Tancem k pravdě

Každý den na sebe bereme rozličné role a masky. Často si toho ani nejsme vědomi, ztotožňujeme se s nimi a druhým říkáme: “Ano, toto jsem já.” Pod jejich tíhou a snahou jim dostát, plnit je na výbornou, se často hroutíme fyzicky i psychicky. Blokuje se tím tak kanál, kterým jsme. Odhoďte své masky a nechte volně proudit přirozený tok života ve své plné síle, lásce a radosti.

Vydejte se se mnou na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec, kde tyto masky oloupeme, odhodíme a s úžasem nahlédneme, co se pod jejich nánosem skrývá.
Osvoboďte se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Pohlédněte do svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Do pravdy, kdo doopravdy jste a také kdo nejste.


Zkušenosti účastníků

Díky Satyam jsem poznala, co je soustředit se jen na tanec a svoje tělo. Že fakt není podstatné jak, kdo tančí. Učila jsem se tančit celou duší a srdcem, být sama sebou. Tanec mi pomohl projít pro mne hodně obtížným obdobím života: rozchodem s dlouholetým partnerem. Bylo snadné se otevřít a sdílet prožité.
Martina
Se Satyam mě nejvíce baví výběr jejích písní. Nerada si nechávám do tance mluvit, nerada se v něm nechávám vést, hudba mě ale tématem vždy provede přirozeně, spontánně a sama od sebe. Má na ni neskutečný cit a často s ní objevuji úplně nové obzory, které se pak projeví i v mém tanci a prožitku. Vážně si to užívám!
účastnice semináře

Již od dětství mé moudré tělo chtělo být svobodné a projevovat se volně a tak jsem s ním zápasila a snažila se ho krotit ať už vrcholovým sportem nebo v tanečních, ale nakonec vždy vyhrálo. Když jsem se v roce  2011 pár týdnů před porodem ocitla na workshopu 5Rytmů a na dvě hodiny jsem zcela zapomněla na své obří břicho, rozhodla jsem, že takhle tančit chci už navždy. Od té doby tedy tančím a tančím a v tanci je mé léčení, má meditace i pravda.

Když jsem se vrátila po letech v cizině zpět do západních Čech a zjistila, že nemám kde svou vášeň provozovat, dodala jsem si odvahu a začala dar vědomého tance a osvobození skrze něj sdílet s ostatními na svých tanečních večerech a seminářích pro ženy.

Tetelím se radostní, když mohu zažívat s ostatními, jak se z nich loupou vrstvy, role a masky a jejich těla i duše se stávají svobodnějšími, zářivějšími a opravdovějšími. Je mi ctí a požehnáním být průvodkyní na této cestě a brát s sebou všechny nádherné a odvážné hledače pravdy, svobody a radosti.

 Vidět a cítit, jak lidé opouštějí myšlenky a pozornost mají upřenou na část těla, až i tato pozornost zmizí a oni se stanou tancem samotným. Naleznou svou verzi pravdy tím, kým doopravdy jsou- Tvořitelem, tvořením i stvořeným.

Jsem velmi vděčná svým úžasným tanečním učitelům, Mar - Tine Friese a Jessie Howie za roky s 5rytmy, Piovi Campo a jeho dech beroucímu pojetí Dance Therapy. Nekonečné díky a hlubokou lásku a pokoru cítím k mým duchovním mistrům Danovi Krejčímu z Oneness centrum Rusava, který ve mně zasel první semínko touhy po opravdovém poznání a stále mi tuto rostlinu, která z něj vyrostla pomáhá opečovávat, Shanti Mayi, osvícené čistoskvoucí bytosti a laskavému Nukunovi, u kterého momentálně procházím výcvikem Neduálni Terapie.

Rozhovor v našem magazínu

Taneční semináře pro ženy

VÍKEND PRO ŽENY

2 900 Kč

3 500 Kč při platbě po 31.1.

Přihlásit se

Tancem k sobě - očista ženy – Hluboká léčivá cesta skrze tanec

So – Ne

21. – 22.3.2020

So: 10-18 hod, Ne: 10-16 hod.

Brzké jaro je ideální doba očišťování toho, co nám již neslouží. Síla v nás se probouzí po dlouhé tuhé zimě a je blahodárné vymést všechny staré kouty a vyklidit harampádí, aby tato nová jarní síla měla volný prostor přinést to, co chceme - lásku, radost, hojnost, Život…

Vydej se s námi na hlubokou léčivou cestu skrze tanec.

