Změň svůj příběh a změní se i tvůj život

Hledáte, čtete knihy, studujete, praktikujete, ale máte pocit, že pořád vlastně tak trochu tápete? Toužíte po osvobození se od trápení a starých vzorců? Po nalezení Boha či splynutí s jednotou?

I Mark Matousek byl dlouhá léta na podobné cestě. Nakonec dospěl k jednomu klíčovému uvědomění. A ne, nebylo to ani osvícení, ani nalezení Boha. Došel k pochopení, že utrpení má svůj význam. Že ve skutečnosti jsou veškeré výzvy, kterými v životě procházíme, nutné k tomu, abychom se probudili z příběhu svého života. Dokud se totiž nesetkáme s nějakou životní krizí, která nás vykolejí ze zaběhnutého řádu, žijeme v přesvědčení, že je tento příběh skutečný. Že jsme uvězněni v té malé osobnosti uvnitř sebe, která musí být svému příběhu věrná, aby přežila.

Tuto iluzi potřebujeme rozkrýt, abychom přestali žít v nevědomosti a život konečně začal dávat smysl. Zjistěte, jak si správně klást otázky, abyste postupně začali odlupovat vrstvy mýtů a fikcí, které vás oddálily od vašeho autentického já.

Žijeme, až když se přestaneme dívat dozadu
a začneme se pohybovat vpřed.

Naše kreativita ve skutečnosti pochází z obrovské zranitelnosti, kterou nelze kontrolovat. Můžeme se do ní položit ve chvíli, kdy opustíme naši starou představu o blahobytu a začneme objevovat zcela nové skutečné já, které se ukrývá právě v naší zranitelnosti a zlomenosti.

Když si dokážeme udržet to, čemu buddhisté říkají mysl začátečníka, a naučíme se balancovat na okraji nevědomosti o tom, co přinese zítřek, úplně to změní kvalitu našeho života. Protože každý okamžik, který k nám přichází, vnímáme s čerstvou myslí. Nejsme v pasti starého příběhu, kterému bychom věřili. A nejsme oklamáni myšlenkou, že můžeme ovládat budoucnost.

Mark Matousek (USA)

Markova rodina pochází z Čech. I proto k nám Mark cítí silné pouto.

Rozhovor v našem magazínu
Přečtěte si, proč se bez toho, aniž bychom vyčnívali a byli originální, nikdy nedozvíme, kdo jsme. 

Mark Matousek má 30 let zkušeností jako autor, učitel, přednášející a především také jako ten, kdo přežil svou vlastní transformační práci. Mark pomáhá lidem objevovat jejich autenticitu skrze nalezení jejich pravdivého osobního příběhu.

Narodil se v roce 1957 v Los Angeles. Studoval drama a literaturu na kalifornských univerzitách v Berkeley a Los Angeles. Pracoval jako reportér a editor pro Reuters, Newsweek Magazine a pro časopis Interview patřícímu Andymu Warholovi. Poté strávil několik let jako novinář a spisovatel na volné noze, kdy přispíval pravidelně například do Harper’s Bazaar, Tricycle, Yoga Journal, The Chicago Tribune, O: The Oprah Magazine a Psychology Today.

Mark pracoval se Sogjalem Rinpočem na Tibetské knize o životě a smrti a podílel se na Ram Dassově knize Still Here. Sám napsal několik vlastních knih: Sex, Death, Enlightenment, The Boy He Left Behind, When You’re Falling, Dive a Writing to Awaken.

O Maitree

Společnost Maitrea byla založena v roce 2006 s požehnáním Jeho Svatosti 14. dalajlámy. Slovo Maitrea v sobě nese význam "milující laskavost". Naším posláním je pomáhat lidem spojit se se svým Srdcem a následovat jej.

Nenechte své dary spát

Práce v této nahrávce pomáhá posílit následující dary:

Sebevyjádření:
Tvořte svůj život jako umělecké dílo.
Originálně. Autenticky. Svobodně.

Přijetí sama sebe:
Dovolte si jednat v souladu s tím,
co si myslíte a co cítíte.

Intuice a poslání:
Jděte za svými sny a naslouchejte své intuici.

Získejte 2 hodinový videozáznam

můžete se těšit na:

  • Sebedotazování, jako metoda k posílení autenticity.
  • Uvědomění si vlastních postojů a domněnek, o kterých jste možná zatím neměli ani tušení.
  • Pochopení souvislostí a celistvější náhled život.
  • Klid a oporu zkušeného a moudrého vedení.
  • Neuvěřitelně trefné vhledy Marka Matouska.
  • Radost z objevení nového přístupu, který vám dovolí jít po vaší cestě s větší lehkostí.

...a zde máte krátkou tlumočenou ukázku...

Je to jednoduché, po zaplacení vám přijde odkaz na přehrání videa v internetovém prohlížeči.

Nahrávka je v angličtině s tlumočením do češtiny.
Přístup k nahrávce máte k dispozici 12 měsíců od zakoupení.
Doporučujeme vám také pořídit si praktickou knihu Marka Matouska Psaním ke svobodě.

GARANCE SPOKOJENOSTI
Pokud nebudete s obsahem nahrávky spokojeni, dejte nám do 30 dnů vědět a my vám vrátíme vaši platbu.

Můžete využít zvýhodněné ceny, která je pro vás nyní k dispozici: