Realizujte své sny za pomoci
dvanácti tajemství imaginace

Následujte hluboké volání, protože Velký duch, Univerzum, Bůh, nebo ať už Existenci nazýváte jakýmkoli způsobem, podporuje životní cesty těch, kteří následují volání vlastního srdce. Velkým posvátným  snem otevíráte prostor pro léčení a uzdravení.

Toužíte po krásnějším životě?
Přejete si více času na sebe, nebo pro své blízké? Více peněz na cestování, nebo koníčky?
Chcete, aby se váš život stal plynulejším?
Byli byste rádi, kdyby byl váš vztah živější, nebo byste naopak rádi nalezli klid v samotě?
Potřebujete se odpoutat od svazující minulosti?

Robert Moss říká, že za pomoci naslouchání vlastním snům prohloubíme umění imaginace, a díky tomu se naše sny začnou stávat skutečností.

Váš život je tak bohatý nebo chudý, tak lákavý nebo nudný, jak jen si dokážete představit. Často se nám stává, že život neběží podle našich představ. 
Ale právě naše představy jsou tím, co omezuje náš život."

Naslouchejte touhám svého srdce a nechte se vést skrze snovou realitu svým vnitřním dítětem a imaginací. Protože když se pohybujete v energetickém poli snění, vytváříte magnetismus, na který okolní svět začne reagovat.

Co se dozvíte na online večeru?

 • Jak použít sen nebo osobní obraz jako portál pro cestu k uzdravení či zasvěcení.

 • Nejjednodušší způsob, jak se pustit do aktivního snění a překonat špatné sny a noční můry.
 • Jak si vybudovat bezpečné místo pro vize, kde se můžete spojovat se svými duchovními spojenci a průvodci.
 • Jste magnetičtí. Ať už si myslíte nebo cítíte cokoli, vesmír říká ANO a pomáhá vám vaše myšlenky manifestovat.
 • Svět fantazie existuje a je zcela skutečný.
 • Můžete se vydat do magické knihovny, ve které najdete přístup k mistrovským učitelům a informacím na jakékoli téma, které vás zajímá.

Vystupte z unavujících starých příběhů, které jste zdědili po rodině a převzali od ostatních lidí. Odložte příběhy čerpající z vašich osobních dějin neúspěchů a porážek.

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Seminář bude zahrnovat šamanské cesty vedené Robertovým živým bubnováním. Odejdete s postupy a prostředky, které vám pomohou projevit vaše nejhlubší sny a přinést jejich kouzlo do každodenního života.

Rozvíjejte dar vize pomocí semináře s Robertem Mossem

Probuzený dar vize nám dává jasný úsudek a umožňuje nám porozumět naší intuici a snům a jít tam, kam nás vedou. Díky tomu dokážeme citlivě vnímat potřeby Existence a to nám umožňuje odevzdat se s důvěrou proudu života.

Když dar vize spí, člověk sice klade velký důraz na rozum a informace, jeho mysl však zůstává omezená a zamlžená. Své sny, pocity a intuici odkládá stranou, protože je považuje za nesmyslné a matoucí.

Robert Moss

Autor a nadšený průvodce technikou Vědomého snění, originální syntézy šamanismu a moderní práce se sny. Narodil se v Austrálii a v dětství prošel třemi zážitky blízké smrti. Vede semináře po celém světě, včetně tříletého výcviku pro učitele Vědomého snění a on-line školy snů.

Robert Moss je autorem mnoha knih o snění, šamanismu a představivosti.  Několik z nich vyšlo i v češtině.

Vědomé snění považuje za cestu k probuzení. Probuzení do bohatosti možností našeho života.

Oficiální web Roberta Mosse

"Kniha Chlapec, který zemřel a vrátil se zpět je fascinující cestopis popisující vizionářské cesty do nevšední reality. Bohaté spektrum pozoruhodných dobrodružství prožitých ve vědomí sahají od zážitků blízkosti smrti přes vzpomínky z předchozích inkarnací, lucidních jasnovidných snů a setkání s duchy a archetypálními bytostmi až k ohromujícím synchronicitám a šamanským zkušenostem psychospirituální smrti a znovuzrození.
Jedinečná schopnost Roberta Mosse řídit tyto prožitky, používat je jako zdroj inspirace, léčení a duchovního vhledu a následně je integrovat do každodenního života, činí z této knihy neocenitelného průvodce pro všechny, kdo se zajímají o poznání sebe sama a spirituálních rozměrů bytí a kdo se chtějí seznámit s přirozeností reality
."

Stanislav Grof, MD, autor děl Za hranice mozku a Psychologie budoucnosti

Co získáte účastí na online večeru?

 • Díky online seminářům máte možnost ponořit se do hloubky vlastního prožitku z prostředí, které je Vám blízké.
   
 • Můžete si sami nastavit, jak moc si dovolíte dostat se do procesu léčení a jak moc se v průběhu večera zapojíte do dění.
 • Večer bude kombinovaný. V první části si budeme povídat o tématu, druhá  bude věnována šamanské cestě aktivního snění.
   
 • Po skončení online semináře dostanete do 5 pracovních dnů nahrávku, kterou budete mít po dobu dalších 14 dní volně ke zhlédnutí, takže se můžete k prožitku i k informacím vrátit.

Často kladené otázky

Co když online seminář nestihnu?

Ze semináře, na který se přihlásíte, dostanete poté, co proběhne záznam, který si budete moct opakovaně pustit po dobu 14 dní.

Potřebuji nějakou aplikaci?

Online setkání momentálně probíhají na Zoomu. Do telefonu či tabletu si Zoom si můžete stáhnout přes Google.play nebo Apple Store. Na počítač si můžete stáhnout aplikaci přes https://zoom.us/download.

Budu se mít na koho obrátit, když budu mít technické potíže?

Ano! V průběhu online seminářů jsme tady pro Vás. Pokud máte problém se spuštěním či připojením nebo se v průběhu akce objeví jiné technické potíže, volejte na +420 725 783 506 nebo pište na seminare@maitrea.cz.

Co když nestíhám začátek?

Pokud nestíháte začátek, vůbec nic se neděje. Do online semináře Vás pustíme i po jeho zahájení a zmeškanou část si pak můžete pustit ze záznamu.

Jak fungují interakce na online semináři?

Online seminář není jen nudná přednáška. U některých je možné (a žádoucí) sdílení či práce ve dvojicích nebo skupinách v takzvaných breakout roomech, do nichž jsou účastníci webináře rozděleni. Často je součástí akce také prostor pro dotazy pokládané přímo lektorovi.

Bývají online semináře tlumočené?

Pokud není přímo u online semináře uvedena informace, že není tlumočen, bude profesionálně tlumočen do českého jazyka.