Zaměstnání, povolání, poslání

Jaký je rozdíl mezi naším zaměstnáním, povoláním a posláním?

Zaměstnání je to, co nás zaměstnává do té míry, že si nevšimneme, že nám chybí poslání.

Poslání je pro muže a jeho pocit užitečnosti a štěstí nesmírně důležité. Ale i ženy hledají poslání – to, co je naplňuje, co lze brát nejen jako vydělávání peněz, ale jako službu něčemu, co je větší než my, co nás přesahuje. V práci trávíme přibližně polovinu našeho bdělého stavu a je proto nesmírná škoda, když děláme něco, co nás nebaví, nenaplňuje, nebo dokonce otravuje. Ale – jak z toho ven? Skrze krátká cvičení se můžeme podívat na to, jak sami sebe vnímáme ve svém zaměstnání, co nás volá (povolání) a kam nás svět posílá (poslání).

Změna společnosti probíhá nejen na osobní úrovni, ale také v oblasti práce, businessu a vydělávání peněz. Ve firemních konstelacích se často ukazují překvapivé souvislosti mezi osobní a pracovní sférou. Dochází k hlubokým změnám v našem vnímání vědomé, uspokojující práce i v tom, jak chápeme štěstí v byznysu. Do pracovní sféry se dostává čím dál rychleji ženský princip, hierarchické struktury se mění v partnerské a síťové.

V tomto videokurzu získáte základní přehled o tom, jak se jednotlivá témata v životě projevují, jak je můžete rozpoznat a jak se k nim sami stavíte.

Díky Janovi se mi podařilo uvědomit si, jak důležité pro mne je nezůstávat pouze v zaměstnání.
Petr
Ani ve snu by mě nenapadlo, co vše může mít vliv na to, jestli se cítím finančně zajištěná a podporovaná. Po Janově semináři se ulevilo nejen mně, ale i mému nejbližšímu okolí.
Lenka

Jan Bílý

Jan Bílý (1954) poskytuje hluboký a mnohovrstevnatý pohled do různých oblastí života (partnerských, rodinných i pracovních vztahů, financí, managementu). Vychází ze své dlouholeté zkušenosti se systemickými konstelacemi. (O této metodě napsal již devět knih.)

Ve své práci spojuje racionálně-logický a intuitivně-mytologický způsob vnímání světa. Je certifikovaný kouč  („Coach/Training Professional“ německo-švýcarského institutu IBW Lörrach) a systemický poradce (výcvik získal u 
R. R. Doetsche).

Za své nejdůležitější učitele považuje indického mystika Osha, rakouského druida Antona Raborneho a německého terapeuta a filosofa Berta Hellingera. Je zakládajícím členem České asociace systemických konstelací.

Můžete se těšit na:

- vysvětlení rozdílů mezi zaměstnáním, povoláním a posláním
- je cesta za posláním čistě mužská záležitost?
- radu, co dělat, když stále nenacházím smysl
- seznámení se s kouzlem nic-nedělání
- praktická cvičení pro nalezení svého místa v oblasti práce.
- a mnoho dalších vhledů Jana Bílého

Prací v tomto webináři rozvíjíte zejména tento životní dar:

Intuice a poslání
Jděte za svými sny a naslouchejte své intuici.

Maitrea je srdeční záležitostí

Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam „milující laskavost“. Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.
Jsme tu pro vás a přijímáme vás takové, jací jste.

„Maitree jsem vděčná za velmi výživné akce, které ke mně přišly. Vždy mi něco padne do oka. Protože jsem sama lektorka, průvodkyně a s některými lektory se znám, oceňuji také péči, kterou mají jak účastníci akcí, tak samotní protagonisté.“

Mgr. Zuzana Zaharowská
(Zara Natalyx)

zaranatalyx.cz

„Maitrea je už nepočítaně let moje srdcovka. Miluji architekturu domu v Týnské uličce, design, který mě povznáší svou čistotou a ušlechtilostí. V místním krámku jsem nakoupila mnoho krásných drobností a knih. Inspirace, úžasná setkání, zajímaví lektoři a parádně sehraný tým.“

Michaela Neumann (cestovatelka, fotografka, hledačka, spaceholderka)

„Maitrea nabízí vysokou kvalitu seminářů. A to nejen díky svému reprezentativnímu zázemí v samém srdci Prahy, ale především díky špičkovému lektorskému obsazení a profesionální organizaci kurzů. Maitrea je pro mne osobně doslova srdeční záležitost.“

MUDr. Monika Sičová
monikasicova.cz

Jak rozeznat, zda to, kde pracujeme je naše poslání?
Získejte hodinový videokurz:

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videokurzu v internetovém prohlížeči.
Přístup k nahrávce vám zůstane celých 12 měsíců od zakoupení.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Vyberte si nahrávku za cenu, která vám vyhovuje: