Staňte se mistrným cestovatelem magickým světem snů!

Obnovte v sobě zapomenuté umění snění, které je nám lidem vlastní a které potřebujeme i v našem dnešním světě. Toto dobrodružství vám dokáže, že svět snů je skutečný svět, z kterého dokážete přinášet dary a poznání a tím magicky měnit svůj každodenní život.

Snění je cestování: navštěvujeme a jsme navštěvováni. Snění je místem setkání člověka s tím, co ho přesahuje a s čím může živě komunikovat. Je to část naší lidské “poslední záchrany“, dává nám vhledy do možné budoucnosti, díky kterým se můžeme lépe rozhodovat.


Zkušenosti účastníků

Workshop snění s Robertem je jednou z těch událostí, které si budu vždy pamatovat. Nejlepší dárek, jaký si můžete dát.
Katy
Techniky Vědomého snění vnesly do mého života vyléčení mých vztahů, energii a jasnost.
Jane

Robert Moss

Autor a nadšený průvodce techniky Vědomé snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prožil tři zážitky blízkosti smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého vzdělávání pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů.

Robert Moss je autorem několika knih o snění, šamanismu a představivosti.  Několik z nich vyšlo i v češtině.

Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Web: www.mossdreams.com

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.

Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Termíny seminářů

6 500 Kč

Vyprodáno

MAGICKÉ SNĚNÍ – Zasvěcení do snění 7 starobylých tradic

Čt – Ne

31.1. – 3.2.2019

Čt: 18-21, pá: 16-21, so: 10-19, ne: 10-16.30 hod.

Obnovte v sobě zapomenuté umění snění, které je nám lidem vlastní a které potřebujeme i v našem dnešním světě. Toto dobrodružství vám dokáže, že svět snů je skutečný svět, z kterého dokážete přinášet dary a poznání a tím magicky měnit svůj každodenní život.

Snění je cestování: navštěvujeme a jsme navštěvováni. Snění je místem setkání člověka s tím, co ho přesahuje a s čím může živě komunikovat.
Je to část naší lidské “poslední záchrany“, dává nám vhledy do možné budoucnosti, díky kterým se můžeme lépe rozhodovat.

Zažijte dobrodružství, při kterém se ponoříte hluboko do zapomenutých technik snění. Během tohoto semináře se naučíte pracovat se sny a sněním dle 7 starobylých tradic:

1. Začneme u indiánské tradice šamanského snění, které si Roberta povolalo, když se přestěhoval na farmu v severní části New Yorku a začal se sněním s předky této krajiny. Snění s Ostrovní ženou se naučíte od prastaré mohawské šamanky, matky Vlčího klanu. Ta nás učí, že snění je záležitost duše. Navádí k k pravému smyslu života a přivádí ztracenou energii zpět domů.

2. Snění s Hovořící zemí se naučíte v aboridžinské tradici, která tvrdí, že sny jsou portály do snového bezčasí a „kdykoliv“, kde se můžete setkávat se svým předky. Učí nás také, že vše kolem je živé a promlouvá k nám, stačí správně naslouchat.

3. Budete praktikovat i egyptské snění. Naučíte se používat telepatii, jako nástroj komunikace. Vyhledáte si spojence ve světě bohů a otevřete se svitu modré hvězdy.

4. Poletíte do světa Helénské kultury, praktikovat léčení v Asklépiově snovém chrámu.

5. V Indii se naučíte snění Kosmického snu boha Višnu. Zjistéte jaké místo může mít pravé zasvěcení a učení ve světě snů, jak můžete vejít a přemístit zkušenosti z jiných životů, jakožto vědomí snílci. Poznáte, jak použít aktivní snění k tvorbě vlastní reality.

6. S keltskou bohyní s parožím se budete učit starodávnému způsobu snění keltské a nordické oblasti. Naučíte se měnit podobu, přivábit duši zpět domů zpěvem a stopovat očima a křídly Havraních dvojčat. Půjdete zpívat do říše snů a vrátíte se s novými písněmi v duchu bardů, kteří nacházeli ve snění dokonalý zdroj inspirace.

7. Nakonec budete snít podle Junga, který zasvětil svou práci tomu, aby spojil západní vědu a učení s prastarými cestami duše. Půjdete s posvátným průvodcem, stejně jako Junga provázel Philemon. Naučíte se nechat se provázet snovými obrazy pro léčení a dokončování věcí. Po vzoru Junga, budete praktikovat aktivní imaginaci.

Toto sdílené dobrodružství vám dokáže, že svět snů je skutečný svět, z kterého lze přenášet dary pro každodenní život a tím magicky měnit svůj život.

---

Robert Moss pochází z Austrálie. Jedno přísloví tamních domorodých obyvatel, Aboridžinců, říká: Velké příběhy „chytnou“ správné připravené lidi, aby se skrze ně nechaly „vyprávět“ a žít. Jediné, co pro to musíme my, lidé udělat, je být na správném místě, na kterém nás mohou „chytit“. V místě, které je daleko za hranicí konvenčního myšlení a vnímání světa a naší reality.

Během tohoto semináře vás Robert Moss seznámí s funkčními technikami metody Aktivní snění, jehož je autorem. Aktivní snění představuje originální syntézu šamanismu a moderní práce se sny, která nám pomáhá znovu si vzpomenout na náš posvátný úkol, který máme v tomto světě, následovat ho a manifestovat. Tím se mohou udát zásadní změny v naší existenci, které vždy vedou k našemu dobru.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

600 Kč

700 Kč při platbě po 24.1.

Vyprodáno

SETKÁNÍ S PŘEDKY – Léčení a snění se zemřelými

Čt

31.1.2019

18-21 hod.

Kontakt s mrtvými, zvlášť ve snech, je úplně přirozený a děje se po staletí, protože mrtví jsou „naživu“ a často nás vyhledávají, aby s námi komunikovali. Buď přijdou za námi, nebo můžeme my za nimi – ve snech.

Šamanský přístup ke smrti, umírání a posmrtném životě.

Indiáni říkájí, že cesta duše po smrti je stejná jako cesta duše ve snech. Snění a práce se sny je v současnosti určující pro rozvinutí „umění umírání“.

Jakmile se jednou stanete aktivním snílkem, přestanete mít pochybnosti o tom, že vědomí přežívá tělesnou smrt. Budete vědět, že zatímco sníte, setkáváte se se zemřelými a navštěvujete oblast, kde jsou duše zemřelých. Naučíte se poznávat, že léčení a odpuštění jsou vždy přístupné skrze jasnou hranici fyzické smrti.

Co se na workshopu naučíte?

- vždy je možné uzdravovat a odpouštět, i když mezi životem a smrtí stojí daná hranice;
- jak umožnit našim milovaným, co nás opustili, a našim předkům, aby se stali našimi rodinnými průvodci a rádci;
- jak pomoct duším zemřelých, kteří uvízli nebo nevědí, co se s nimi děje;
- jednoduché každodenní rituály pro nápomocnou komunikaci se zemřelými.

Robert Moss pochází z Austrálie. Jedno přísloví tamních domorodých obyvatel, Aboridžinců, říká: Velké příběhy „chytnou“ správné připravené lidi, aby se skrze ně nechaly „vyprávět“ a žít. Jediné, co pro to musíme my, lidé udělat, je být na správném místě, na kterém nás mohou „chytit“. V místě, které je daleko za hranicí konvenčního myšlení a vnímání světa a naší reality.

Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vžždy se hodí zápisník a tužžka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využžijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možžno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možžné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražžským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možžné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložžení.