Přestaň utíkat od sebe sama

Odlož obavy a předsudky.  Prožij konečně se vším všudy tři kontroverzní emoce, které jsou ve skutečnosti branou ke třem vytouženým stavům bytí. Vykroč s námi na cestu a prozkoumej je do hloubky.

Doprovázet nás bude po celou dobu moudrost Osho Zen Tarotu.

Samandřiny semináře jsou vhodné pro každého, kdo:

- už se nechce neustále kontrolovat a vytěsňovat své emoce 

- dozrál k odvaze poznat, pochopit a svobodně prožívat sebe sama

- chce převezmout odpovědnost za svůj život a pocity a stát se tvůrci své reality

Celý den nás bude doplňovat Osho Zen Tarot, se kterým Samandra pracuje už více než 17 let. Pokud jej vlastníš i Ty, vezmi si ho s sebou, pokud ne, půjčíme ti balíček.

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová 
zenová vědma a průvodkyně Osho Zen Tarotem

Jsem znalkyně a vášnivá propagátorka Osho Zen Tarotu a průvodkyně na cestě osobní transformace. Odhaluji zasuté příčiny emočních bloků, bolesti, strachu a nepohodlí v každodenních situacích a nabízím postupy, jak se cítit v životě svobodněji, plněji a radostněji.

Moje pojetí Osho Zen Tarotu je hluboce terapeutické, inspirativní a v každém ohledu osvobozující. 

Kromě individuálních terapií je mou vášní šířit dobré jméno a slávu Osho Zen Tarotu jako jednoduchého nástroje pro osobní sebereflexi a kompas v životě. Vedu online i offline kurzy práce s Osho Zen Tarotem pro začátečníky i pokročilé. 

Více informací najdete na mém webu nebo Facebooku.

Při zakoupení balíčku 3 seminářů
získáte zvýhodněnou cenu:

Protože jít se stejnou skupinou více a více do hloubky se vyplatí nejen finančně.

Všechny semináře proběhnou v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1 v malé skupině účastníků (maximálně 25).

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.