Změna je víc než nutná!

Život mnoha dnešních mužů připomíná tak trochu katastrofický film, který ovšem začíná jako nějaký nudný český seriál. Do práce, z práce, letmá zastávka doma, posilovna nebo – v horším případě hospoda, možná i rychlý sex. Dlouhodobá smysluplná vize se nekoná. Katastrofa nastane, když něco „rupne“. Manželství, práce nebo taková malá cévka kdesi v hlavě.  

Aby tato katastrofa nenastala, musíme se vrátit ke spojení se sebou samým. K tomu, co je v nás živoucí a živelné, divoké i podivné, k důvěře nejen v sebe, ale i k jiným mužům, kteří, podobně jako já, hledají nové cesty, upřímnost a vizi, jak dál. 

Je nutný přesun z hlavy a „čistého rozumu“ do nižších partií, například do pocitů, z nichž některé neradi cítíme, nebo do našeho těla, ve kterém se ne vždy cítíme komfortně. K tomu je potřeba odvaha, přímočarost a upřímnost (především k sobě) a spojení se srdcem.

Ve své knize „Cesta pravého muže“ nám David Deida dává úžasné rady, jak se dostat do mužské síly. Moje dvacetiletá práce s mužskými kruhy a nynější „pandemická“ situace však podle mne vyžaduje nejen „pravého“ muže (tedy toho, který dělá věci správně), ale i návrat k původní divokosti. Přitom nejde o fyzickou sílu či dokonce násilí, ale o vnitřní nastavení. O odvahu, setkat se se svým stínem, s tím, co není politicky korektní a učesané, s naším vnitřním Dionýsem a Panem – tedy se dvěma (pohanskými) archetypy, které symbolizují spojení muže s Přírodou.

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerské, rodinné i pracovní vztahy, finance, management). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. (O této metodě napsal již devět knih.)

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivní mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo - švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Jakub Moulis

V posledních letech se Jakub intezivně věnuje práci s primárním traumatem, na seminářích i individuálních sezeních. Skrze tuto práci se člověk dostává ke kořenům vlastní autenticity a přirozenosti. Má blízky vztah k slovanské a pohanské kultuře, tedy ke kořenům středoevropské mystiky.

Ve 20 letech se dostal na pokraj života a smrti a od té doby se více než 10 let věnuje provázení druhých na cestě za jejich vlastním srdcem. Dělá to především skrze práci s primárním traumatem a se stínem.

 Videozáznam obsahuje:

  • Odpověď na otázku Jaký je rozdíl mezi divostí a divokostí?
  • Cvičení pro načerpání stability a vnitřní jistoty.

  • Zamyšlení nad dopady současné situace na životy mužů.
  • Popis kroků vedoucích ke změně.
  • Vysvětlení důležitosti divosti.
  • Cestu k „překonání" strachu v životě muže.
  • Zamyšlení nad kořenem tendence „hnít za živa“.
  • A mnoho dalších vhledů.

Videozáznam je určen pro všechny muže, otce, syny, dědečky, kteří hledají větší hloubku, jistotu ve vlastních krocích a pevnost ve svém rozhodování. 

Zároveň je tento webinář určen pro ty, kteří se budou chtít přihlásit na speciální roční mužský kruh, jenž se osmkrát do roka, vždy v blízkosti jednoho z osmi keltských svátků, sejde v přírodě. (Rovnodennosti a slunovraty, jakož i Beltane, Lughnasad, Samhain a Imbolc – více o těchto osmi svátcích v mé knížce „Živoucí kruh“)

Prací v tomto semiáři rozvíjíte zejména tyto životní dary:

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojeni se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Přijetí sebe sama
Dovolte si jednat v souladu s tím, co si myslíte a co cítíte.

Sebevyjádření
Tvořte svůj život jako umělecké dílo. Originálně. Autenticky. Svobodně.

Získejte 2,5 hodinový videozáznam semináře:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.