Vědomosti nám dávají svobodu!

Věřím, že existuje jedna věda o člověku a světě a je těsně provázaná s astrologii. Pokud se naučíme její jazyk, budeme žít v souladu se zákony vesmíru. Získávat znalosti o sobě a jít k pravdě by mněl byt náš každodenní záměr.

Žijeme ve velice zajímavé době, kdy se široké veřejnosti odhalují tajemství o člověku, světě a dějin lidstva. Pokud jste zvědavi, nebo se ptáte kde je tady vaše místo nebo jak dále – tak je asi na čase vydat se na cestu sebepoznání. Rada vám pomůžu v kladeni otázek a hledáni odpovědi.

Zkušenosti účastníků

Milá Tanjo, jsem opravdu šťastná, že jste mi přišla do cesty! Vaše semináře jsou pro mě vždy zážitkem a pokaždé jsem velmi překvapená, co díky Vám odhalím. Sbírám puzzle, které mi do sebe zapadají. Velice děkuji už se těším na další
Magdalena
Dobrý den Tatjano, moc Vám dekuji‎ za včerejší seminář. Bylo to pro mě velmi přínosné ,dalo mi to další směr v rámci poznání sebe sama a zkvalitnění tohoto života. Moc rád budu v rámci časových možností pokračovat na Vasich seminářích. Děkuji a přeji pěkný den.
Michal

Podle profese jsem komparativní filolog a filozof. Výuka je neoddělitelnou součástí mých profesních činností. Nabízím konzultace z astro-psychologie a duchovni astrologie a pořádám semináře na různá témata. Také se zabývám Feng shui a jinými východními uměními, jejichž cílem je vývoj harmonické osobnosti a žití v souladu s přírodními a kosmickými zákony. V poslední dobu se zabývám metodu duchovni léčby Thetahealing a nabízím také konzultace.

Doktorskou disertaci jsem obhájila na Filosofické fakultě v Praze na téma mytických paradigmatů avantgardy. Ve své teoretické práci jsem se zabývala literaturou, uměním, duchovní filozofií jazyka a fenomenologií mytického vědomí. Po absolvování odborného pobytu v Číně jsem se začala intenzivněji zajímat o současnou komparativní mytologii, náboženství a astro-psychologii.

Založila jsem studio Well-balanced, studio pro duševní pohodu, ve kterém jsem sjednotila různé aktivity a služby, kterými jsem se zabývala v posledních deseti letech. V tomto období jsem pravidelně organizovala semináře a workshopy v Česku, nejčastěji v domě osobního rozvoje Maitrea.

Postupem času mezi účastníky seminářů a mezi klienty rostl zájem o mou teoretickou práci a výuku a tak jsem se rozhodla začít s nimi komunikovat novým způsobem.  Z toho vznikly webové stránky Symbolické myšlení a Škola symbolického myšlení a s nimi i celý nový model práce. Služby a konzultace poskytuji stejně jako dříve, nicméně semináře a kurzy nabízím už i přes internet. Dále přes internet nabízím video lekce a přednášky na astrologická, filozofická, mytologická a psychologická témata. 

V mé práci s klienty pravidelně potkávám lidi, kteří se na mě obracejí, abych jim dala naději. Dát naději je někdy nutné, ale často může být člověk sveden na špatnou stranu. Jsem radši, když se na mě lidé obrací, abych jim přenesla znalosti. Vědomosti často osvobozují.

Mgr. Tatjana Micić Ph.D
Kontaktní údaje:
Telefon: 608 123 288
tmicic@volny.cz
http://symbolicthinking.net/cs/
http://www.well-balanced.cz/

Tatjana Micić

S Tanjou Micić spolupracujeme již dlouhou dobu a několikrát jsme jí "vyzpovídali" Přečtěte si rozhovory s Tanjou v našem Magazínu

Budoucnost není statická

Nechat se žít

Termíny seminářů Tatjany Micić

400 Kč

Přihlásit se

Emoce a emotivní jistoty – Voda v nás

Po

16.12.2019

18-21 hod.

Největší část našeho těla se skládá z vody. Element Vody v astrologii symbolizuje emoce a naše emoce jsou indikátorem našich vibračních frekvencí. Výzkum Masar Emota potvrdil, že v morfogenetickém poli vody ve formě vibraci zůstávají skladovány všechny informace. V astrologii to muže znamenat, že takzvaná „Vodní“ znamení i planete nesou informace o tom, co jsme prožili, co teď prožíváme (třeba nevědomě) a, co potřebujeme mít či zažívat, aby naše emoce byli v rovnováze.
Emoce jsou těsně vázané na instinktivní rovinu biti, upozorňuji nás, když přijde nebezpečí. Instinkty jsou vázaný na element Vody a intuice na element Ohne. Žádná s těchto dvou psychických funkci se nedá racionálně vysvětlit a jsou to úplně odlišní jeví.
Získáni emotivní jistoty je jedna z nejzákladnějších potřeb člověka. Tato potřeba je často nepochopena, jelikož jde o iracionální a hluboce schovanou vrstev člověka. Na semináři budeme mluvit o tom, co na základě horoskopu potřebujete, abyste se cítili emotivně jisti či řekneme i stabilní, jak projevujete city, který druhy emoci jsou ve vás nejsilněji, jak rozlišovat instinkty od intuici a mnoho toho druhého.
V letech 2019 – 2020 emoce všech nás se projevuji mnohem intenzivněji než obvykle protože prožíváme tranzit Severního uzlu (Rahu) skrze znamení Raka, zároveň se stávají zatmění Slunce a Luny ve znamení Raka.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se účastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné všem.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
Vážena Tatjana,
Zúčastnila jsem se Vašeho seminaru osobního rozvoje na základě astro-psychologie a byla jsem nadšena! Jste vyjimečna a elokventni, jednoduše plenite/fascinujete ???? svim nesobeckym přistupem a vlekorisosti – DEKUJI.
Marija 

400 Kč

Přihlásit se

WORKSHOP: Feng shui rok 2020 – Co přinese rok Bílé Kovové Krysy?

