Probuďte mystéria ženskosti a objevujte dary ženské cykličnosti pro harmonický život plný lásky a úcty k sobě a ke svému tělu

Cyklus moonlodge je sestaven ze 4 setkání.  Každý večer je zasvěcen jednomu z ženských archetypů: dívka, milenka, matka a stařena.  Budeme objevovat, co všechno přinášejí, jakou moudrost v sobě nesou a jak tyto dary můžeme aplikovat v každodenním životě. Dozvíte se jak můžete podpořit své záměry a sny díky rituálům spojeným s lunou. Jak vyladit svůj menstruační cyklus a naučit se důvěřovat pocitům ve svém těle. 

Společně budeme tančit, sdílet, tvořit, dopřávat si péči a pozornost. Vytvoříme příjemný a bezpečný prostor, ve kterém se každá žena může se cítit přijímána taková jaká je: ve své síle i ve své křehkosti.
Přijďte si dobít své ženské “baterky” a udělejte si čas na sebe. Po ženském kruhu se budete cítit ještě více ve své síle, zářivé kráse a plnosti.


Zkušenosti účastníků

Laskavá a láskyplna cesta k sobě, nalezení hluboce skryté vnitřní ženy, bohyně, královny.
Martina
Nádherný čas strávený v ženském kruhu mě vyslal zvláštním a zároveň krásným směrem. Konečně jsem našla něco co mě naplňuje a dává mi smysl. Tamara Sofia je nádherná a úžasně nabitá osobnost která mi ukázala cestu nejen ke své ženské podstatě. DĚKUJI!
Alena
Tamara Sofia je úžasná bytost. Miluju práci, kterou odvádí. Dělá něco, co pro mě má smysl. Chvilky strávené s ní skutečně stojí za to.
Magda

Tamara Sofia Shmidt

Zakladatelka projektu Sisterhood a My Mehndi - Prague. Věnuje se práci s hlasem, ženským uměním a posvátnému "tetování" hennou. Lektorka uměleckých kurzu, henna workshopu a také ženských skupin Moonlodges.

Velmi ráda pracuji se ženami. Šířím moudrost ženského kruhu skrze hudbu, různé výtvarné techniky, vyšívání, tkání a jiná ženská umění. Zabývám se symbolikou a sakrální geometrii. Jedním z mých velkých témat je propojení šamanské cesty s bytím v megapolisu, tudíž harmonickým soužitím a vědomou spolupráci se městem, jako spirituální entitou. Procházím 2 letým výcvikem kněžek bohyně u Lilie Khousnoutdinové, Katky Kramolišové a Petry Cihlářové.

Termíny seminářů Tamary Sofie Shmidt

Momentálně není vypsaný žádný kurz.

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

V případě dotazů týkajících se semináře
kontaktujte přímo lektora:

773 969 872
tami.shmidt@gmail.com

Často kladené otázky

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete. 

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. 

Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času.

Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.