Vraťme do života radost a tvořivou sílu!

Pod povrchem našeho běžného prožívání, v našem podvědomí, se nacházejí informace o všech událostech, které jsme v životě prožili. Tyto informace s sebou nesou emoční náboj a naše tělo v každém okamžiku funguje pod vlivem těchto emocí. Jestliže byly určité události v našem životě spojené s traumaty, pocity studu, viny nebo strachu, potom stále prožíváme realitu zabarvenou těmito emocemi.

Pomocí technik energetického dechu, práce s tělem, či přepisu limbického otisku, můžeme tato traumata z našeho energetického systému uvolnit a změnit informaci v našem podvědomí. Naše tělo se tak uvolní, emoce budeme prožívat svobodněji. Náš projev bude více autentický, vrátí se nám do života radost a tvořivá síla, důvěra a harmonie. Naše uvědomění tak může růst směrem k celistvému bytí a naplněnému smyslu našeho života.

Zkušenosti účastníků

Dopad tohoto jednoho dne na můj život byl rozhodně přínosný a nastartoval šňůru dalších prospěšných změn, takže ano-znovuzrození v trefném slova smyslu. Děkuji
Zuzana
Milá Radko, děkuji Vám za včerejší Rebirthing. Po hluboké emoční katarzi mám pocit, že jsem odložila tunu závaží a dneska dýchám mnohem volněji a hlouběji než předtím. Cítím se znovuzrozená a na počátku mého nového života. Děkuji za energii Vaší duše a moudrost. S přáním krásného dne,
Luci

Radka Svobodová

Jsem lektorkou osobního rozvoje a průvodkyní na cestě do vlastního nitra. Sama jsem díky problémům v dětství podstoupila řadu různých terapeutických technik a ty, které mi nejvíce pomohly, jsem si průběžně osvojila a používám je nyní při práci s klienty.
Několik let jsem strávila v ústraní, meditací na odlehlých místech v přírodě. Studovala jsem tarotové symboly a snové archetypy a prohloubila svoji intuici a schopnost nahlížet pod povrch běžného vědomí a pojmenovat skryté souvislosti.
Ve své práci využívám konstelační techniky, práci se symboly, s tělem a zvukem. Podporuji jedinečnost každého člověka a jeho důvěru ve vlastní individuální proces k nalezení jeho vlastních vnitřních zdrojů.
Se svým přítelem pořádáme semináře na téma partnerských vztahů a komunikace. K mým velkým vášním patří také hudba, zpěv a šamanská práce s rostlinnými průvodci.

Vztah není jen procházka růžovým sadem, je hlavně o práci na sobě.“, říká pro rozhovor v Magazínu MAITREA Radka s Taranem


Taran je typickým příkladem intuitivního nespoutaného člověka kráčejícího životem svou vlastní cestou a učícího se na základě prožitků. Narodil se se seznamem diagnóz, ze kterých se ještě jako dítě „svým“ způsobem vyléčil. Ve středním věku trpěl silnými depresemi, které vyléčil pomocí psychedelických látek a šamanských technik. 
Nemá maturitu, a přesto postavil moderní výrobní závod a stal se jeho ředitelem. Nikdy nechodil do žádné umělecké školy. Hraje na několik hudebních nástrojů a vyrábí nádherné „čarodějné“ předměty a nástroje.
Několik let žil v přírodě na samotě a pomáhal zakládat alternativní komunity. Od indiánských šamanů získal zasvěcení do několika tradičních technik. 

Se svou partnerkou Radkou 6 let objevuje a praktikuje principy zdravých vztahů a komunikace.
Vede Mužské kruhy, Potní chýše a iniciační a léčivé rituály. V poslední době se také věnuje práci s rostlinnými esencemi a na principu „osobní franšízy“ vede svůj distribuční a vzdělávací tým.

             Taran

Termíny seminářů Radky Svobodové

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektorku:

703 388 226
radka@moje-vztahy.cz

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení..