Ztráta jako dar

Zavítejte do známých i neznámých koutů vaší duše, vaši průvodci vás povedou, budou vašimi rádci i oporou. Mary má dar vytvořit bezpečný a láskyplný prostor, ve kterém se odvážíte jít hlouběji do svého nitra...a spatřit světlo. Její laskavý hlas a silné vedení vás provedou světem hlubinné imaginace pomocí mýtických příběhů, které se dotknou vašich vlastních příběhů.

Prožíváte chvíle plné smutku a nevíte co si počít?
Přišli jste o milovanou bytost, vztah, práci či jinou cennou součást vašeho života?
Cítíte zármutek z měnícího se klimatu a toho všeho dění kolem?
Zhroutil se váš dlouhodobý sen?

Ztráta nevyhnutelně patří k životu a smutek je lidskou reakcí a zároveň součástí cesty. Čím více se propojujeme s měnícím se polem zármutku, tím větší máme možnost hluboce ocenit, kým skutečně jsme.

Dopřejte si tolik času, kolik potřebujete

Čas, kdy se potýkáme s významnou ztrátou, může být jedním z nejnáročnějších období v životě. Proces truchlení může trvat dlouho. Nedávný výzkum ukázal, že intenzivní truchlení obvykle trvá tři měsíce až jeden rok, ale mnoho lidí zažívá hluboký zármutek až po dobu dvou a více let. Lidé mají často pocit, že je s nimi něco špatně, ​když jejich truchlení „trvá příliš dlouho“, ale proces truchlení potřebuje svůj vlastní čas. Vyžaduje naši pozornost – mentální, fyzickou i duchovní.

Pokud se s tímto zármutkem plně propojíme a navážeme s ním vztah, může nás to dovést na nová a silná místa v nás. 

A stejně jako všechny ostatní vztahy se i náš vztah se zármutkem začne měnit. 

  Mary DigginMary Diggin Ph.D je expertkou v oblasti mytologie, průvodkyní hlubinnou imaginací a certifikovanou trenérkou Mezinárodního institutu pro výzkum imaginace, kde v roce 2018 získala ocenění Osobnost roku.

Pochází z Irska a nyní žije se svým manželem Stevem Galegosem v blízkosti Rio Grande, v Novém Mexiku. Společně pořádají semináře a individuální sezení pomocí hlubinné imaginace. Této oblasti se věnuje více než 20 let.

Její zájem o mýty a kulturu společně s vášní k hlubinné imaginaci vás vyzve ke vstupu za brány vašeho vnitřního světa a pomůže vám pochopit principy budování vztahu se světem vnějším. 

Mary mimo jiné absolvovala výcvik u apačského léčitele Felipa Ortegy, u kterého se naučila vést indiánské obřadní sauny (sweatlodge) a poznala další léčebné postupy původní indiánské tradice.

„Fascinuje mne, jakým způsobem Mary používá mýty a imaginaci. Nyní se dokážu dostat ke své vlastní moudrosti uvnitř mne samotné. Co víc si mohu přát? Z celého srdce děkuji.“
Nancy

Hlubinná imaginace

V průběhu tohoto semináře vás Mary provede hlubinnou imaginací vypravováním příběhu o Gilgamešovi, který se vypořádává se smrtí svého blízkého přítele Enkidua. Gilgameš prochází procesem truchlení (a jeho specifickými fázemi), které mění jeho chápání sebe sama. Na základě tohoto příběhu zapojíte svou vlastní imaginaci tím, že sipředstavíte sami sebe na Gilgamešově místě. Díky tomu, si dokážete uvědomit a připomenout možnost změny.

Optika mýtického příběhu vám dovolí prozkoumat váš vztah se zármutkem a umožní mu, aby vás vedl. Díky tomu máte možnost objevit svou jedinečnou, individuální cestu skrze ztráty, které vás v životě potkaly. Najednou poznáte, že existuje mnoho způsobů, jak si představit svůj vztah se zármutkem a ztrátou, bez ohledu na jeho příčinu.

Videozáznam je rozdělen do dvou částí:

1. část 1h 49 min., 2. část 2h 10 min.

Co mě čeká v nahrávce?

  • Mýty Mezopotámie a vyprávění o Gilgamešovi, který po smrti svého přítele Enkidua ujde dlouhou cestu za poznáním.
  • Řecké mýty a setkání s Démétér, truchlící matkou, která se vyrovnává se ztrátou své dcery Persefony, jež odešla žít do podsvětí.
  • Keltské mýty – konkrétně příběh Mis, hluboce trpící dcery, kterou zármutek nad smrtí jejího otce katapultuje na cestu divoké zuřivosti, na jejímž konci nalezne mír a přijetí.
  • Zážitek hlubinné imaginace při setkání s vaším vlastním průvodcem.

...a tady je krátká ukázka:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.
Přístup k nahrávce máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je pro vás nyní k dispozici: