Jak spolu mluvit a někdy i mlčet, abychom si porozuměli.

Znáte ten pocit, kdy se chystáte na důležitý rozhovor, snažíte se podchytit, aby vše bylo řečeno nebo alespoň naznačeno. Hlavně, abych to ze sebe dostal a na nic nezapomněl, pak může přijít úleva… Nebo taky ne. Často přitom zapomínáme, že na druhé straně je někdo, kdo nás vidí a slyší, a když mu dáme možnost, tak možná i pochopí.

Setkání s Janem jsou známá tím, že nám odhalují to, co běžně nevidíme.
Možná se vám to může zdát málo, když jiní nabízejí zaručené recepty na štěstí, vztah i bohatství.
Pokud ovšem porozumíme tomu, co se nám děje, jsme již na půl cesty k uzdravení.
A ještě lepší je, když někdo porozumí i nám.

Buď přítomný a řekni, co má být řečeno.

Komunikace je jedním z hlavních způsobů prezentace nás samotných v tomto světě. Slovo prezentace má hodně společného s výrazem „prezence“, tedy přítomnost. Pokud nežijeme pouze v představách, jací bychom měli být, doprovázených vědomím, že se nám to stejně asi nepodaří, ale jsme na sto procent přítomní tady a teď, jdeme tím správným směrem.

Klíčem k pravdivé a sebejisté komunikaci je být autentický.

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. (O této metodě napsal již devět knih.)

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivní mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo - švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Jakub Moulis

V posledních letech se Jakub intezivně věnuje práci s primárním traumatem, na seminářích i individuálních sezeních. Skrze tuto práci se člověk dostává ke kořenům vlastní autenticity a přirozenosti. Má blízky vztah k slovanské a pohanské kultuře, tedy ke kořenům středoevropské mystiky.

Ve 20 letech se dostal na pokraj života a smrti a od té doby se více než 10 let věnuje provázení druhých na cestě za jejich vlastním srdcem. Dělá to především skrze práci s primárním traumatem a se stínem.

 Videozáznam obsahuje:

  • Odpověď na otázku Jaký je rozdíl mezi divostí a divokostí?
  • Cvičení pro načerpání stability a vnitřní jistoty.

  • Zamyšlení nad dopady současné situace na životy mužů.
  • Popis kroků vedoucích ke změně.
  • Vysvětlení důležitosti divosti.
  • Cestu k „překonání" strachu v životě muže.
  • Zamyšlení nad kořenem tendence „hnít za živa“.
  • A mnoho dalších vhledů.

Videozáznam je určen pro všechny muže, otce, syny, dědečky, kteří hledají větší hloubku, jistotu ve vlastních krocích a pevnost ve svém rozhodování. 

Zároveň je tento webinář určen pro ty, kteří se budou chtít přihlásit na speciální roční mužský kruh, jenž se osmkrát do roka, vždy v blízkosti jednoho z osmi keltských svátků, sejde v přírodě. (Rovnodennosti a slunovraty, jakož i Beltane, Lughnasad, Samhain a Imbolc – více o těchto osmi svátcích v mé knížce „Živoucí kruh“)

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tyto životní dary:

Sebevyjádření
Tvořte svůj život jako umělecké dílo. Originálně. Autenticky. Svobodně.

Přijetí sama sebe
Dovolte si jednat v souladu s tím, co si myslíte a co cítíte.

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojení se svými kořeny.
Objevte svou sílu.

Získejte 2,5 hodinový videozáznam semináře:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.