informacím vrátit.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.