Získejte schopnost lépe se rozhodovat

Existují techniky, které dokáží probudit aktivitu třetího oka a tím vnést větší jasnost do vašeho života.
Cílem je umět se intuitivně správně rozhodnout, neboli vědět dopředu bez vědění. Aktivované třetí oko přináší i schopnost vytušit, které situace jsou bezpečné a které ne.

Třetí oko spící

Máte pocit, že vám intuice nefunguje tak, jak byste chtěli?
Nevíte, podle čeho se rozhodovat, nebo jak se rozhodnout správně?
Cítíte se často nejistí a bojíte se situací, které vám život přinese?

Většina lidí nedokáže třetí oko správně používat. Jejich oko spí. Často se pak rozhodujeme pouze na základě svého rozumu,
strachů a pochybností, nebo naopak na základě přehnaného optimismu. A tak vznikají fatální chyby.
 

Kde mám třetí oko?

 Ve středu našeho čela, hlouběji v mozku, se nachází žláza s vnitřní sekrecí, epifýza, neboli třetí oko. Toto centrum se v dospělosti uzavírá a musíme jej trénovat, aby zůstalo aktivní. Jakmile mu ale začneme věnovat pozornost, ožívá. Jen je třeba vědět, jak jej najít a aktivovat.

Třetí oko naleznete tak, že volně zavřete oči, potom se lehce podíváte za zavřenýma očima nahoru a do středu. Volně dýcháte a pak už jej máte! Vaše pozornost je uprostřed vašeho obočí. V tento okamžik snadno zastavíte veškeré vaše myšlenky, stanete se pozorovatelem.

Skvělá zpráva je, že tuto schopnost může znovu probudit,
aktivovat a přivést k životu každý člověk.

MUDr. Monika Sičová


V dětství jsem byla jasnozřivá. Ale vlivem školy, především studia lékařské fakulty, jsem tyto své vrozené schopnosti ztratila. Uběhla řada let, než jsem si uvědomila, že mi něco důležitého chybí…
Pak jsem vystudovala starodávné techniky aktivace Třetího oka. Jejich studiu a meditacím jsem zasvětila více než 20 let života. Pracovala jsem s nimi, aplikovala je, až se mi přirozenost jasného vědění vrátila.
Ráda to naučím i vás.
Tak jako jsem to již naučila stovky lidí před vámi.”

Monika je zakladatelkou tantrické školy 
Mohendžodáro. Jejími kursy prošlo více než 5.000 žen, kterým pomohla s kultivací ženské sexuální energie a propojením dělohy, srdce a třetího oka. Škola je akreditovaná MŠMT. 

Monika je přímou žákyní osvícené učitelky tantry Mahasatvaa Ma Sarity. Vystudovala u ní mimo jiné certifikovaný lektorský kurs pro učitele tantry Sex to Supercouciousness.

„Dnes se rozhoduji pouze na základě intuice.
 Dřív tomu tak nebylo.“

O Maitree

Společnost Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam „milující laskavost". Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým srdcem a následovat ho.

Intuice. Předtucha. Šestý smysl.

Jdi za svými sny a naslouchej intuici.

Používáme je denně, prakticky pokaždé, když se rozhodujeme – komu věřit a komu spíš ne, jestli je pro nás tato finanční transakce výhodná, kterou cestou jet na výlet... V každé z těchto situací používáme vědomě či nevědomě intuici – neboli informace z Třetího oka.

Napsali jste o Monice

Monika odkrývá mýty a nepravdy ohledně aktivace třetího oka, vysvětlí, proč se tohoto tématu většina lidí bojí. Ukazuje, že každý člověk je v podstatě jasnovidný. Stačí jen pomalu a postupně začít používat správné techniky a výsledky jsou téměř okamžité.
Hanka
S MUDr. Monikou Sičovou pracuji již dlouho. Monikou doporučená cvičení a zaměření pozornosti na aktivaci třetího oka mě velmi brzo a přirozeně propojila ještě více s intuicí, přímým vnímáním procesů uvnitř i vně a propojila je. Vyjasnil se proces rozhodování, odpadly zbytečné domněnky. Sladidlo se vnímání mysli a těla. Já tomu říkám, že se otevřela přímá linka s Bohem.
Miloslava
Moniku Sičovou znám přes čtyři roky, je to velice talentovaná lektorka Tantry. Je vynikající facilitátorka, má čisté srdce, silnou přítomnost a podpoří vás svou energií. Dokáže vám předat nehmotné, pochopit stavy za energií, za transcendentnem a intuicí.
Dr. Dharma Raj, USA, Pensylvanie

Nenechte své dary spát

Život je dar. Nekonečně bohatý a pestrý. Spektrum možností, které nám nabízí, jsme rozdělili do sedmi částí – tak abychom je mohli jasněji uvidět a dál rozvíjet. Semináře, kurzy a nahrávky tady proto najdete zařazené do následujících 7 oblastí.

Videozáznam Aktivace třetího oka rozvíjí především tyto dary:

Intuice a poslání
Jděte za svými sny a naslouchejte své intuici.

Nečerpání síly:
Buďte v těle. Spojení se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Přijetí sama sebe:
Dovolte si jednat v souladu s tím,
co si myslíte a co cítíte.

Získejte 2 hodinový videozáznam

Na co se můžete těšit:

  •           Postup, jak se ve třech krocích znovu propojit s intuicí.
  •           Aktivace šišinky pomocí kostrční pumpy a tygřího dechu.
  •           Aktivace třetího oka jógínskou technikou Trátak.
  •           Meditace pro zklidnění a nastartování intuice.
  •           Jak se rozhodovat správně a hledat nadčasová řešení pomocí intuice.

...a tady je krátká ukázka:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.
Přístup k nahrávce máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je pro vás nyní k dispozici: