Vztahy třetího stupně

Je možné žít svobodně a zároveň ve vztahu?

Videozáznam webináře s Janem Bílým o vztazích třetího stupně,  jež jsou hluboké a zároveň svobodné.

Chybí vám partner, nebo jej sice máte, ale váš vztah vás tak docela nenaplňuje? V životě se často smíříme se situací, která nám nevyhovuje. Řekneme si: „Líp to neumím.“ nebo „Dá se to vydržet.“ Ale co když může být všechno jinak? Pojďte se inspirovat vztahy třetího stupně Jana Bílého.

O takzvaném vztahu třetího stupně píše a přednáší Jan již delší dobu. Jedná se o partnerský vztah, jež se vymanil z dětské závislosti, překonal fázi budování společné vize (a tím i fixaci na vytvoření „kmenové duše“, tedy něčeho, k čemu nutně toho druhého potřebujeme) a je nyní zcela svobodný a vědomý.

Je to vztah dvou skutečně dospělých lidí, z nichž každý se blíží své esenci, a přesto žijí spolu. Někdy. Možná i často. Vztah dvou, ve kterém každý z obou „vidí v tom druhém boha nebo bohyni“. A možná že je to i jediný možný způsob vztahu, který nás natolik sytí, že nepotřebujeme to, co je pro naši dobu tak příznačné – konzum a rozptýlení. Jistěže je to ideální představa, ke které se můžeme jen (a k tomu ještě občas) přiblížit. Ale nestojí to za pokus?

Představte si, že stojíte na rozcestí. Jedna cesta vás může dovést k živému, hlubokému a přesto svobodnému vztahu. Ta druhá vede k nedorozumění a míjení. Kudy se vydáte?

Jsem Janovi vděčný za upřímnost a otevřenost, se kterou jedná. I když se některé části těžce poslouchají, posouvají mě dál.
Jakub
Zažívat svobodu ve vztahu je jedna z nejkrásnějších věcí, co mě v životě potkala. Děkuji Jane za tvé vedení v této oblasti.
Jana

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerských, rodinných i pracovních vztahů, financí, managementu). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. (O této metodě napsal již devět knih.)

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  ("Coach/Training Professional" německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tento životní dar:

Láska a vztahy
Spojte se se svým srdcem a následujte ho.

Maitrea je srdeční záležitostí

Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam „milující laskavost“. Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.
Jsme tu pro vás a přijímáme vás takové, jací jste.

„Maitree jsem vděčná za velmi výživné akce, které ke mně přišly. Vždy mi něco padne do oka. Protože jsem sama lektorka, průvodkyně a s některými lektory se znám, oceňuji také péči, kterou mají jak účastníci akcí, tak samotní protagonisté.“

Mgr. Zuzana Zaharowská
(Zara Natalyx)

zaranatalyx.cz

„Maitrea je už nepočítaně let moje srdcovka. Miluji architekturu domu v Týnské uličce, design, který mě povznáší svou čistotou a ušlechtilostí. V místním krámku jsem nakoupila mnoho krásných drobností a knih. Inspirace, úžasná setkání, zajímaví lektoři a parádně sehraný tým.“

Michaela Neumann (cestovatelka, fotografka, hledačka, spaceholderka)

„Maitrea nabízí vysokou kvalitu seminářů. A to nejen díky svému reprezentativnímu zázemí v samém srdci Prahy, ale především díky špičkovému lektorskému obsazení a profesionální organizaci kurzů. Maitrea je pro mne osobně doslova srdeční záležitost.“

MUDr. Monika Sičová
monikasicova.cz

Jak se osvobodit ze závislosti ve vztazích a žít svobodně?
Jak prožívat skutečnou intimitu s partnerem?
Získejte 2 hodinový videozáznam z webináře:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Využijte nyní zvýhodněné ceny, dokud je k dispozici: