Vědomosti nám dávají svobodu!

Věřím, že existuje jedna věda o člověku a světě a je těsně provázaná s astrologii. Pokud se naučíme její jazyk, budeme žít v souladu se zákony vesmíru. Získávat znalosti o sobě a jít k pravdě by mněl byt náš každodenní záměr.

Žijeme ve velice zajímavé době, kdy se široké veřejnosti odhalují tajemství o člověku, světě a dějin lidstva. Pokud jste zvědavi, nebo se ptáte kde je tady vaše místo nebo jak dále – tak je asi na čase vydat se na cestu sebepoznání. Rada vám pomůžu v kladeni otázek a hledáni odpovědi.

Zkušenosti účastníků

Milá Tanjo, jsem opravdu šťastná, že jste mi přišla do cesty! Vaše semináře jsou pro mě vždy zážitkem a pokaždé jsem velmi překvapená, co díky Vám odhalím. Sbírám puzzle, které mi do sebe zapadají. Velice děkuji už se těším na další
Magdalena
Dobrý den Tatjano, moc Vám dekuji‎ za včerejší seminář. Bylo to pro mě velmi přínosné ,dalo mi to další směr v rámci poznání sebe sama a zkvalitnění tohoto života. Moc rád budu v rámci časových možností pokračovat na Vasich seminářích. Děkuji a přeji pěkný den.
Michal

Podle profese jsem komparativní filolog a filozof. Výuka je neoddělitelnou součástí mých profesních činností. Nabízím konzultace z astro-psychologie a duchovni astrologie a pořádám semináře na různá témata. Také se zabývám Feng shui a jinými východními uměními, jejichž cílem je vývoj harmonické osobnosti a žití v souladu s přírodními a kosmickými zákony. V poslední dobu se zabývám metodu duchovni léčby Thetahealing a nabízím také konzultace.

Doktorskou disertaci jsem obhájila na Filosofické fakultě v Praze na téma mytických paradigmatů avantgardy. Ve své teoretické práci jsem se zabývala literaturou, uměním, duchovní filozofií jazyka a fenomenologií mytického vědomí. Po absolvování odborného pobytu v Číně jsem se začala intenzivněji zajímat o současnou komparativní mytologii, náboženství a astro-psychologii.

Založila jsem studio Well-balanced, studio pro duševní pohodu, ve kterém jsem sjednotila různé aktivity a služby, kterými jsem se zabývala v posledních deseti letech. V tomto období jsem pravidelně organizovala semináře a workshopy v Česku, nejčastěji v domě osobního rozvoje Maitrea.

Postupem času mezi účastníky seminářů a mezi klienty rostl zájem o mou teoretickou práci a výuku a tak jsem se rozhodla začít s nimi komunikovat novým způsobem.  Z toho vznikly webové stránky Symbolické myšlení a Škola symbolického myšlení a s nimi i celý nový model práce. Služby a konzultace poskytuji stejně jako dříve, nicméně semináře a kurzy nabízím už i přes internet. Dále přes internet nabízím video lekce a přednášky na astrologická, filozofická, mytologická a psychologická témata. 

V mé práci s klienty pravidelně potkávám lidi, kteří se na mě obracejí, abych jim dala naději. Dát naději je někdy nutné, ale často může být člověk sveden na špatnou stranu. Jsem radši, když se na mě lidé obrací, abych jim přenesla znalosti. Vědomosti často osvobozují.

Mgr. Tatjana Micić Ph.D
Kontaktní údaje:
Telefon: 608 123 288
tmicic@volny.cz
http://symbolicthinking.net/cs/
http://www.well-balanced.cz/

Tatjana Micić

S Tanjou Micić spolupracujeme již dlouhou dobu a několikrát jsme jí "vyzpovídali" Přečtěte si rozhovory s Tanjou v našem Magazínu

Budoucnost není statická

Nechat se žít

Termíny seminářů Tatjany Micić

400 Kč

Přihlásit se

Zákon duchovního vývoje – Význam zatmění v letech 2019–2020

St

13.11.2019

18-21 hod.


