Staňte se mistrným cestovatelem magickým světem snů!

Obnovte v sobě zapomenuté umění snění, které je nám lidem vlastní a které potřebujeme i v našem dnešním světě. Toto dobrodružství vám dokáže, že svět snů je skutečný svět, z kterého dokážete přinášet dary a poznání a tím magicky měnit svůj každodenní život.

Snění je cestování: navštěvujeme a jsme navštěvováni. Snění je místem setkání člověka s tím, co ho přesahuje a s čím může živě komunikovat. Je to část naší lidské “poslední záchrany“, dává nám vhledy do možné budoucnosti, díky kterým se můžeme lépe rozhodovat.


Zkušenosti účastníků

Workshop snění s Robertem je jednou z těch událostí, které si budu vždy pamatovat. Nejlepší dárek, jaký si můžete dát.
Katy
Techniky Vědomého snění vnesly do mého života vyléčení mých vztahů, energii a jasnost.
Jane

Robert Moss

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů.

Robert Moss je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti.  Několik z nich vyšlo i v češtině.

Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Web: www.mossdreams.com

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Termíny seminářů

5 500 Kč

6 500 Kč při platbě po 27.10.

Přihlásit se

BRÁNY SNŮ – Umění cestování světem snů

Čt – Ne

7. – 10.11.2019

Čt: 18-21, pá: 16-21, so: 10-19, ne: 10-16.30 hod.

Naučíte se praktické techniky, s jejichž pomocí můžete do vašeho každodenního života vnést energii, vedení a léčivou moc z hlubší reality. Objevíte způsoby, jak dostat vědomí bezpečně za hranice svého těla, jak otevírat brány mezi světy a jak je v případě potřeby zase zavřít.

V rámci dobrodružství Aktivního snění budete vyzváni k tomu, abyste se rozpomenuli na hlubší příběh vašich životů a žili jej. Naleznete potvrzení toho, co jste už tušili nebo snad jen zahlédli v napůl zapomenutých snech či v odlescích měsíčního světla na vodní hladině.

- Snění je cestování, naučte se otevírat a vstupovat skrze brány snů.
- Na tomto světě jste proto, abyste splnili vaši misi.
- Události a situace, s nimiž se setkáváte ve fyzické realitě, mají svůj původ v hlubším řádu reality, v říši snů – a do ní se můžete naučit vědomě vstupovat.
- Můžete navštívit Druhou stranu a komunikovat se zesnulými na místě, kde jsou teď. A to vám může být velmi nápomocné – stejně jako možnost přestat se bát Smrti a udělat z ní svého spojence.
- Nikdy nejste omezeni svým tělem ani zákony Newtonovské fyziky – jedinou výjimkou je selhání vaší představivosti.
- Žili jste předtím, než jste byli počati, a budete žít i po smrti.
- Stejně jako máte biologickou rodinu, patříte i do duchovní rodiny. Své protějšky máte v jiných časech i v alternativních realitách. Jsou to aspekty vašeho většího, multidimenzionálního já.
- Souhry událostí jsou známkou toho, že jste navázali osobní vztah s Univerzem. Nechat se navigovat synchronicitou je způsob snícího, jak se pohybovat po cestách každodenního života.

Naučíte se jak cestovat – snící a zároveň dokonale bdělí – do říší imaginace a na další místa v neběžné realitě, kde naleznete poznání, dobrodružství a možnosti uzdravení. Ukážeme si, že se znameními, která nám přináší každodenní život, můžeme pracovat podobně jako se snovými symboly. Budete pozváni k tomu, abyste se setkali se svými protějšky v jiných realitách a mohli nahlédnout vědění svého Vyššího Já, které najdete uprostřed aspektů multidimenzionálního já. Stručně řečeno: tento program je pozvánkou k tomu, abyste se stali právoplatnými občany multidimenzionálního vesmíru.

Během tohoto semináře vás Robert Moss seznámí s funkčními technikami metody Aktivní snění, jehož je autorem. Aktivní snění představuje originální syntézu šamanismu a moderní práce se sny, která nám pomáhá znovu si vzpomenout na náš posvátný úkol, který máme v tomto světě, následovat ho a manifestovat. Tím se mohou udát zásadní změny v naší existenci, které vždy vedou k našemu dobru.

Tlumočení zajištěno.

650 Kč

700 Kč při platbě po 27.10.

Přihlásit se

SÍLA SNŮ – Sny jako zdroj léčení a vedení

Čt

7.11.2019

18-21 hod.

Sny vždycky říkají víc, než už víme.

Připojte se k večernímu energií nabitému dobrodružství s Robertem Mossem. Prozkoumáme při něm mnoho způsobů, kterými mohou sny podpořit náš život, a zároveň si otevřeme přístup do multidimenzionálního vesmíru. Budeme probírat jednoduché a přitom mocné techniky, které nás mohou spojit se zdroji vedení a uzdravování a do každodenního života vnášejí jiskru magie.

Dozvíte se, že snění není jen to, co se děje ve spaní – především je to výsledek probuzení se do hlubšího řádu reality. Se svým pověstným humorem a praktickým přístupem vám Robert pomůže plně prožít skutečnost, že snění je záležitostí duše a života. Ukáže vám, jak vás snění propojuje se zdrojem vyššího vědění a jak můžete zapojit intuici tak, abyste si pomocí ní vytvořili lepší budoucnost.

V průběhu celé historie lidstva oceňovala většina společenství sny a snící ze tří důvodů. Lidé rozuměli tomu, že nám sny zpřístupňují zdroje vědění a moudrosti, na které naše mysl běžně nedosáhne. Tyto zdroje nazývali různě: bůh, bohyně, příroda, předkové, nebo Vyšší Já. Zároveň se obecně vědělo, že sny nám ukazují budoucnost a připravují nás na výzvy a příležitosti, které na nás čekají. Třetím důvodem je souvislost, kterou zaznamenala většina kultur – vztah mezi sny a léčením. Sny nás mohou upozornit na rozvíjející se nemoc, mohou být zdrojem sebeléčebné imaginace a mohou nám ukázat stav našeho citového a duchovního zdraví. 

Tlumočení zajištěno.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.