Út

14.1.2020

18-21 hod.

Čínský Nový rok začíná 25. ledna a bude se slavit až do 8. února roku 2020. Nejenže ho budou oslavovat miliony lidí po celém světe, ale je důležitý i pro fengshuisty, kteří používají lunární kalendář k určení změn v energii prostoru. Co přinese rok Bílé Kovové Krysy?
Filozofie Feng shui a všechno, co k ní patří, jako je např. určení šťastných směrů k sezení, šťastných barev, amuletů atd. je sice Evropanům cizí, ale zájem o ně je stále větší. Pro nás je ovšem také zajímavé, že Číňané a národy východu očekávají každý rok s nadšením a vždy se zajímají, jaký typ štěstí přinese.
Čínská tradice nemluví jen o Feng shui místech, ale i o času. A z hlediska času ve Feng shui existuje uspořádání jak pro každý rok, tak pro jednotlivé měsíce. Tímto se zabývá škola Létající hvězdy. Každému roku či měsíci tedy náleží různé barvy, amulety a symboly přinášející prosperitu, zdraví a obecně štěstí.
Rok 2020 symbolizuje začátek nového dvanáctiletého cyklu, jelikož Krysa je prvním znamením v čínskému zodiaku. Krysa sice patří k Vodním znamením, ale tento rok je poznamenaná elementem Kovu a tak, jak říkají Číňané, dostala tato Krysa zbraň a zároveň je i pod vlivem principu yang Krysa bojovná. Na Východě neradi říkají, že tento rok nemají moc rádi a snaží se vidět jeho pozitivní stránky. Tento rok znamená nový začátek a lidem se doporučuje, aby vše, co během roku započnou, plánovali dlouhodobě. Zcela chybí element Dřeva, který je poměrně oblíbený, proto se doporučuje nosit zelenou barvu – další užitečné rady uslyšíte během workshopu.
Během workshopu se dále dozvíte, jaké jste znamení v čínském horoskopu, a jaké jsou vaše vyhlídky na úspěch v roce Bílé Kovové Krysy. Dále se něco dozvíte o šťastných směrech a elementech v tomto roce. Podíváme se spolu, jak vypadá Feng shui čtverec na rok 2020 a uvidíme, v jakých zónách budeme muset potlačit negativní energii a kde budeme podporovat prosperitu a růst.
Součástí seminářů je ukázka cvičení, která praktikují fengshuisté na ochranu domova.

Potřebný materiál: papír, tužky, pastelky, pravítko; eventuálně kompas.

Z reakcí účastníků:
Dobrý den, již nějakou dobu poslouchám Vaše videa a chodím na Vaše semináře, které jsou skvělé a přínosné a které mi pomáhají pracovat na sobě a vrátit se domů – aspoň já to tak cítím. Snažím se uvědomovat si svoje vnitřní procesy a trvale je změnit. Děkuji za vše, měla jsem potřebu Vám tohle říci.
Ingrid

400 Kč

Přihlásit se

Rok 2020 – nové světové uspořádaní – Nová doba, nové struktury

Po

17.2.2020

18-21 hod.

Na semináři budeme mluvit o roce 2020 z astrologického hlediska. Podíváme se, jaké možnosti individuálního a kolektivního vývoje rok nabízí. Naše hesla budou: nová doba, nové struktury, společenské a osobní transformace.
Rok 2020 je určitě jeden z nejdůležitějších a nejtransformativnějších roků v dějinách. Důležité je ale vědět, že na mundání a na individuální rovině nebude působit stejně. Velké transformace se týkají celého kolektivu a světových vládnoucích struktur, kdežto na jednotlivce budou mít tranzity silný vliv, pouze pokud mají planety nebo důležité body horoskopu na určitých stupních. Jupiter, Saturn, Pluto a Jižní lunární uzel budou v Kozorohu, což je znamení symbolizující politiku a společenské uspořádání. Je to rok obratu v naznačené oblasti. Pod vlivem konjunkcí v Kozorohu budeme všichni utvářet nové životní formy právě v oblasti, kde jsme se nejvíce trápili v posledních deseti letech. Uran v Býku natrvalo mění naše hodnoty – jak jednotlivců, tak i kolektivu. Nejintenzivnější bude leden roku 2020, který s sebou přinese silný pocit konce něčeho. Všechno probereme i skrze horoskopy účastníků.
Upozorňuji, že v moderní astrologii mluvíme o možnostech a v astro-psychologii o vrozených nebo aktuálních dispozicích. Moderní astrologie zdokonaluje naši schopnost sebereflexe a nezabývá se tolik tím, co se stane dobrého a co špatného. Vše, co se děje, je dobré, protože se to děje ve správný čas, podporuje nás to v růstu a vede k naplnění našeho životního údělu.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se účastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné pro všechny.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.
Z reakcí účastníků:
Paní Tatjano, díky Vám jsem objevila úžasné informace, a jsem nesmírně ráda za vaše semináře a videa, a sama se ptám, kde jsem doteď žila, tolik let (!), zatímco tyto zázračné informace šly mimo mne a nezastavily se pro mne. I tak, děkuji, že se naše cesty střetly. Byla jsem ten poškozený Saturn, který tvrdě pracuje, a ještě i ničí svoje okolí tvrdou prací s klapkami na očích. Děkuji vám pěkně.
Marta

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo lektorku:
608 123 288
tmicic.st@gmail.com

Často kladené otázky

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.