Vědomosti nám dávají svobodu!

Věřím, že existuje jedna věda o člověku a světě a je těsně provázaná s astrologii. Pokud se naučíme její jazyk, budeme žít v souladu se zákony vesmíru. Získávat znalosti o sobě a jít k pravdě by mněl byt náš každodenní záměr.

Žijeme ve velice zajímavé době, kdy se široké veřejnosti odhalují tajemství o člověku, světě a dějin lidstva. Pokud jste zvědavi, nebo se ptáte kde je tady vaše místo nebo jak dále – tak je asi na čase vydat se na cestu sebepoznání. Rada vám pomůžu v kladeni otázek a hledáni odpovědi.

Zkušenosti účastníků

Milá Tanjo, jsem opravdu šťastná, že jste mi přišla do cesty! Vaše semináře jsou pro mě vždy zážitkem a pokaždé jsem velmi překvapená, co díky Vám odhalím. Sbírám puzzle, které mi do sebe zapadají. Velice děkuji už se těším na další
Magdalena
Dobrý den Tatjano, moc Vám dekuji‎ za včerejší seminář. Bylo to pro mě velmi přínosné ,dalo mi to další směr v rámci poznání sebe sama a zkvalitnění tohoto života. Moc rád budu v rámci časových možností pokračovat na Vasich seminářích. Děkuji a přeji pěkný den.
Michal

Podle profese jsem komparativní filolog a filozof. Výuka je neoddělitelnou součástí mých profesních činností. Nabízím konzultace z astro-psychologie a duchovni astrologie a pořádám semináře na různá témata. Také se zabývám Feng shui a jinými východními uměními, jejichž cílem je vývoj harmonické osobnosti a žití v souladu s přírodními a kosmickými zákony. V poslední dobu se zabývám metodu duchovni léčby Thetahealing a nabízím také konzultace.

Doktorskou disertaci jsem obhájila na Filosofické fakultě v Praze na téma mytických paradigmatů avantgardy. Ve své teoretické práci jsem se zabývala literaturou, uměním, duchovní filozofií jazyka a fenomenologií mytického vědomí. Po absolvování odborného pobytu v Číně jsem se začala intenzivněji zajímat o současnou komparativní mytologii, náboženství a astro-psychologii.

Založila jsem studio Well-balanced, studio pro duševní pohodu, ve kterém jsem sjednotila různé aktivity a služby, kterými jsem se zabývala v posledních deseti letech. V tomto období jsem pravidelně organizovala semináře a workshopy v Česku, nejčastěji v domě osobního rozvoje Maitrea.

Postupem času mezi účastníky seminářů a mezi klienty rostl zájem o mou teoretickou práci a výuku a tak jsem se rozhodla začít s nimi komunikovat novým způsobem.  Z toho vznikly webové stránky Symbolické myšlení a Škola symbolického myšlení a s nimi i celý nový model práce. Služby a konzultace poskytuji stejně jako dříve, nicméně semináře a kurzy nabízím už i přes internet. Dále přes internet nabízím video lekce a přednášky na astrologická, filozofická, mytologická a psychologická témata. 

V mé práci s klienty pravidelně potkávám lidi, kteří se na mě obracejí, abych jim dala naději. Dát naději je někdy nutné, ale často může být člověk sveden na špatnou stranu. Jsem radši, když se na mě lidé obrací, abych jim přenesla znalosti. Vědomosti často osvobozují.

Mgr. Tatjana Micić Ph.D
Kontaktní údaje:
Telefon: 608 123 288
tmicic@volny.cz
http://symbolicthinking.net/cs/
http://www.well-balanced.cz/

Tatjana Micić

S Tanjou Micić spolupracujeme již dlouhou dobu a několikrát jsme jí "vyzpovídali" Přečtěte si rozhovory s Tanjou v našem Magazínu

Budoucnost není statická

Nechat se žít

Termíny seminářů Tatjany Micić

400 Kč

Přihlásit se

Seberealizace – Jak generovat energii skrze sebe?

Čt

13.6.2019

18 - 21 hod.

Někteří lidé mají větší a někteří menší předpoklady k tomu, aby sami ze sebe vygenerovali energii potřebnou ke svobodné realizaci. Svobodná realizace vnitřních potenciálů je často spojena s profesionálním životem. Pokud člověk půjde cestou seberealizace, obvykle to znamená, že není zaměstnaný, ale tvoří sám ze sebe, je pánem svého času a volně využívá svou životní energii. Vzpomeňme si, jak Nikola Tesla říkával, že ve světě je pro každou lidskou činnost dostatek energie, ale i přesto se do dneška lidé snadno dostanou do určité šablony (často skrze zaměstnání), omezují se, nebo se dokonce nechávají využívat jinými.
V horoskopu každého jednotlivce lze snadno zjistit vrozené predispozice, které mohou být jednoduše rozvinuté, pokud člověk překoná určitá omezení (která jsou také vidět v horoskopu) a věří v sebe sama a svůj kreativní potenciál.
Na semináři budeme hovořit o prvcích horoskopu, které symbolizují seberealizaci, správné hodnocení sebe sama a potenciální překážky. Také vysvětlíme, co právě kreativita je, a jak se dává do souvislosti s duchovním vývojem.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se účastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit, bude srozumitelné všem.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.


Z reakcí účastníků:
Dobrý den Tatjano,
Děkuji za video a konzultace o seberealizaci, byla jsem nadšená. Oceňuji Vaše znalosti a díky Vám jsem získala větší zájem a důvěru v astrologii...
Marcela 

Místo konání

Maitrea
Dům osobního rozvoje

Týnská ulička 6, Praha 1

Často kladené otázky

Jaké oblečení?

Vhodné je pohodlné volné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Na místě se můžete převléknout (platí zejména pro taneční a pohybové semináře.) K dispozici na místě jsou deky. V případě potřeby využijte na patře se sály sprchu.

Co s sebou?

Doporučujeme Vám vzít si s sebou uzavíratelnou láhev s pitím, vždy se hodí zápisník a tužka. Na semináře zpravidla nic dalšího nepotřebujete.

Je na místě občerstvení?

Na místě možno zakoupit drobné občerstvení (sušenky, musli tyčinky apod.) K dispozici káva, čaj a filtrovaná voda z kohoutku. Do sálů si bereme nápoje pouze v uzavřených nádobách. Pro konzumaci občerstvení je určena přilehlá kuchyňka. Doporučujeme vám přinést si s sebou vodu nebo čaj v plastové lahvi či termosce. Pokud zapomenete, je možné zakoupit vodu v láhvi u nás. Na oběd či večeři si můžete zajít do naší vegetariánské restaurace MAITREA. Doporučujeme rezervovat si místo na telefonním čísle : 221 711 631 (11.30-23.00). V případě rezervace pro větší skupinu počítejte s tzv. SKUPINOVOU NABÍDKOU, kde je výběr z cca 6 jídel, abyste dlouho nečekali. Rezervace je pro vás držena pouze 15 minut od dohodnutého času. Další alternativy: Country life (www.countrylife.cz), BEAS DHABA (www.beas-dhaba.cz), pizzeria GIALLO ROSSA (www.giallorossa.cz)

Kde zaparkovat?

V okolí je modrá rezidentská zona. Parkování (placené) možné jedině v OC Kotva, Palladium nebo Rudolfinum (mimopražským doporučujeme nechat vůz na parkovištích P+R a dojet k nám metrem). Před domem MAITREA je možné jen krátkodobé zastavení pro vystoupení a vyložení.