 Spojíme se s naším krásným tělem a poprosíme jeho moudrost, ať nám pomůže očistit naše ženské orgány. Co si pamatují, co ti už neslouží? Co blokuje tvou ženskost? Máš v těle zaseknutou nepodporu a nepřijetí první menstruace a tak stále prožíváš některé fáze cyklu s velkou nelibostí? Jaké bylo tvé první milování? Odevzdáváš se svému partnerovi s láskou a důvěrou anebo si tvé tělo stále ještě myslí, že musí být dáváno? Prožíváš krásu a plnost splynutí a orgasmu? Co tvůj porod, vyšla si z něj posílená moudrá žena-matka, nebo si stále v těle držíš pocity selhání?

 Všechny takové a podobné zážitky, pokud nejsou očištěny, určují to, jak prožíváme danou oblast dnes. Během prvního dne každá z vás objeví právě ten zážitek, na který je zrovna nejvíc potřeba si posvítit, na který je vše připraveno a načasováno. Moudrost Bytí a Těla ti napoví a skrze tanec tuto vzpomínku v těle přepíšeš. Bez mysli, beze slov, bez šťourání se v teorii. Přineseme ji do naší pozornosti, osaháme ji, prolomíme zdi, které vytvořila, vypustíme vodu i bahno ze dna rybníka a nalezneme klid. Druhý den přijde na řadu uklizený, čistý, prázdný prostor. Čemu teď dáváš zelenou? Na co jsi v pánvi udělala místo a co se do ní s novou jarní silou může nalít? V tanci toto přilákáme a pozveme např. lásku, něhu, plodnost, radost, tvorbu, moudrost, orgasmus – zkrátka cokoliv, co ti právě teď v tvém životě nejvíce chybí a možná o tom ani nevíš.

Na této cestě tě podpoří nejen Moudrost tvého těla, síla Přítomného okamžiku, léčivá moc Tance, hudby a zvuku, ale také my dvě průvodkyně. Aby ses cítila naprosto v bezpečí, přizvala jsem k tomuto semináři báječnou zkušenou terapeutku Dominiku Markovou.

Dominika o sobě:
Jsem lektorka, mentální koučka a terapeutka a také autorka projektu „Ženské světy“, který se již šestým rokem zabývá vzděláváním a osobním rozvojem žen. Vycházím z mé 20. ti leté praxe s klienty v oblasti TĚLA, MYSLI a EMOCÍ. S klienty pracuji pomocí gestaltterapie, imaginace, interpretace a konstelací. Postupně pronikáme do vědomých i nevědomých programů, které ovlivňují život, neboť trvalé změny by měly vycházet z nejniternější podstaty a nikoli z vnějšku.

S Dominikou jsme připravily náplň semináře tak, abys byla v bezpečí a důvěře a mohla tak otevřít prostor zázrakům, které tvoje tělo skrze tanec může konat. Na této víkendové cestě budeme tedy obě dvě s Tebou. Každá svou přítomností a talentem podpoříme tvoji očistu Ženy, abys mohla odejít o něco lehčí i bohatší.

 

PRO ŽENY

490 Kč

590 Kč při platbě po 9.3.

Přihlásit se

TANCEM K SOBĚ - MOJE TĚLO –  Taneční večer pro ženy

St

11.3.2020

18:30-21:30

Vědomý tanec je jednou z cest, jak přijít k sobě, do svého nitra. Stejně jako meditace nás učí ztišit mysl, která jindy neustále mluví, hodnotí, posuzuje a kritizuje. Tomu, my ženy, často snadno podlehneme a vytvoříme si celou snůšku domněnek o sobě. Navzájem si klidně i protiřečí, ale my s nimi chodíme po světě a myslíme si, že jsme to my.

Tento večer poprosíme naše tělo, aby nám pomohlo skrze Tanec (tedy nám ženám dokonale vlastní nástroj) ukázat, kdo jsme pod tím vším. Jaké jsou naše ženské dary a talenty.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomý tanec ztišíme svou mysl
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami     sebou
- nahlédneme na naše ženské dary
- ochutnáme, jak vědomě ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance nalezneme recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

Pokud chcete, přineste si malý artefakt (květinu, sošku, šperk)na ženský oltář.

Taneční večery pro ženy i muže

450 Kč

550 Kč při platbě po 29.1.

Přihlásit se

TANCEM K PRAVDĚ – Láska

St

5.2.2020

18:30-21:00

Co je láska? Kde bydlí? Odkud se bere a kam jde? Toužíte po ní? Co jí brání? Pojďme tyto otázky společně prozkoumat v našem těle a společném Tanci.

