Staňte se cestovatelem i průvodcem světem snů!

jaro 2023 - termín bude upřesněn
St-So: 10-19hod, ne: 10-16 hod.

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Obnovte v sobě zapomenuté umění snění, které je nám lidem od pradávna vlastní. Toto dobrodružství vám dokáže, že svět snů je skutečným světem, ze kterého dokážete přinášet dary, informace a poznání a tím magicky měnit svůj každodenní život.

Výcvik je koncipován tak, aby všechny zájemce o metodu Aktivního snění povzbudil k praxi v nejrůznějších prostředích a podmínkách. Učitel snění pak může léčivý potenciál metody kreativně využít pro dobro ostatních jedinců i celých komunit.

Získejte certifikát Učitel snění - první úroveň 

Naučíte se, jak zvládnout faktor “chaosu”, který se na cestě dříve či později objeví, jak druhým lidem pomoci léčit jejich osobní vztahy a oživit jejich pracovní výkonnost. Jedním z důležitých momentů je také naučit se, jak uctít Posvátný záměr druhých a jak cestovat mezi světy.

Výcvik pokrývá širokou škálu znalostí o snění, adepti jdou do hloubky a dost často jsou postaveni tváří v tvář silným výzvám. Postupuje se přes jednotlivé úrovně; v každé z nich účastníci dostanou i podrobný návod k další domácí praxi. Součástí výcviku je také práce s časem, komunikace, storytelling a posílení naší schopnosti vést druhé. 

Všechny postupy sestavil Robert Moss pouze pro účely tohoto výcviku a informace nikde jinde nenajdete.

Tlumočení z angličtin do češtiny pro vás zajistí Veronika.

Pro koho je výcvik určen?

Žáci a absolventi výcviku Učitel snění pocházejí z nejrůznějších prostředí; najdete mezi nimi umělce, hudebníky, podnikatele, producenty a spisovatele stejně jako terapeuty, zdravotníky a pracovníky ve školství nebo sociálních službách. Někteří absolventi tohoto výcviku pokračují jako přednášející na Škole snění, jiní techniky Aktivního snění plně vnesou do svého každodenního života či do své již existující praxe. 

Co všechny spojuje, je láska ke snění a hluboká touha pomoci druhým otevřít v nich jejich vlastní dar léčení, kreativitu a hlubší porozumění sobě i dalším světům, které se díky aktivnímu snění stanou snadněji dostupnými.

Obsah pětidenního výcviku

 • Otevření a udržení Posvátného prostoru

 • Vytvoření a vedení Kruhu snění

 • Vedení deníku snů

 • Sdílení snů, proces Bleskového snění

 • Znovuvstoupení do snu

 • Práce s varujícími a jasnovidnými sny

 • Práce se sny o zesnulých

 • Práce s časem

 • Snění s pomocí průvodců ze spirituálního světa

 • Léčení za pomoci snů

 • Kreativní hry se sny

 • Rozvíjení schopností vůdce skupiny

 • Komunikace, improvizace, storytelling

 • Etika a odpovědnost Učitele snění

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Robert Moss

Autor, skvělý vypravěč a nadšený průvodce techniky Aktivní snění - originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii, v dětství měl tři zážitky blízké  smrti. Vede semináře po celém světě, je lídrem tříletého vzdělávání pro učitele Aktivního snění a on-line školy snů. Práci se sny a sněním považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

www.mossdreams.com

Robert Moss je autorem mnoha knih o snění, šamanismu a představivosti. Několik z nich vyšlo i v češtině v nakladatelství Maitrea.

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození. Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kteří  se zajímají o poznání sebe sama, spirituálních rozměrů bytí a chtějí se seznámit s přirozeností reality."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Termín, cena a přihláška

jaro 2023 - termín bude upřesněn
St-So: 10-19hod, ne: 10-16 hod.

MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Vaše rezervace bude potvrzena po zaplacení kurzovného.
Čím dříve se přihlásíte, tím výhodnější cenu získáte.

Pokud potřebujete rozdělit platbu na splátky, kontaktujte nás na seminare@maitrea.cz