Přestaň utíkat od sebe sama

Odlož své předsudky, obavy a prozkoumej tři kontroverzní emoce, které jsou ve skutečnosti branou k vytouženému stavu bytí.
Během těchto celodenních setkání nás po celou bude doprovázet moudrost Osho Zen Tarotu.


Vykroč s námi na cestu umění transformace emocí!

Projdi hněvem 

11. 10. 2022 | 10:00 - 18:00 hod.

Hněv je často zaměňován s agresivitou. Je zesměšňován, urážen a manipulován. Ve skutečnosti je hněv velkým ochráncem našich hranic a schopnosti vnímat svou sílu a individualitu. 

Trápí tě, že často upadáš do sebelítosti a připadá ti, že tě nikdo nerespektuje? Máš pocit, že trpíš přebujelým perfekcionismem a za pochvalu a ocenění šlapeš po své sebehodnotě a důstojnosti?

Dej hněvu zdravý průchod a začne pracovat v tvůj prospěch.

Přijmi smutek 

1. 11. 2022 | 10:00 - 18:00 hod.

Přijď, jestliže toužíš po štěstí a máš pocit, že se ti ho stále nedostává. Přijď, pokud máš jakékoliv předsudky spojené s pocitem smutku, slzami, které ti brání ve štěstí. 

Silně prožitkové setkání, kde budeš mít možnost se znovu nadechnout do svobody a úlevy.

Moudrost plynoucího smutku ti otevře bránu k prožívání štěstí a probudí víru v zázraky. Budeš více důvěřovat vlastním emocím a zvládneš ustát ztráty, které jsou přirozenou součástí života. 

Samandřiny semináře jsou vhodné pro každého, kdo:

- už se nechce neustále kontrolovat a vytěsňovat své emoce 

- dozrál k odvaze poznat, pochopit a svobodně prožívat sebe sama

- chce převzít odpovědnost za svůj život a pocity a stát se TVŮRCEM své reality

Celý den nás bude doplňovat Osho Zen Tarot, se kterým Samandra pracuje už více než 17 let.
Pokud jej vlastníš i Ty, vezmi si ho s sebou, pokud ne, půjčíme ti balíček.

Co řekli o Samandře účastníci semináře?

"Syrově, s nadhledem, pokorou a láskyplně? Zvláštní kombinace, že?  Osho Zen Tarot v Samandřine podání je přesně takový! Pestrý barevný jako život sám. Moc doporučuji osobní i skupinovou práci..."
Petra
"Samandra je ze všech žen, co znám, ta nejnapojenější na synchronicitu vesmíru - už jen z jejích každodenních výkladů mám pocit, že magickým kukátkem sleduje, co se kde děje."
Zuzana

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová

Zenová vědma a průvodkyně Osho Zen Tarotem

Samandra je znalkyně a vášnivá propagátorka Osho Zen Tarotu a průvodkyně na cestě osobní transformace. Odhaluje zasuté příčiny emočních bloků, bolesti, strachu a nepohodlí v každodenních situacích. Nabízí postupy, jak se cítit v životě svobodněji, plněji a radostněji.

Její pojetí Osho Zen Tarotu je hluboce terapeutické, inspirativní a v každém ohledu osvobozující. Samandra pracuje s lidmi formou individuálních terapií a vede živé i online kurzy. Osho Zen Tarot je jejím životním kompasem a zároveň nástrojem pro osobní sebereflexi. 

Více informací najdete na mém webu nebo Facebooku.

Umění transformace emocí

Všechny semináře proběhnou v prostorách Maitrey, Týnská ulička 6, Praha 1 v malé skupině účastníků (maximálně 25).

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka, hodit se mohou i pastelky. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Doporučujeme více vrstev, aby bylo možné se převléci do suchého či se naopak svléci. Hodit by se mohl i šál/šátek/deka na sezení. Tančit budeme naboso nebo v měkké taneční obuvi.

Je na místě občerstvení?

Na místě si můžete zakoupit drobné občerstvení (sušenky, müsli tyčinky a podobně). K dispozici je káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku nebo balená voda. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka s posezením. K dispozici je i lednice.

Kde je Maitrea?

Seminář se koná v domě osobního rozvoje MAITREA v Týnské uličce 6, v samém srdci Prahy v blízkosti Staroměstského náměstí.

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, OC Palladium nebo pod Rudolfinem (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.