Vyhýbáte se konfliktům?

Myslíte si, že je dobré se konfliktům vyhýbat? Anebo jste naopak přesvědčeni, že je třeba jít do boje, vyhrát a dosáhnout požadovaného řešení? Ve snaze udržet klid se nám může stát, že potlačíme vlastní emoce – jenže ony nezmizí. A nezmizí ani konflikt… ten může strategie potlačení naopak přiživit a zvětšit. Z původně malé nespokojenosti tak může vyrůst velká nenávist.

Pokud konflikt chápeme jako boj, může se nám stát, že z něj odejdeme poražení, nebo že sice vyhrajeme, jenže za svou „výhru“ zaplatíme ztrátou spojení s druhým člověkem.

Ale existuje i jiná možnost… Zůstat v konfliktní situaci plně přítomný a „naživu“. Vnímat vlastní energii i energii toho druhého. Nesnažit se ranit, manipulovat ani vyhrát, ale prostě otevřeně mluvit o svých potřebách. A uslyšet, co říká ten druhý. Být empatický k jeho potřebám.

Mackenzie Amara učí, že když to dokážeme, naše konflikty ztratí pachuť zkaženosti a stanou se něčím, co naše vztahy naopak pročistí a nabije novou energií. A v online semináři Jak proplout konfliktem ukazuje, jak na to.

Dobře zvládnutý konflikt přináší sebepoznání a nové vhledy, vede nás ke zdravě nastaveným hranicím – a především – může být zdrojem hluboké blízkosti.

Mackenzie Amara

Jsem spisovatelka, koučka Enneagramu a certifikovaná učitelka 5Rytmů.
Jsem vědkyní v oblasti duše, rebel v oblasti myšlenek a nadšenec do ukotvení v těle. Temnota mi není cizí. Roky shromažďuji sílu prozkoumáváním jeskyní svých vlastních stínů. Těší mě propojovat tělo a mysl, vychutnávám si paradox a užívám si chůzi „na hraně“. Mám talent pro práci se závislostmisebedestruktivním chováním a nebojím se utrpení. Jsem studentkou svého vlastního těla, hlubinné psychologie, Enneagramu a neduality. Věnuji se objevování autenticity skrze hlubinnou vnitřní práci.
 

V současné době studuji na Mezinárodní škole Analytické Psychologie v Curychu a dokončuji doktorské studium na Sofijské univerzitě. Můj doktorát se zaměřuje na to, jak můžeme použít pohyb a usazení v těle jako nástroj pro uvědomění si sebe sama, duchovní růst a psychické uzdravení. Certifikaci učitele 5Rytmů jsem získala v roce 2014. Mám magisterský titul v klinické a poradenské psychologii, a následný certifikát pro Integrační psychoterapii pro redukci zranění. Můj postgraduální výzkum byl zaměřen na psychologii dětí a dospívajících, přechodové rituály a duchovní rozvoj.

Především ale přebírám radikální zodpovědnost za svůj vlastní život. Ten jsem zasvětila pomoci na cestě ke svobodě. Nabízím ji všem bytostem, které jsou dost statečné na to, aby se tou cestou chtěly opravdu vydat.

O tom, jak se vtančit do vlastních hlubin jsme se zeptali Mac. Rozhovor najdete na inspiracesrdcem.cz

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tyto životní dary:

Sebevyjádření
Tvořte svůj život jako umělecké dílo. Originálně. Autenticky. Svobodně.

Láska a vztahy
Spojte se se svým srdcem a následujte ho.

Oživení vášně
Seznamte se s vášní, kterou v sobě nosíte, a osvoboďte ji.

Získejte 50 minutovou nahrávku semináře a k tomu 75 minut taneční vlny 5Rytmů:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.