Finanční gramotnost

Naše peněžní přesvědčení a jak je můžeme změnit?

Audio záznam webináře s Janem Bílým o financích, hojnosti a omezujících přesvědčeních, které jsme si vytvořili v dětství nebo je zdědili od svých předků. Finanční gramotnost, jak se normálně učí (a jak je např. podporovaná granty EU) vede bohužel spíše k jisté negramotnosti, neboť je iniciovaná vládami a bankami a povětšinou také slouží zájmům velkých korporací.

Naproti tomu skutečné porozumění tomu, co se s našimi financemi děje, jaká peněžní přesvědčení máme a jak je můžeme změnit, musí vycházet z pochopení souvislostí v rámci naší původní rodiny, neboť právě zde jsme se setkávali s přesvědčeními typu: Peníze kazí charakter nebo bohatství a víra/spiritualita se vylučují.

Mé více než dvacetileté zkušenosti s rodinnými a systemickými konstelacemi mě vedly k vypracování jakési klasifikace těchto přesvědčení a k navržení postupů, jak se jich zbavit. V tomto dvouhodinovém webináři se seznámíme se základními typy finančních přesvědčení a nasměrujeme náš pohled tam, odkud tyto pochází. Webinář je adresován nejen esoterickému publiku, ale také osobám samostatně výdělečně činným či těm, kteří podnikají a kteří se na svoji finanční situaci a s ní spojená přesvědčení chtějí podívat úplně novým pohledem.

Jsem Janovi vděčný, že mi pomohl udělat si jasno v tom, jak to opravdu mám s penězi. Také, co mi brání v tom, je udržet a rozmnožovat, pokud je vydělám.
Václav
Ani ve snu by mě nenapadlo, co vše může mít vliv na to, jestli se cítím finančně zajištěná a podporovaná. Po Janově semináři se ulevilo nejen mě, ale i mému nejbližšímu okolí.
Lenka

Jak zlepšit svou finanční situaci a lépe ji porozumět?
Získejte 2 hodinový audiozáznam z webináře:

Nestihli jste online webinář? Nevadí, pořiďte si a poslechněte audio záznam.
Je to jednoduché, po zaplacení kartou vám přijde odkaz na přehrání audiozáznamu v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem spokojeni, vrátíme vám do 14 dnů vaši platbu zpět.

Vyberte si nahrávku za cenu, která vám vyhovuje: