Co ti brání na cestě ke svobodě?

Naše tělo si pamatuje vše, čím jsme si kdy prošli. Od početí až po moment, ve kterém se právě nacházíme. V okamžiku, kdy tělu začneme naslouchat, věnovat mu pozornost a pečovat o něj, dostáváme se do kontaktu s naší opravdovostí – a tím získáme zpět ztracenou energii.

Prozkoumej poselství svého těla a zjisti, co ti brání v pocitu svobody. Které tvé vnitřní části ti zavírají dveře před opravdovostí?

Skrze dechová a jemná fyzická cvičení se můžeš dostat do kontaktu s částmi sebe, které volají o tvou pozornost. Nasloucháš jim? Máš nástroje, které ti mohou pomoci projít si své vnitřní světy a najít v nich odpovědi na otázky, které tě trápí. Znáš je?

Máš možnost znovu objevit ztracenou mapu vnitřního světa.
Zajímá tě, jak najít rovnováhu?
Které místnosti vnitřního chrámu těla jsou zahlcené a které naplněné?
Chceš se vydat na cestu ke svobodě?
Potřebuješ jednoduchá cvičení, která tě nezahltí?
To všechno můžeš získat v nahrávce ze semináře Máš právo na svobodu!

Jakub Moulis

Vždycky jsem věděl, že budu pracovat s lidmi. Už od útlého věku jsem pečoval o mladší a slabší a to i v okamžicích, kdy jsem sám procházel šikanou. V pozdějších letech mi ostatní stále více říkali, jak moc jim má rada pomohla najít nový směr či změnit něco, co se jim dlouho změnit nedařilo. A tak jsem se toho držel. Dává mi to pořád smysl."

Asi ve dvaceti letech jsem se setkal se zážitkem blízkým smrti. Rozhodnutí, zda pokračovat dál v životě, bylo jen na mě. Ponor do vlastních problémů mě dovedl k rozhodutí, že dalším krokem v procesu léčení je pro mě předávání toho, co jsem načerpal z vlastních prožitků.
A tak tu jsem. Pro sebe i pro tebe."

Jakub již několik let studuje práci s primárním traumatem, které se věnuje na seminářích i individuálních sezeních. Skrze tuto práci načerpal mnoho jednoduchých cvičení, která umožňují uvolnit zahlcený nervový systém a tím znovu nalézt ztracenou rovnováhu.

Získejte 90 minutovou nahrávku online semináře

Můžete se těšit na:

- praktická cvičení pomáhající kontaktovat se s vlastním tělem a naslouchat mu
- mapu, ve které můžete hledat, kde se ve vašem životě nachází „problém" bránící ve svobodě
- šamanskou cestu s bubnem
- nový úhel pohledu na trauma a jeho zpracování
- jako bonus dostanete hudební playlist na závěrečné tanečně-pohybové cvičení (ve formě odkazu na spotify)

Oživení vášně

Sebevyjádření

Přijetí sebe sama

Chci ti poděkovat za seminář Máš právo na svobodu! Byl perfektní. Nechával jsem vše dozrávat. Hudba ke cvičení skvělá, baví mě.
Láďa
Oči otevírající, do hloubky zvědomující a duši hladící záležitost. Určitě bych doporučila každému navštívit jeho seminář, ať už online nebo osobně.
Karaien

Je to jednoduché, po zaplacení kartou vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem spokojeni, vrátíme vám do 14 dnů vaši platbu zpět.

Využijte zvýhodněné ceny, která je teď k dispozici.