Jak se narodí vaše dítě?

Přejete si prožít příchod vašeho dítěte na svět jako přirozený proces, který mu dá zdravé psychické a fyzické základy? Záleží vám na tom jakým způsobem se vaše dítě narodí? Vnímáte že porod může být v současné době často spíše zbytečné drama a chcete své dítě přivést na svět jinak? V klidu, v lásce a ve spolupráci?

Porod nám do života vkládá pomyslný manuál k prožívání sebevědomého života a vztahů naplněných láskou a  důvěrou.

Ponořte se do tajů a krásy přirozeného porodu. Porodu, který přinese do života vašeho dítěte pevný základ pro zdraví, sebevědomí, mezilidské vztahy i pro vztah k životu jako takovému. Říká se (a potvrzuje to i genetika), že náš vlastní porod přímo ovlivňuje to, jak přijde na svět naše dítě. Nahlédněte pod pokličku toho, co se stalo dříve, a připravte tím bezpečné prostředí pro příchod vašeho dítěte. Porod totiž není jen jeden den v životě člověka, ale dává základy k jeho prožívaní navždy. Tak jak se rodíme, také žijeme a ovlivňujeme tím celou společnost.

Vše, co se během porodu stane, přímo ovlivní celý život dítěte.

Proč si vybrat zrovna tento kurz?

Lucie je pětinásobnou matkou a vždy říká: „Každý porod byl úplně jiný a každý v sobě nese témata na celý život. Vidím to na svých dětech." Nejedná se tedy o naučenou teorii, ale především o praxi ženy, která značnou část svého života podporuje návrat přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na svět.

Lucie Groverová

Expertka v oblasti těhotenství a porodu, máma pěti potomků, mimo dalších knih i autorka nejčtenější a nejprodávanější české knihy o porodech Aby porod nebolel a stejnojmenných originálních vykládacích karet pro těhotné.

Lucie se již mnoho let věnuje individuální i skupinové práci. Na svých seminářích a setkáních provází ženy i muže cestou k přirozenému porodu, spokojenému a naplněnému životu a přirozenosti v každém okamžiku.

Ne vždycky jsem usměvavá, jako tady na té fotce, a ne vždycky jsem právě na vrcholu. A přesto, nebo možná díky tomu miluji život, takový jaký je, ve všech jeho podobách. Když to jde, obíhám situace a dívám se na ně z různých úhlů pohledu. Když to nejde, počkám, až přijde správný čas chopit se zodpovědnosti a důvěřovat." 

Od žen, jako je Lucie, se můžeme mnoho zásadního naučit. Kniha Aby porod nebolel je zlatá příležitost ke změně paradigmatu týkajícího se porodního procesu." Michel Odent
(Porodník, který se významně zasloužil o zavedení porodních pokojů podobných domácímu prostředí. Nejen tím výrazně proměnil přístup k porodnictví.)

Co ve videokurzu Aby porod nebolel (ne)najdete:

 • Budete si moci lépe vybrat cestu vašeho porodu. Dozvíte se o rozdílech mezi intervenovaným a přirozeným porodem. Přitom vám nebude nijak podsouváno, která možnost je lepší.
 • Je porod bez bolesti utopie, nebo přirozenost?
 • Jak naši rodiče ovlivnili náš vztah k rodičovství a porodu.
 • Mentální trénink pro překonávání překážek – Jak rozpustit své staré a nefungující vzorce.
 • Prenatální komunikace prostřednictvím automatické kresby.
 • Možnost pracovat s prožitkem vlastního porodu s pomocí hodinové vedené meditace. Taková práce pomáhá připravit prostředí pro očekávaný porod. Chcete-li, aby byl co nejvíc bez zábran, věnujte chvilku pozornosti i vlastnímu porodu.
 • Vysvětlení rozdílnosti rolí muže a ženy při porodu. Každá rolé má své místo a jedna bez druhé je v oslabení.
 • Zpěv jako fyziologická podpora při porodu. Hlas a dechpomáhají při porodu uvolnit svalstvo.

„Naprostá většina z nás v této době a v této společnosti přišla na svět způsobem, který nebyl přirozený, protože byl intervenovaný. Většina maminek nebyla ve své síle, ať už vlivem požitých farmak nebo vlivem instrukcí, které jim byly dávány zvenčí; vždyť si vezměte už jenom běžnou porodní pozici vleže na zádech. To je pozice, kdy je člověk doslova „na lopatkách“ a tedy vydán svému okolí napospas."

Videokurz Aby porod nebolel vás přivede do hlubin vlastní podstaty. Podpoříte zejména tyto 3 dary:

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojení se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Intuice a poslání
Jděte za svými sny a naslouchejte své intuici.

Vědomé bytí
Odložte iluzi oddělenosti a ponořte se do oceánu vědomí.

Maitrea je srdeční záležitostí

Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam „milující laskavost“. Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.
Jsme tu pro vás a přijímáme vás takové, jací jste.

„Maitree jsem vděčná za velmi výživné akce, které ke mně přišly. Vždy mi něco padne do oka. Protože jsem sama lektorka, průvodkyně a s některými lektory se znám, oceňuji také péči, kterou mají jak účastníci akcí, tak samotní protagonisté.“

Mgr. Zuzana Zaharowská
(Zara Natalyx)

zaranatalyx.cz

„Maitrea je už nepočítaně let moje srdcovka. Miluji architekturu domu v Týnské uličce, design, který mě povznáší svou čistotou a ušlechtilostí. V místním krámku jsem nakoupila mnoho krásných drobností a knih. Inspirace, úžasná setkání, zajímaví lektoři a parádně sehraný tým.“

Michaela Neumann (cestovatelka, fotografka, hledačka, spaceholderka)

„Maitrea nabízí vysokou kvalitu seminářů. A to nejen díky svému reprezentativnímu zázemí v samém srdci Prahy, ale především díky špičkovému lektorskému obsazení a profesionální organizaci kurzů. Maitrea je pro mne osobně doslova srdeční záležitost.“

MUDr. Monika Sičová
monikasicova.cz

Videokurz, který ti pomůže nahlédnout na porod novýma očima.

Kurz je rozdělen na 5 částí se dvěma bonusy

 • Porod jako vstupní brána do života - 11:04 min. 

 • Tvůrce nebo oběť? - 1:11:22 min.

 • Rodiče - Každý svého štěstí strůjcem - 45:10 min.
 • Automatická kresba jako prostředek komunikace s dítětem 50:06 min.
 • Hlas jako průvodce porodní cestou - 31:11 min.
 • BONUS: Na začátek a zpět - vedená cesta v hodnotě 500Kč - 58:06 min.
  (Na začátek a zpět je vedená meditace, kterou lze zakoupit i samostatně. Více informací.
 • BONUS:  K videokurzu získáte vstup do fb skupiny, ve které můžete sdílet své prožitky, získat podporu a prohloubit své pochopení i citlivost k porodu a všemu, co je s ním spojené.

Jak získáte tento kurz?

Je to jednoduché. Po zaplacení kartou, či převodem dostanete do mailu odkaz na web, kde můžete videozáznam opakovaně zhlédnout.
K zakoupené nahrávce či videokurzu budete mít přístup po dobu 12 měsíců od okamžiku, kdy dostanete přístupové údaje.

Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je nyní k dispozici.