Odblokujte své energetické tělo

Také cítíte, jak by vám prospělo se v dnešní uspěchané době zastavit? 
Prostě jen tak, pro sebe... bez nepříjemných příčin jako je totální únava, vyhoření nebo nemoc. 
Zastavit se... vnímat svůj dech, své pocity, svoje tělo.
 

Harmonizace čaker dokáže transformovat vaši energii.

V našem energetickém těle se nachází mnoho otisků z naší rodové linie, které nás mohou energeticky blokovat například v lásce, kariéře, sexualitě, komunikaci nebo ve vztazích. V čakrách pak protéká energie, kterou vnímáme jako pocity a nálady. Ty přecházejí v myšlenky, ve slova a v činy. Pokud dopřejeme jednotlivým čakrám a jejich tématům naši láskyplnou pozornost, dokážeme tuto energii harmonizovat a měnit.
 

Energetická centra v našem těle

Harmonizovat energetická centra – čakry – je třeba pravidelně. Energie má však podobnou paměť jako svaly a vytváří si „léčebný návyk“. Opakováním se stává pružnější. Zvyšujete tím svou odolnost vůči vnějším i vnitřním vlivům.

Čakry se podobají trychtýřovitým květním kalichům (často jsou připodobňovány k lotosovým květům), které se neustále točí v podobě víru. To způsobuje, že je potřebná okolní energie vtahována dovnitř a ta nevhodná zase vypouštěna ven. Většinou se čakry otáčejí doprava a jejich průměrná velikost je u zdravého jedince 10-15 cm. Každé čakře je přiřazena jedna barva. Pokud je energie v čakrách zablokovaná, brání nám to v prožívání zdravého a spokojeného života. Zharmonizovaná energie přináší soulad mezi tělem, myslí i duchovní rovinou.

1. centrum
Kořenová, Základní čakra

Tato čakra nás spojuje s fyzickým světem, ukrývá v sobě vitalitu, instinkt a životní sílu. Je spojena se zemí, její energií a prožíváním všeho fyzického.

2. centrum
Sakrální, sexuální čakra

Zde jsou soustředěny naše emoce a mezilidské vztahy, sexuální energie a tvořivá síla (kundalini). Ovlivňuje naši schopnost prožívat radost a potěšení.

3. centrum
Solar plexus

Představuje naše vnitřní slunce,  naše centrum síly a energie naší osobnosti. Ovlivňuje zdravou sebejistotu, důstojnost, pocit svobody.

4. centrum
Srdeční čakra

V čakře srdce se spojují spodní a horní čakry. Je místem soucitu, empatie, odpuštění a lásky jak k sobě samému, tak i k druhým lidem a celému světu.

5. centrum
Krční čakra

V krční čakře se nachází centrum lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace. Ovlivňuje naši schopnost vyjadřovat převážně to, co máme sami v sobě.

6. centrum
 Čelní čakra neboli třetí oko

Je to sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, rozlišování, paměti a vůle. Na tělesné úrovni je nejvyšším řídícím centrem centrálního nervového systému.

7. centrum
Korunní čakra

Sedmá čakra je sídlem Božské dokonalosti v člověku.  Zde jsme spojeni s Božským bytím bez vlastností a tvaru, které v sobě však všechny neprojevené tvary a vlastnosti obsahuje. Do harmonie se dostane, když jsou v harmonii všechny ostatní čakry.

Co vám harmonizace čaker přinese?

Pokud systematicky věnujete pozornost každé ze svých čaker, dokážete změnit svůj život k lepšímu. Jednotlivá aktivní i pasivní cvičení vám pomohou se spojit se svým energetických systémem a postupně jej vyladit tak, abyste se cítili dobře ve svém těle, v mysli, v srdci i souladu se svou duší.

 • Ponoření se do očistné energie našeho těla,
 • prožitek léčivé moci lásky, radosti a potěšení,
 • zlepšení orientace v našem chování vůči sobě a okolnímu světu,
 • procítění a přijetí  svých světlých i stinných stránek,
 • schopnost vyjádřit se a přirozeně si nastavit hranice,
 • spojení s energií Matky země, vlastní energií, intuicí a Boží energií.
   

