DĚTI - milovat a pustit

Jaké jsou největší stíny našich vztahů s dětmi?

Kolik prostoru pro své děti opravdu máme? Můžeme opustit morálku a zvyky společnosti a najít odvahu jednat podle svého svědomí a srdce? Nalezneme v sobě důvěru v nás samotné a v naše dítě? Pokud ano, stane se výchova dětí radostí a dobrodružstvím.

Mít děti je tou nejpřirozenější věcí na světě. Všichni žijeme díky tomu, že tisíce generací před námi měly děti. Mít děti však není vždy jednoduché. A být dítětem také ne. 

Jako rodič potkáváme dítě v pozici toho „velkého”. Jednoduše máme více moci. Dítě objevuje, hodně potřebuje i požaduje. Pro dospělého může být těžké potýkat se se svou bolestí nebo starostmi bez toho, že by do nich dítě zatahoval. Někdy dítě nemůžeme ochránit před bolestí. Někdy musíme i my dělat věci, které jsou pro dítě obtížné, a přitom s ním stále udržovat spojení

Na tomto semináři budeme hledat sílu a prostor v sobě, kde můžeme říci ANO dětem a všemu, co s nimi souvisí. Budeme hledat odvahu přijmout to, nad čím nemáme kontrolu, protože mnoho situací se může ubírat jiným směrem, než čekáme nebo plánujeme.

Pokud máme strach mít děti, může mít kořen v našem vlastním dětství, v tehdejším strachu, bolesti a nejistotě. Nebo prostě „jen“ nevěříme, že máme na děti dost síly a lásky.

Jde tedy hlavně o to, jak v sobě najít prostor a střed, ve kterém můžeme důvěřovat životu, a vědomí, že máme vše, co potřebujeme. Protože pak můžeme a dokážeme dávat dětem to, co potřebují ony. Lásku, bezpečí, hranice i svobodu.

Součástí webináře jsou interaktivní cvičení, u kterých máte možnost vnímat různé polohy vztahu, kontakt se sebou, s dítětem a se všemi okolnostmi určité situace. 

Součástí záznamu je tlumočení z angličtiny do češtiny.

Doporučujeme sledovat jej ve dvou, abystě měli možnost provádět cvičení, která jsou součástí webináře.

Ahoj Bhagate, dívám se na vše jinýma očima, někde v břiše se něco důležitého změnilo, věřím, že to vydrží. Díky ti!
Martin
Bhagat dokáže jít skutečně k jádru věci a s lehkostí řešit i velmi citlivá témata. V jeho přítomnosti cítím důvěru a lásku.
Michaela

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tyto životní dary:

Láska a vztahy
Spojte se se svým srdcem a následujte ho.

Načerpání síly
Buďte v těle. Spojeni se svými kořeny. Objevte svou sílu.

Objevte v sobě hlubokou důvěru a lásku v existenci,
která se tak přenese i na vaše děti.
Získejte 75 minutový videozáznam s praktickými cvičeními.

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je zatím k dispozici: