Už před sebou neutíkej a žij svobodněji

Odlož své předsudky a obavy a prozkoumej tři kontroverzní emoce - strach, vinu a stud. Pocity doprovázející tyto emoce jsou pro nás často nepříjemné a bolestivé, ale setkání s nimi bývá ve skutečnosti branou k vytouženému stavu bytí. Během těchto setkání nás bude doprovázet moudrost Osho Zen Tarotu.

Vykroč s námi na cestu
umění transformace emocí!

Pohledem účastnice z předchozí trojice seminářů:

Tři transformační dny se Samandrou na témata hněvu, smutku a nenávisti mi poskytly tolik inspirace, uvědomění a vhledů jako dlouho nic. Samandra nabízí své jedinečné dary, kde se snoubí vzácná kombinace zdánlivě neslučitelného: absolutní upřímnost, láskyplné porozumění a respekt k jedinečnosti každého s nulovým souzením. S citem a respektem k Vaší cestě se dozvíte, co zrovna potřebujete slyšet, aniž by Vás u toho kdo hodnotil. Děkuji.
Bára

Samandřiny semináře jsou pro každého, kdo:

  • už se nechce neustále kontrolovat a vytěsňovat své emoce 
  • dozrál k odvaze poznat, pochopit a svobodně prožívat sebe sama
  • chce převzít odpovědnost za svůj život a pocity a stát se TVŮRCEM své reality

Naše společná setkání bude doprovázet Osho Zen Tarot, se kterým Samandra pracuje už více než 17 let a její vhledy skrze karty jsou k nezaplacení.
Není třeba s sebou mít vlastní balíček karet.

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová

Samandra je znalkyně a vášnivá propagátorka Osho Zen Tarotu a průvodkyně na cestě osobní transformace. Odhaluje zasuté příčiny emočních bloků, bolesti, strachu a nepohodlí v každodenních situacích. Nabízí postupy, jak se cítit v životě svobodněji, plněji a radostněji.

Její pojetí Osho Zen Tarotu je hluboce terapeutické, inspirativní a v každém ohledu osvobozující. Samandra pracuje s lidmi formou individuálních terapií a vede živé i online kurzy. Osho Zen Tarot je jejím životním kompasem a zároveň nástrojem pro osobní sebereflexi. 

Více informací najdete na jejím webu nebo Facebooku.

Co řekli o Samandře účastníci semináře?

Syrově, s nadhledem, pokorou a láskyplně? Zvláštní kombinace, že?  Osho Zen Tarot v Samandřine podání je přesně takový! Pestrý a barevný jako život sám. Moc doporučuji osobní i skupinovou práci...
Petra
Pokud se chcete potkat sami se sebou na nejhlubší úrovni, jsou semináře Samandry trefa do černého. Oceňuji její plnou přítomnost, trpělivé, laskavé a zároveň velmi pravdivé vedení, žádné pohádky. Samandra se nevměšuje, jen nabízí. Kdo chce vidět, uvidí, a pak se mohou dít zázraky, když to dovolíme. Velké plus za skvělý smysl pro humor.
Marcela
Samandra je ze všech žen, co znám, ta nejnapojenější na synchronicitu vesmíru - už jen z jejích každodenních výkladů mám pocit, že magickým kukátkem sleduje, co se kde děje.
Zuzana

Přihláška

Semináře proběhnou v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1 v malé skupině účastníků (maximálně 20). Pokud se přihlásíte včas, můžete využít zvýhodněných cen. Na výhodný balíček všech tří seminářů nelze uplatnit další slevu.

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.