Zatmění přináší, dá se říci, „osudové“ změny a dnešní člověk se necítí moc příjemně, když slyší, že něco takového existuje. Avšak podle určitých duchovních a astrologických škol jsou to zrovna zatmění, která poukazují na směr duchovního vývoje jednotlivců a kolektivu. Podle stejného učení přišla naše duše na tento svět s určitou zkušeností a dále se vyvíjí skrze zkušenosti, které v této inkarnaci získává. Zákon duchovního vývoje je něco přírodního a platí stejně, jako i jiné přírodní zákony (zákon síly, zákon akce a reakce atd.). Málokdo o něm ale ví, a ještě méně jej chápe v kontextu vlastního života. Tím se zabývají východní duchovní tradice, od kterých se můžeme leccos naučit.


Z astro-psychologického hlediska můžeme tento fenomén vysvětlit takto; zatmění jsou okamžiky, kdy se potkává člověk, nebo jeho duše symbolizovaná Měsícem, s vědomím vesmíru, který symbolizuje Slunce, princip celistvosti a jednoty.
Na semináři budeme mluvit obecně o zatmění a tranzitech lunárních uzlů z hlediska astrologie. Potom se budeme zabývat významem zatemní v letech 2019–2020. Aktuální zatmění se odehrávají na ose Rak – Kozoroh, což je jedna z kardinálních os a tím je velice důležitá pro vývoj kolektivu – zvlášť v politické a hospodářské oblasti. Aktuální zatmění silně posunou dále na cestě duchovního a osobního vývoje všechny, kteří mají planety v kardinálních znameních, což jsou: Beran, Rak, Váhy a Kozoroh. Ovlivní samozřejmě i všechny ostatní podle jejich osobního horoskopu.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se účastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné všem.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
Vážená paní Tatjana Micic,
Vaše poznatky a spôsob ako ich tlmočíte ma veľmi oslovili. Doteraz som nemala žiadny vzťah a vyhranený názor k astrológii, nakoľko som si nedala námahu zaujímať sa o ňu. Svojou cestou sa snažím prísť k poznaniu o sebe a o svete a hľadať súvislosti. Tieto riadky píšem preto, lebo by som Vám chcela vyjadriť nefalšovaný obdiv k Vášmu nazeraniu na život, na svet vôkol a vlastné bytie v ňom (…)
S úctou, Ingrid

 

400 Kč

Přihlásit se

Emoce a emotivní jistoty – Voda v nás

Po

16.12.2019

18-21 hod.

Největší část našeho těla se skládá z vody. Element Vody v astrologii symbolizuje emoce a naše emoce jsou indikátorem našich vibračních frekvencí. Výzkum Masar Emota potvrdil, že v morfogenetickém poli vody ve formě vibraci zůstávají skladovány všechny informace. V astrologii to muže znamenat, že takzvaná „Vodní“ znamení i planete nesou informace o tom, co jsme prožili, co teď prožíváme (třeba nevědomě) a, co potřebujeme mít či zažívat, aby naše emoce byli v rovnováze.
Emoce jsou těsně vázané na instinktivní rovinu biti, upozorňuji nás, když přijde nebezpečí. Instinkty jsou vázaný na element Vody a intuice na element Ohne. Žádná s těchto dvou psychických funkci se nedá racionálně vysvětlit a jsou to úplně odlišní jeví.
Získáni emotivní jistoty je jedna z nejzákladnějších potřeb člověka. Tato potřeba je často nepochopena, jelikož jde o iracionální a hluboce schovanou vrstev člověka. Na semináři budeme mluvit o tom, co na základě horoskopu potřebujete, abyste se cítili emotivně jisti či řekneme i stabilní, jak projevujete city, který druhy emoci jsou ve vás nejsilněji, jak rozlišovat instinkty od intuici a mnoho toho druhého.
V letech 2019 – 2020 emoce všech nás se projevuji mnohem intenzivněji než obvykle protože prožíváme tranzit Severního uzlu (Rahu) skrze znamení Raka, zároveň se stávají zatmění Slunce a Luny ve znamení Raka.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se účastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné všem.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
Vážena Tatjana,
Zúčastnila jsem se Vašeho seminaru osobního rozvoje na základě astro-psychologie a byla jsem nadšena! Jste vyjimečna a elokventni, jednoduše plenite/fascinujete ???? svim nesobeckym přistupem a vlekorisosti – DEKUJI.
Marija 

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Pokud máte dotaz, týkající se semináře, kontaktujte přímo lektorku:
608 123 288
tmicic.st@gmail.com

Často kladené otázky

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.