Společně se vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec. Osvobodíme se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Zahlédneme své masky a odkryjeme, co se za nimi ukrývá. Pohlédneme do tváře svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Ve vědomém tanci tento proces probíhá přirozeně a skrze tělo. Není tedy potřeba myšlenek, které jsou často překážkou k osvobození. Přeskočíme analýzu problémů a traumat, rozpustíme je pohybem a koncentrací do jednotlivých částí našeho těla. Nakonec i tato koncentrace zmizí a my se staneme svobodnými, pravdivými bytostmi. To vše je často doprovázeno velkou radostí a lehkostí, jako i katarzí a uvolněním. Vaše tělo je moudré a přesně ví, jak se pohybovat a projevovat a když mu dáte svobodu, mohou se dít zázraky.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomí tanec budeme odlupovat slupky osobnosti
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami sebou
- objevíme a posílíme nasměrování naší pozornosti do těla
- naučíte se vědoma ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance naleznete recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Taneční večer je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se chtějí zas o krůček přiblížit sami sobě a pokladu, který v sobě nesou. Nemusíte být tanečníci, stačí mít odvahu zkoumat své tělo, v pohybu a tanci a chuť si hrát.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

450 Kč

550 Kč při platbě po 26.2.

Přihlásit se

TANCEM K PRAVDĚ – Dokonalé načasování

St

4.3.2020

18:30-21:00

Ptáte se někdy "Proč zrovna teď?". Nebo naopak si přejete, aby něco už bylo a ono ne a ne? Pozdě, brzy, kdy? Pojďme se společně naladit na to, že vše k nám přijde v ten pravý čas. 

Společně se vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec. Osvobodíme se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Zahlédneme své masky a odkryjeme, co se za nimi ukrývá. Pohlédneme do tváře svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Ve vědomém tanci tento proces probíhá přirozeně a skrze tělo. Není tedy potřeba myšlenek, které jsou často překážkou k osvobození. Přeskočíme analýzu problémů a traumat, rozpustíme je pohybem a koncentrací do jednotlivých částí našeho těla. Nakonec i tato koncentrace zmizí a my se staneme svobodnými, pravdivými bytostmi. To vše je často doprovázeno velkou radostí a lehkostí, jako i katarzí a uvolněním. Vaše tělo je moudré a přesně ví, jak se pohybovat a projevovat a když mu dáte svobodu, mohou se dít zázraky.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomí tanec budeme odlupovat slupky osobnosti
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami sebou
- objevíme a posílíme nasměrování naší pozornosti do těla
- naučíte se vědoma ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance naleznete recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Taneční večer je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se chtějí zas o krůček přiblížit sami sobě a pokladu, který v sobě nesou. Nemusíte být tanečníci, stačí mít odvahu zkoumat své tělo, v pohybu a tanci a chuť si hrát.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

PRO ŽENY

490 Kč

590 Kč při platbě po 9.3.

Přihlásit se

TANCEM K SOBĚ - MOJE TĚLO –  Taneční večer pro ženy

St

11.3.2020

18:30-21:30

Vědomý tanec je jednou z cest, jak přijít k sobě, do svého nitra. Stejně jako meditace nás učí ztišit mysl, která jindy neustále mluví, hodnotí, posuzuje a kritizuje. Tomu, my ženy, často snadno podlehneme a vytvoříme si celou snůšku domněnek o sobě. Navzájem si klidně i protiřečí, ale my s nimi chodíme po světě a myslíme si, že jsme to my.

Tento večer poprosíme naše tělo, aby nám pomohlo skrze Tanec (tedy nám ženám dokonale vlastní nástroj) ukázat, kdo jsme pod tím vším. Jaké jsou naše ženské dary a talenty.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomý tanec ztišíme svou mysl
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami     sebou
- nahlédneme na naše ženské dary
- ochutnáme, jak vědomě ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance nalezneme recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

Pokud chcete, přineste si malý artefakt (květinu, sošku, šperk)na ženský oltář.

VÍKEND PRO ŽENY

2 900 Kč

3 500 Kč při platbě po 31.1.

Přihlásit se

Tancem k sobě - očista ženy – Hluboká léčivá cesta skrze tanec

So – Ne

21. – 22.3.2020

So: 10-18 hod, Ne: 10-16 hod.

Brzké jaro je ideální doba očišťování toho, co nám již neslouží. Síla v nás se probouzí po dlouhé tuhé zimě a je blahodárné vymést všechny staré kouty a vyklidit harampádí, aby tato nová jarní síla měla volný prostor přinést to, co chceme - lásku, radost, hojnost, Život…

Vydej se s námi na hlubokou léčivou cestu skrze tanec.

