Vztahy třetího stupně

Je možné žít svobodně a zároveň ve vztahu?

Videozáznam webináře s Janem Bílým o vztazích třetího stupně,  jež jsou hluboké a zároveň svobodné.

Chybí vám partner, nebo jej sice máte, ale váš vztah vás tak docela nenaplňuje? V životě se často smíříme se situací, která nám nevyhovuje. Řekneme si: „Líp to neumím.“ nebo „Dá se to vydržet.“ Ale co když může být všechno jinak? Pojďte se inspirovat vztahy třetího stupně Jana Bílého.

O takzvaném vztahu třetího stupně píše a přednáší Jan již delší dobu. Jedná se o partnerský vztah, jež se vymanil z dětské závislosti, překonal fázi budování společné vize (a tím i fixaci na vytvoření „kmenové duše“, tedy něčeho, k čemu nutně toho druhého potřebujeme) a je nyní zcela svobodný a vědomý.

Je to vztah dvou skutečně dospělých lidí, z nichž každý se blíží své esenci, a přesto žijí spolu. Někdy. Možná i často. Vztah dvou, ve kterém každý z obou „vidí v tom druhém boha nebo bohyni“. A možná že je to i jediný možný způsob vztahu, který nás natolik sytí, že nepotřebujeme to, co je pro naši dobu tak příznačné – konzum a rozptýlení. Jistěže je to ideální představa, ke které se můžeme jen (a k tomu ještě občas) přiblížit. Ale nestojí to za pokus?

Představte si, že stojíte na rozcestí. Jedna cesta vás může dovést k živému, hlubokému a přesto svobodnému vztahu. Ta druhá vede k nedorozumění a míjení. Kudy se vydáte?

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerských, rodinných i pracovních vztahů, financí, managementu). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. (O této metodě napsal již devět knih.)

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tento životní dar:

Láska a vztahy
Spojte se se svým srdcem a následujte ho.

Komu už kurz pomohl?

„Úžasný seminář plný aha momentů. Slouží k pochopení mnoha mechanismů, pojmenování spousty vazeb. Pomohl mi odbourat některé pocity viny a uvědomit si vlastní a ne partnerem nucené vnímání vztahu.“

Lucie Brožová

„Webinář mi přinesl jiný pohled na vztahy, s nadhledem a různými úhly pohledy. Díky tomu jsem pochopila více fungování vztahů a možnosti řešení při partnerských problémech.“

Lucie Letnická

Jsem Janovi vděčný za upřímnost a otevřenost, se kterou jedná. I když se některé části těžce poslouchají, posouvají mě dál.
Jakub
Zažívat svobodu ve vztahu je jedna z nejkrásnějších věcí, co mě v životě potkala. Děkuji Jane za tvé vedení v této oblasti.
Jana

Jak se osvobodit ze závislosti ve vztazích a žít svobodně?
Jak prožívat skutečnou intimitu s partnerem?
Získejte 2 hodinový videozáznam z webináře:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte nyní zvýhodněné ceny, dokud je k dispozici: