Objev svůj osobitý šarm!


Máte skříň plnou oblečení a přesto každé ráno řešíte, co si obléknout? 
Obáváte se nošení nevšedních barev a střihů, ale co když je právě tohle to pravé?
Vnímá vás okolí jinak, než byste si přáli?

To, co si oblékáte, má vliv na vaše vnitřní pocity i vnější vystupování. Pokud vědomě protřídíte svůj šatník, vznikne tím prostor pro vaše skutečné JÁ. Dovolte si pustit to, co k vám již nepatří a nechte zazářit svou krásu a jedinečnost. Vědomé očištění od vazeb z minulosti a oživení šatníku přináší regeneraci, příval nové energie, znovunalezení sebelásky a sebehodnoty. 

Váš šatník bude vaší každodenní oporou!
 

Co je to Terapie šatníkem?

Terapie šatníkem je sebepoznávací metoda a očistná hlubinná terapie, díky které se naladíte na svou skutečnou esenci. Jedním z kroků k objevení své jedinečnosti je vytřídění šatníku a prožití všech emocí s tím spojených. 
Prozkoumáte bloky a limity nejenom ve vašem odívání, ale i ty, které jsou součástí vašeho všedního života.

Jak mohu šatníkem podpořit sebe sama?

Nenechte se ovládat trendy, začněte naslouchat svému srdci, intuici a svým touhám. Láká-li vás například nějaká barva, střih, styl, prozkoumejte jejich kladné i záporné přínosy pro vaše tělo i duši. Začněte sledovat, které typy oblečení vám přináší radost, energii, sebevědomí, a ve kterém se naopak necítíte ve své kůži. Dopřej si čas a prostor a buď stylistou své jedinečnosti.

Vylaď svůj šatník a vyladíš sebe sama!
 

   Lenka Klánová

Lenka Klánová je průvodkyně Terapií šatníkem, módní stylistka, koučka, terapeutka a také maminka dvou již dospělých dětí.

Móda byla vždy její životní vášní. Rozhodla se naplnit svůj potenciál a splnit si svůj dětský sen. Sen pracovat s oděvy, látkami, navrhovat, šít, tvořit, provázet a mentorovat. Nyní inspiruje své klienty k poznání jejich vnitřní a vnější krásy. Provádí je jejich šatníkem a pomáhá jim v nalezení vlastního osobitého stylu a jedinečnosti.

Mým posláním je pomoci vám rozpoznat, kdo všechno jste byli, co jste žili... Naučit vás umět vše přijmout, poděkovat a pustit své minulé já, své úspěchy, neúspěchy, bolesti i radosti. 

Obsah kurzu:

Kapitoly

 1. Přivítání
 2. DÍVEJ SE a ODÍVEJ SE
 3. Přeji si být tvůrcem!
 4. Terapie šatníku
 5. Shrnutí a rozloučení se

E-book jako pracovní kniha

Po zakoupení dostanete v mailu pracovní knihu o 97 stranách, díky které můžete celým procesem projít krok za krokem. Kniha vás vždy v pravý čas odkáže na jednotlivé kapitoly a naopak.

Bonusy

 • Meditace
 • Afirmace (možnost stažení do telefonu)

Podpůrná skupina

Po zakoupení kurzu Vám bude umožněn vstup do soukromé FB skupiny, ve které budete moci sdílet, inspirovat se a být v kontaktu s ostatními účastníky kurzu i přímo s lektorkou Lenkou Klánovou. 

Co se v kurzu s Lenkou naučíte?

 • Jak láskyplně vytřídit a oživit obsah vaší šatní skříně.
 • Cesta opuštění od limitujících vzorců chování a lpění.
 • Jak se rozloučit s oblečením a doplňky, které vám již nepřináší radost.
 • Popis jednotlivých oděvních stylů, vzorů a materiálů.
 •  Nahlédnutí do typologie barev.
 • Jak moudře investovat do oblečení a péče o něj
 • Odpovíte si na otázky: Jaké oblečení potřebuji? Kolik? A proč?

E-book jako pracovní kniha

Součástí videokurzu je 97 stránkový e-book, který vás provede krok za krokem očistou, tipy a nápady pro oživení a umožní vám vidět věci z nového úhlu pohledu.

zde máte malý náhled:

Jak získám celý videokurz?

Je to jednoduché - po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v prohlížeči. 
Přístup k videokurzu máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s nahrávkou spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám platbu vrátíme.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je nyní k dispozici.

Maitrea je srdeční záležitostí

Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam "milující laskavost". Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.
Jsme tu pro Vás.

„Maitrey jsem vděčná za velmi výživné akce, které ke mně přišly. Vždy mi něco "padne do oka". Protože jsem sama lektorka, průvodkyně a s některými lektory se znám, oceňuji také péči, kterou mají jak účastníci akcí, tak samotní protagonisté.“

Mgr. Zuzana Zaharowská
(Zara Natalyx)

zaranatalyx.cz

„Maitrea je už nepočítaně let moje srdcovka. Miluji architekturu domu v Týnské uličce, design, který mě povznáší svou čistotou a ušlechtilostí. Nakoupila jsem mnoho krásných drobností a knih ve vašem krámku. Inspirace, úžasná setkání, zajímaví lektoři a parádně sehraný tým.“

Michaela Neumann (cestovatelka, fotografka, hledačka, spaceholderka)

„Maitrea nabízí vysokou kvalitu seminářů. A to nejen svým reprezentativním zázemím v samém srdci Prahy, ale především špičkovým lektorským obsazením a profesionální organizací kurzů. Maitrea je pro mne osobně doslova srdeční záležitost.“

MUDr. Monika Sičová
monikasicova.cz