 Spojíme se s naším krásným tělem a poprosíme jeho moudrost, ať nám pomůže očistit naše ženské orgány. Co si pamatují, co ti už neslouží? Co blokuje tvou ženskost? Máš v těle zaseknutou nepodporu a nepřijetí první menstruace a tak stále prožíváš některé fáze cyklu s velkou nelibostí? Jaké bylo tvé první milování? Odevzdáváš se svému partnerovi s láskou a důvěrou anebo si tvé tělo stále ještě myslí, že musí být dáváno? Prožíváš krásu a plnost splynutí a orgasmu? Co tvůj porod, vyšla si z něj posílená moudrá žena-matka, nebo si stále v těle držíš pocity selhání?

 Všechny takové a podobné zážitky, pokud nejsou očištěny, určují to, jak prožíváme danou oblast dnes. Během prvního dne každá z vás objeví právě ten zážitek, na který je zrovna nejvíc potřeba si posvítit, na který je vše připraveno a načasováno. Moudrost Bytí a Těla ti napoví a skrze tanec tuto vzpomínku v těle přepíšeš. Bez mysli, beze slov, bez šťourání se v teorii. Přineseme ji do naší pozornosti, osaháme ji, prolomíme zdi, které vytvořila, vypustíme vodu i bahno ze dna rybníka a nalezneme klid. Druhý den přijde na řadu uklizený, čistý, prázdný prostor. Čemu teď dáváš zelenou? Na co jsi v pánvi udělala místo a co se do ní s novou jarní silou může nalít? V tanci toto přilákáme a pozveme např. lásku, něhu, plodnost, radost, tvorbu, moudrost, orgasmus – zkrátka cokoliv, co ti právě teď v tvém životě nejvíce chybí a možná o tom ani nevíš.

Na této cestě tě podpoří nejen Moudrost tvého těla, síla Přítomného okamžiku, léčivá moc Tance, hudby a zvuku, ale také my dvě průvodkyně. Aby ses cítila naprosto v bezpečí, přizvala jsem k tomuto semináři báječnou zkušenou terapeutku Dominiku Markovou.

Dominika o sobě:
Jsem lektorka, mentální koučka a terapeutka a také autorka projektu „Ženské světy“, který se již šestým rokem zabývá vzděláváním a osobním rozvojem žen. Vycházím z mé 20. ti leté praxe s klienty v oblasti TĚLA, MYSLI a EMOCÍ. S klienty pracuji pomocí gestaltterapie, imaginace, interpretace a konstelací. Postupně pronikáme do vědomých i nevědomých programů, které ovlivňují život, neboť trvalé změny by měly vycházet z nejniternější podstaty a nikoli z vnějšku.

S Dominikou jsme připravily náplň semináře tak, abys byla v bezpečí a důvěře a mohla tak otevřít prostor zázrakům, které tvoje tělo skrze tanec může konat. Na této víkendové cestě budeme tedy obě dvě s Tebou. Každá svou přítomností a talentem podpoříme tvoji očistu Ženy, abys mohla odejít o něco lehčí i bohatší.

 

450 Kč

550 Kč při platbě po 10.4.

Přihlásit se

TANCEM K PRAVDĚ – Být Tancem, Být Životem

17.4.2020

18:30-21:00

Jaké to zažít, že je vámi žito? Pokud si uvědomím, že netluču srdcem, ani nerozvádím kyslík z a do plic, proč bych měl trvat na tom, že já jsem ten, kdo "dělá" myšlenky, pocity a činy? Jsem to já, kdo tančí? Nebo je mnou tančeno? Pojďme spolu prozkoumat tento jemný, ale zásadní rozdíl.

Společně se vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec. Osvobodíme se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Zahlédneme své masky a odkryjeme, co se za nimi ukrývá. Pohlédneme do tváře svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Ve vědomém tanci tento proces probíhá přirozeně a skrze tělo. Není tedy potřeba myšlenek, které jsou často překážkou k osvobození. Přeskočíme analýzu problémů a traumat, rozpustíme je pohybem a koncentrací do jednotlivých částí našeho těla. Nakonec i tato koncentrace zmizí a my se staneme svobodnými, pravdivými bytostmi. To vše je často doprovázeno velkou radostí a lehkostí, jako i katarzí a uvolněním. Vaše tělo je moudré a přesně ví, jak se pohybovat a projevovat a když mu dáte svobodu, mohou se dít zázraky.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomí tanec budeme odlupovat slupky osobnosti
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami sebou
- objevíme a posílíme nasměrování naší pozornosti do těla
- naučíte se vědoma ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance naleznete recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Taneční večer je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se chtějí zas o krůček přiblížit sami sobě a pokladu, který v sobě nesou. Nemusíte být tanečníci, stačí mít odvahu zkoumat své tělo, v pohybu a tanci a chuť si hrát.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

450 Kč

550 Kč při platbě po 6.5.

Přihlásit se

TANCEM K PRAVDĚ – Kdo jsem já?