Karolina Acherati Kučerová

 Již v dětství jsem vnímala svět jinak a viděla bytosti i energie kolem nás. Moje prababička byla léčitelka, znala sílu bylin a měla léčivou moc v rukou. S postupem dospívání jsem však tyto schopnosti potlačila. Chtěla jsem se zařadit do společnosti a nebýt za ně ostatními kritizována. Velmi mě zajímala psychologie, a tak jsem se naučila hledat cestu formou logického vysvětlení.

Začala jsem pracovat v „business" světě, obchod a práce s lidmi mě naplňovala. Svou prací jsem doslova žila. Pak ale přišla tragédie, která mě přivedla na pokraj života a smrti. Po kousnutí klíštětem a totálním pracovním vyčerpáním jsem vážně onemocněla, tělo i mysl mi začaly selhávat. 

A v ten okamžik se to stalo. Velký zkrat a návrat k sobě a své přirozenosti. Přišlo uvědomění. Ukázalo mi mou cestu, otevřelo mi dveře, které jsem si jako dospívající sama zavřela, a já začala opět rozvíjet svůj dar.

Karolina se již několik let věnuje systematickému zkoumání přírodních zákonů a energetickému (čakrovému) léčení. Pracuje se symbolikou a kartami. Provází rituály a konstelačně - regresní terapií. Své schopnosti spojuje s technikami, které pomáhají ke komplexnímu uzdravování sebe sama.

Trpělivost, láska a péče dělají zázraky
nejen tady na Zemi.

Maitrea je srdeční záležitostí

Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam „milující laskavost“. Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.
Jsme tu pro vás a přijímáme vás takové, jací jste.

„Maitree jsem vděčná za velmi výživné akce, které ke mně přišly. Vždy mi něco padne do oka. Protože jsem sama lektorka, průvodkyně a s některými lektory se znám, oceňuji také péči, kterou mají jak účastníci akcí, tak samotní protagonisté.“

Mgr. Zuzana Zaharowská
(Zara Natalyx)

zaranatalyx.cz

„Maitrea je už nepočítaně let moje srdcovka. Miluji architekturu domu v Týnské uličce, design, který mě povznáší svou čistotou a ušlechtilostí. V místním krámku jsem nakoupila mnoho krásných drobností a knih. Inspirace, úžasná setkání, zajímaví lektoři a parádně sehraný tým.“

Michaela Neumann (cestovatelka, fotografka, hledačka, spaceholderka)

„Maitrea nabízí vysokou kvalitu seminářů. A to nejen díky svému reprezentativnímu zázemí v samém srdci Prahy, ale především díky špičkovému lektorskému obsazení a profesionální organizaci kurzů. Maitrea je pro mne osobně doslova srdeční záležitost.“

MUDr. Monika Sičová
monikasicova.cz

Nenechte své dary spát

Život je dar. Nekonečně bohatý a pestrý. Spektrum možností, které nám nabízí, jsme rozdělili do sedmi částí – tak abychom je mohli jasněji uvidět a dál rozvíjet. Semináře, kurzy a nahrávky tady proto najdete zařazené do následujících 7 oblastí.

Videokurz HARMONIZACE ČAKER, vás seznámí s jednotlivými čakrami. Naladí vás na energii, která jimi protéká.  Ve chvíli, kdy začnete vnímat to, co se ve vašich čakrách děje, pak dokážete lépe vnímat, přijímat a uzdravovat sami sebe.

7 dílný proces Harmonizace čaker:

Každému z našich 7 energetických center (čaker) věnujeme necelých 30 minut láskyplné pozornosti. Zapojíme přitom naši mysl, tělo i ducha.

Každá kapitola má 3 části

Informační část (mysl) - seznámení se s funkcí a tématy dané čakry
Aktivní část (tělo) - jednoduché cvičení, které zapojí naše tělo
Pasivní část (duch) - vedená meditace (s užitím pozice pozorovatele)
 

SEZNAM KAPITOL

 • Léčebný proces - Úvodní video - 5:25 min.
 • 1. čakra - Kořenové centrum - 33:19 min.
 • 2. čakra - Sakrální centrum - 28:33 min.
 • 3. čakra - Solar plexus - 23:09 min.
 • 4. čakra - Srdeční centrum - 21:37 min.
 • 5. čakra - Krční centrum - 23:38 min.
 • 6. čakra - Třetí oko - 26:35 min.
 • 7. čakra - Korunní centrum - 21:18 min.

Jak získám tento videokurz?

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v prohlížeči. 
Přístup k videokurzu máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s nahrávkou spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám platbu vrátíme.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je nyní k dispozici.