St

13.5.2020

18:30-21:00

Položit si čas od času tuto otázku je naprosto zásadní věc v životě. Nechat přijít odpověď, opravdu z hlubin a z Pravdy je snad ještě zásadnější. Dost často nás může překvapit, ať už svou změnou, nebo naopak trvalostí a jednoduchostí. Toto téma mě osobně vždy velice zaujme, tak se přijďte zaujmout sami sebou i vy! Těším se na společnou cestu.

Společně se vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec. Osvobodíme se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Zahlédneme své masky a odkryjeme, co se za nimi ukrývá. Pohlédneme do tváře svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Ve vědomém tanci tento proces probíhá přirozeně a skrze tělo. Není tedy potřeba myšlenek, které jsou často překážkou k osvobození. Přeskočíme analýzu problémů a traumat, rozpustíme je pohybem a koncentrací do jednotlivých částí našeho těla. Nakonec i tato koncentrace zmizí a my se staneme svobodnými, pravdivými bytostmi. To vše je často doprovázeno velkou radostí a lehkostí, jako i katarzí a uvolněním. Vaše tělo je moudré a přesně ví, jak se pohybovat a projevovat a když mu dáte svobodu, mohou se dít zázraky.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomí tanec budeme odlupovat slupky osobnosti
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami sebou
- objevíme a posílíme nasměrování naší pozornosti do těla
- naučíte se vědoma ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance naleznete recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Taneční večer je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se chtějí zas o krůček přiblížit sami sobě a pokladu, který v sobě nesou. Nemusíte být tanečníci, stačí mít odvahu zkoumat své tělo, v pohybu a tanci a chuť si hrát.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

450 Kč

550 Kč při platbě po 27.5.

Přihlásit se

TANCEM K PRAVDĚ – Limity těla

St

3.6.2020

18:30-21:00

Kde naše tělo končí a kde začíná? Co běžně považujeme za "moje tělo" a jak to ve skutečnosti je?

Můžete se těšit na velmi experimentální a zajímavý večer.

Společně se vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu skrze vědomý tanec. Osvobodíme se od svých pohybových vzorců a tím i od rolí a identit s nimi spjatých. Zahlédneme své masky a odkryjeme, co se za nimi ukrývá. Pohlédneme do tváře svého pravého Já a do pravdy, kterou toto setkání přináší. Ve vědomém tanci tento proces probíhá přirozeně a skrze tělo. Není tedy potřeba myšlenek, které jsou často překážkou k osvobození. Přeskočíme analýzu problémů a traumat, rozpustíme je pohybem a koncentrací do jednotlivých částí našeho těla. Nakonec i tato koncentrace zmizí a my se staneme svobodnými, pravdivými bytostmi. To vše je často doprovázeno velkou radostí a lehkostí, jako i katarzí a uvolněním. Vaše tělo je moudré a přesně ví, jak se pohybovat a projevovat a když mu dáte svobodu, mohou se dít zázraky.

Co vás čeká na tanečním večeru:
- skrze pohyb a vědomí tanec budeme odlupovat slupky osobnosti
- odloupneme masky, očistíme nánosy myšlenek a vykoukneme na svět čistější, pravdivější, více sami sebou
- objevíme a posílíme nasměrování naší pozornosti do těla
- naučíte se vědoma ovládat svou pozornost a tak meditovat v pohybu, doma, v práci
- v kouzlu tance naleznete recept, jak žít svobodnější život, vnímat Sebe a propojit se s Jednotou všeho Bytí.

Taneční večer je vhodný pro všechny muže i ženy, kteří se chtějí zas o krůček přiblížit sami sobě a pokladu, který v sobě nesou. Nemusíte být tanečníci, stačí mít odvahu zkoumat své tělo, v pohybu a tanci a chuť si hrát.

Co s sebou: pohodlné oblečení, které vám nebude bránit v pohybu, například legíny či plátěné kalhoty/kraťasy a tričko, malý ručník a uzavíratelnou lahev na pití.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

                                                777 000 637
                                           kyskam@msn.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.